Наем на самостојна вила за до четири лица во Куќи за гости КООП, Добриниште

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

"КООП Добриниште" опфаќаат 6 самостојни двокатни куќи - тип мезонет со површина од 110 квадратни метри, предлагаат удобност и комфор. Секоја куќа има: пространа дневна соба и камин, трпезарија и кујна две спални две купатила, една со бања со туш кабина и џакузи веранда и тераса со панорамски поглед на планината Пирин едно паркинг место лоцирано до влезот во куќата.

« Сите попусти (332)

Понудата е успешна!