Еднодневен пакет во Хотел Џули***, Сончев брег

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Климатизираните соби располагаат со мал фрижидер, катче за дневен престој и балкон. Секоја од нив располага со кабловска телевизија и бања со туш. Хотелот располага со надворешен базен со дел за деца, бар на базенот, лежалки и чадори.

« Сите попусти (373)

Понудата е успешна!