Пакети со појадок, со појадок и вечера или на база ALL INCLUSIVE LIGHT во Хотел 3 Планини

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Комплексот се состои од 42 луксузни студиа и едноспални апартмани. Сите апартмани имаат свој балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се опремени според различни сезони, со соодветни бои и мебел. На гостите се обезбедени многу услуги како рум сервис, телефон, интернет, медицински центар, детско катче, ски-гардеробер, паркинг и др.  

« Сите попусти (89)

Понудата е успешна!