Еднодневен пакет во Куќа за гости SUNNY HOUSE, Равда

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Сите студиа и соби се со самостојна бања и тоалет, клима уред, фрижидер, тераса, кабловска телевизија и интернет, паркинг, за гостите со бебиња нудиме и детско креветче. Куќата е на два спрата со голем двор од 600 кв.м. Туристичкото гратче Равда се наоѓа на 20 километри од Бургас, Несебар е на 5 километри, а Сончев Брег е оддалечен на само 8 километри.

« Сите попусти (398)

Понудата е успешна!