Еднодневен пакет со појадок во Комплекс Куќи крај водата, Огњаново

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Дополнителни услуги кои не се вклучени во цената: • Можност за различни видови на масажа (при претходна нарачка); • Перење и пеглање; • Детски центар, лоциран во гр. Гоце Делчев (на 10 километри од комплексот). Куќите „Стандард” се двокатни, луксузно опремени и располагаат со: на првиот спрат • Целосно опремена кујна; • Трпезарија со мултифнкционален кауч; • Самостојна бања со тоалет; • LED ТВ (Сателитска ТV); • Бесплатен Wi - Fi; • Hi - Fi стерео; • Пространа тераса над водата со индивидуална зона за релаксација. на вториот спрат • Самостојна спална; • Самостојна бања и тоалет; • LED ТВ (Сателитска TV); • Бесплатен Wi - Fi; • Тераса со поглед на езерото и планината; За комфор на Вашите деца, секоја куќа е располага со бебешко креветче, столче за хранење, повивалник, детско тенџере. Комплексот е целосно безбеден, погоден за деца и има детско катче и фудбалско игралиште. Село Огњаново се наоѓа во подножјето на Родопите, во југозападна Бугарија. Местото е богато со топли минерални извори, кои биле користени уште во римско време.меката клима со медитеранско влијание клима во комбинација со лековитата и топла вода, којашто извира со температура од 43 ° С овозможуваат можност за СПА третмани преку целата година.  

« Сите попусти (373)

Понудата е успешна!