Еднодневен пакет за двајца во STAYINN BANDERITSA APARTMENTS, Банско

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

StayInn Banderitsa Апартманите се наоѓаат во близина на центарот на градот / 3 минути пешачење / и стариот дел на живописното планинско одморалиште Банско. Главниот ски-лифт е оддалечен само неколку минути. За ваша удобност има обезбеден  бесплатен шатл до ски-лифтот во текот на зимската сезона.

« Сите попусти (68)

Понудата е успешна!