Пакети на база ALL INCLUSIVE + надворешен базен во хотел Дијамант, Сончев брег

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот располага со 284 двокреветни соби + 14 студија + 3 ВИП апартмани. Сите соби се опремени со купатила со туш, WC, балкон, телефон, SAT-TV, мини бар и климатизација.  

« Сите попусти (395)

Понудата е успешна!