Еднодневен пакет за четири лица во апартман + базен во Хотел Грин Парадајс Делукс, Приморско

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Дополнителни услуги: Затворен подземен паркинг - 5 € дневно по автомобил Детско креветче - 4 € nа ден Пријавување по 14.00 часот Одјавување до 12.00 часот Ако сакате да заминете подоцна -се доплаќа 4 € / час

« Сите попусти (177)

Понудата е успешна!