Еднодневен пакет во Куќа за гости Медеја, Велинград, Р. Бугарија

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Прекрасната природа, минералните извори и поволните климатски карактеристики за лекувањето на голем број болести го прават Велинград посакувана од бугарските и странски туристи дестинација. Крунисан како "СПА престолнина на Балканскиот полуостров" градот ги пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, софистицирана кујна и живописни места за одмор.  

« Сите попусти (67)

Понудата е успешна!