Еднодневен пакет за двајца со појадок во студио или апартман во комплекс Флора Резиденс Дејзи, Боровец

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Ова Ви гарантира неповторлива атмосфера во зима и во лето, како и забава и рекреација за Вас и  вашето семејство, вашите пријатели и партнери. Овде можете да уживате во спокојот и традиционалната гостопримливост на домаќините. Комплексот располага со 15 апартмани и 25 студиа. Луксузно и удобно опремените апартмани имаат комплетно опремена кујна, спална соба, дневен престој  и тераса.  

« Сите попусти (177)

Понудата е успешна!