Викенд и делничен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Бугарија, Велинград

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Прекрасната природа, минералните извори и поволните за лекувањето на голем број болести климатски карактеристики го прават Велинград популарна дестинација меѓу  бугарски и странски туристи. Крунисан како "СПА престолнина на Балканот" градот пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, бутик кујна и живописни  места за одмор и рекреација. Овде има  балнеосанаториуми за рехабилитација на различни заболувања, како и бројни хотели.  

« Сите попусти (48)

Понудата е успешна!