Еднодневен пакет во Семеен хотел Палитра***, Варна

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Гостите се пречекуваат во една од 15 пространи соби, секоја со купатило со туш, кабелска телевизија, чај, кафе, брз слободен Wi-Fi пристап и изборот може да варира од двокреветни соби со две одвоени кревети или спална соба или трокреветни соби и студиа со поголем простор vo кои можат да се сместат семејствa - двајца возрасни и две деца.

« Сите попусти (635)

Понудата е успешна!