Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Рафе

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Куќа за гости "Рафе" за своите гости предлага 4 самостојни куќички тип апартман со бања, TV + кабловска, како и прекрасен поглед кон планината. Куќа "Рафе" располага со: 2 двокреветни соби; 2 трокреветни соби; 1 апартман: 4 самостојни куќички (бунгалов) тип апартман Сите соби, како и апартмани имаат TV со кабелска телевизија и посебен санитарен јазол.

« Сите попусти (67)

Понудата е успешна!