Пакети со појадок или со појадок и вечера во хотел Орбилукс, Банско

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот располага со пространи студиа, апартмани со една спална или со две спални. Секоја соба има тераса со планински поглед, кујна, ТВ и безжичен интернет.

« Сите попусти (75)

Понудата е успешна!