Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Скопје - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
59% попуст за изработка на професионална WEB страна + Hosting + регистрација на Domain! KELEPUR ви овозможува професионални WEB решенија во вредност од 9000ден. за само 3699ден.

WEB пакет кој вклучува:* Дизајн на веб страна (6000ден.)** Основно мени** Почетна страна** За нас** Нашите услуги/производи** Галерија** Контакт форма со локација** Линкови до постоечки профили на социјални мрежи * Регистрација на .mk Domain или .com Domain (800ден.) * Вклучен веб Hosting една година (2200ден.) * Email адреси - неограничено* Бесплатна поддршка еден месецБесплатни консултации на телефон 070/391-586

3699 ден
9000 ден
59% 51Понудата е успешна!
2190 ден
4490 ден
51% 6Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во хотел Green Park, гр.Китен

Хотелот е на шест спрата и нуди прекрасни услови за одмор и рекреација за семејства со деца. Располага со 150 двокреветни соби, климатизирано фоаје со рецепција, лифтови, лоби бар, менувачница, продавница, лекарски кабинет и интернет кафе, сефови со доплата,. Пространите соби со два редовни и еден дополнителен кревет, клима уред, фрижидер, телевизор со кабловска телевизија, телефон, бања и тоалет со туш и фен, тераса со поглед кон базенот или паркот. Ресторанот на хотелот е лоциран на две нивоа - затворена сала со 200 места и тераса со 400 места. Атракции и знаменитости: Комбинацијата на шумата од блиската планина Странџа и морето придонесува за шармот на малата туристички населба Китен. гратчето се претвора во рајско место во текот на летната сезона. Плажите се можеби основниот природен ресурс кој условува развојот на Китен како туристичка населба. Во близина на Китен е и природниот парк "Ропотамо". Тој е прогласен за национален резерват во 1940 година. Паркот го опфаќа устието на реката Ропотамо во Црното море и има површина 847 хектари. Во границите на паркот има 4 резервати - "Змиски остров", "Морски пелин", "Аркутино", "Водни лилии". Градот Китен се наоѓа на околу 55 км на југ од Бургас, и на 5 км од градот Приморско.

1074 ден
2149 ден
50% 246Понудата е успешна!
800 ден
1600 ден
50% 0Понудата е успешна!
749 ден
1300 ден
42% 0Понудата е успешна!
Чистење забен камен, обработка на парадонтални џепови и полирање до висок сјај на заби

86% попуст или само 290 денари за чистење забен камен, обработка на парадонтални џепови и полирање до висок сјај на заби во ПЗУ "Д-р Катарина Бошковска"

290 ден
2000 ден
86% 4Понудата е успешна!
60% попуст на дизајн на информативен веб сајт и хостинг сервис

<b>* Веб страна + хостирање + дизајн за само 4800 денари </b>

29 ден
12000 ден
100% 0Понудата е успешна!
0 ден
0 ден
- 0Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
7 ноќевањa во Анталија за 1 лице во двокреветна соба на база Ultra All Inclusive + авионски превоз

Цени почнувајќи од 40734 денари (657 евра) за рана резервација за 7 ноќевањa за 1 лице во двокреветна соба на база Ultra All Inclusive + авионски превоз во прекрасниот Хотел „Siam Elegance Hotel &amp; SPA ****“ - Анталија

40734 ден
40734 ден
- 0Понудата е успешна!
39600 ден
49500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
Ласерска интервенција на катаракта (старачко перде) или операција на глауком (зелено перде) со Фако метода

11% попуст или само 32 000 ден. за ласерска интервенција на катаракта (старачко перде) или операција на глауком (зелено перде) со Фако метода во реномираната поликлиника за очни болести „Офталмос“

32000 ден
36000 ден
11% 0Понудата е успешна!
Прочистувач на воздух - модел KC-A60EUW

7% попуст или 31690 ден. за прочистувач на воздух - модел KC-A60EUW од „Кони - Копи“

31690 ден
34183 ден
7% 0Понудата е успешна!
7 ноќевањa во Анталија за 1 лице во двокреветна соба на база All Inclusive + авионски превоз

