Тридневен, петдневен или седумдневен пакет за двајца со појадок + прошетка со јахта во Хотел Монтестар 2

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Гостите на хотелот можат да користат безжичен и бесплатен wi-fi во сите соби. На располагање на гостите се лоби-бар и ресторан. Сите овие услови, во комбинација со одлична услуга, создаваат многу комфор, пријатна атмосфера и незаборавни моменти во вашиот одмор.

« Сите попусти (635)

Понудата е успешна!