Еднодневен пакет со појадок во Хотел Консул, Свети Влас

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот е семеен и се состои од три блока од четири ката свртени кон југ и со прекрасен поглед на морскиот залив на Сончев Брег и Несебар. На располагање на гостите се: 22 двокреветни соби, 7 трокреветни и 5 апартмани, сите со балкони.

« Сите попусти (67)

Понудата е успешна!