Тридневни Новогодишни пакети со појадок и вечера во Хотел Ајсберг, Балчик

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Персоналот на хотелот Ајсберг е секогаш на Ваше располагање, со професионална услуга да се грижи за сè за време на вашиот одмор. Од интернет-врска до услуга во собите,  ние нудиме се што ви треба. Автомобили за изнајмување Перење/хемиско чистење Превоз до и од аеродромот во Варна  Сеф Интернет Будење по телефон Испорака на пораки во собата 24-часовна рецепција Масажи Паркинг

« Сите попусти (299)

Понудата е успешна!