Тридневен новогодишен пакет со појадок во Семеен хотел Феникс, Чепеларе

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотел "Феникс" располага со 35 кревети во 9 двојни соби, 3 тројни соби и 1 пентхаус. Сите соби се опремени со телевизор, кабловска телевизија, WiFi и купатило. Исхраната е организирана во таверна, којашто располага со 50 места.  

« Сите попусти (246)

Понудата е успешна!