Еднодневен пакет со појадок во Хотел Тринити Резиденс, Банско

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот располага со стандардни двокреветни соби и апартмани со една спална. Собите се големи, опремени со сите удобности за клиентите. На територијата на комплексот има 2 ресторани - Главен ресторан, кој служи храна на шведска маса  и à la carte ресторан. Лоби-барот е отворен 24 часа. Велнес центарот нуди турска бања, парна соба и финска сауна, загреан целогодишен базен со големина од 12 х 16 м.

« Сите попусти (319)

Понудата е успешна!