Еднодневен пакет во Апартмански Комплекс RAVDA APARTMENTS

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Плажата се наоѓа на само 100 метри од комплексот. До центарот на Равда се стигнува за 5 минути пешачење. Таму гостите ќе откријат барови, ресторани, и многу други локали на главната трговска улица. Равда се наоѓа на 20 километри од Бургас, Несебар е на 5 километри, а главната автобуска станица во Сончев Брег е на 8 километри.

« Сите попусти (177)

Понудата е успешна!