Еднодневен пакет за двајца во SEAMAN'S HOUSE, Бургас

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Сите сместувачки простории се климатизирани, а некои вклучуваат ТВ со рамен екран, машина за перење и комплетно опремена кујна. Сите соби имаат балкони. Областа е погодна за пешачење и истражување на сите интересни места во градот.

« Сите попусти (246)

Понудата е успешна!