Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс SALT LAKE, Поморие

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

На прв кат / приземје / - се наоѓаат супермаркет, продавници, лоби - бар, канцеларии, фитнес центар, сауна, ординации за масажа, салон за убавина, аптека. На спратовите се наоѓаат станови и атељеа со површина од 31,39 квадратни метри да 120,77 кв.м. Од голем дел од становите се открива прекрасна панорама кон морето.

« Сите попусти (246)

Понудата е успешна!