Еднодневен пакет со појадок во хотел Алфа, Благоевград

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотел Алфа е одличен избор за преноќување во Благоевград. Хотелот за своите гости предлага удобно опремени со се што е потребно за пријатен престој соби и удобен паркинг. Целата зграда има пристап до брз безжичен интернет. Сите соби имаат клима уред, LCD телевизор со над 100 канали, купатило и балкон.

« Сите попусти (332)

Понудата е успешна!