Еднодневен пакет за две или три лица со појадок или со појадок и вечера во Семеен Хотел Аџев Ан, Сандански

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

За сместување на своите гости хотел Аџев ан - Сандански нуди 16 удобно опремени двокреветни соби, 3 студиа и 2 апартмани. Собите се со живописен поглед кон Пирин планина. Во секоја соба ќе видите слики од бугарски преродбенски уметници, кои го насликале животот, фолклорот и самобитот на народот, неговите манастири и архитектонски споменици. Овие дела ќе ви исполнат  духовно, враќајќи ви назад во времето. За релаксација на своите гости хотел Аджев Хан - Сандански нуди различни видови масажи, СПА процедури и терапии, парна бања, џакузи. А за најмладите има детско катче и просторија за игри. Хотел Аџев ан - располага со специјалист за рачна и кинезетерапия, како врши лекување и превенција на: дископатија, плексити, артритис, артроза, посттрауматолошки болести.

« Сите попусти (332)

Понудата е успешна!