Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Мелиа Мар

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Секоја соба во комплексот има клима и телевизор со рамен екран со кабелска телевизија. Некои соби располагаат со катче за седење за комфор на гостите. Во просториите има на располагање електричен бокал. Персоналот на рецепција е на Ваше располагање деноноќно. На лице место се нуди изнајмување велосипеди. Областа е популарна дестинација за нуркање. На лице место се предлага изнајмување на автомобили. Најблискиот аеродром е Бургас, на 24 километри од хотелот Мелиа Мар.

« Сите попусти (398)

Понудата е успешна!