Пакети со појадок, вечера и WELLNESS пакет во Бутик СПА Хотел HEAVEN**** Велинград

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Ресторан "Дионис" нуди вкусно приготвените јадења, декорирани од нашите мајстори со многу вкус и љубов, одбрани вина од најпознатите познатите региони во Бугарија и светот кои персоналот вешто ги комбинира со соодветни храна и совршена услуга. Ресторанот работи и со био продукти, имаме секојдневно достава со пресно месо и риба, зачинети со соодветни маринади  и зачини за  задоволување на  најсофистицираните вкусови!  

« Сите попусти (273)

Понудата е успешна!