Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Просториите се со балкон и има трпезарија со дневна со ТВ. Исто така постои и тостер и фрижидер, како и електричен бокал. Секој апартман има сопствено купатило со када.

« Сите попусти (373)

Понудата е успешна!