Цени почнувајќи од 30070 денари (485 евра) за рана резервација за 7 ноќевањa за 1 лице во двокреветна соба на база All Inclusive + авионски превоз во прекрасниот Хотел „Sultan Of Side ****“ - Анталија

30070 ден
30070 ден
- 0Понудата е успешна!
7 ноќевањa за 1 лице во двокреветна соба на база All Inclusive + авионски превоз

Цени почнувајќи од 28520 ден. (460 евра) за рана резервација до 30.04.2018 год. за 7 ноќевањa за 1 лице во двокреветна соба на база All Inclusive + авионски превоз во прекрасниот Хотел „Daima Biz Hotel 5*“ - Анталија

28520 ден
28520 ден
- 0Понудата е успешна!
25900 ден
29799 ден
13% 0Понуда која е во тек...
Прочистувач на воздух - модел KC-A50EUW

7% попуст или 25500 ден. за прочистувач на воздух - модел KC-A50EUW од „Кони - Копи“

25500 ден
27335 ден
7% 0Понудата е успешна!
23999 ден
29990 ден
20% 0Понуда која е во тек...
22180 ден
27720 ден
20% 0Понуда која е во тек...
Oперација на катаракта (старачко перде) или операција на глауком (зелено перде) 

Погрижете се за здравјето на Вашите очи! 24% попуст или 22 000 ден. за операција на катаракта (старачко перде) или операција на глауком (зелено перде) во реномираната поликлиника за очни болести „Офталмос“ 

22000 ден
29000 ден
24% 0Понудата е успешна!
22000 ден
27500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
21990 ден
24999 ден
12% 0Понуда која е во тек...
Прочистувач на воздух - модел KC-A40EUW

7% попуст или 21900 ден. за прочистувач на воздух - модел KC-A40EUW од „Кони - Копи“

21900 ден
23527 ден
7% 0Понудата е успешна!
Рамка за кревет со биро - модел SVÄRTA / Шифра 59151271

21850 ден. за рамка за кревет со биро - модел SVÄRTA од „Ikea“

21850 ден
21850 ден
- 0Понудата е успешна!
20900 ден
23999 ден
13% 0Понуда која е во тек...
19999 ден
24999 ден
20% 0Понуда која е во тек...
19600 ден
22499 ден
13% 0Понуда која е во тек...
18998 ден
22998 ден
17% 0Понуда која е во тек...
Основа за душекот на Вашата спална - модел ESPEVAR / Шифра 103.071.65

17918 ден. за основа за душекот на Вашата спална - модел ESPEVAR „Ikea“

17918 ден
17918 ден
- 0Понудата е успешна!
3 ноќевања + авионски превоз

3 ноќевања + авионски превоз

17611 ден
18538 ден
5% 0Понудата е успешна!
17499 ден
21999 ден
20% 0Понуда која е во тек...
16998 ден
19999 ден
15% 0Понуда која е во тек...
Прочистувач на воздух - модел Blueair Blue Pure 221

20% попуст или 16719 ден. за прочистувач на воздух - модел Blueair Blue Pure 221

16719 ден
20899 ден
20% 0Понудата е успешна!
16300 ден
19300 ден
16% 0Понуда која е во тек...
15998 ден
17999 ден
11% 0Понуда која е во тек...
Фотеља во окер или тиркизна боја - модел STRANDMON

15938 ден. за фотеља во окер или тиркизна боја - модел STRANDMON од „Ikea“

15938 ден
15938 ден
- 0Понудата е успешна!
Шатор за Вашата градина со бели завеси - модел KARLSÖ / Шифра 801.988.46

15314 ден. за шатор за Вашата градина со бели завеси - модел KARLSÖ од „Ikea“

15314 ден
15314 ден
- 0Понудата е успешна!
Бебешко креветче со 3 фиоки - модел GONATT

15314 ден. за бебешко креветче со 3 фиоки - модел GONATT од „Ikea“

15314 ден
15314 ден
- 0Понудата е успешна!
14999 ден
16998 ден
12% 0Понуда која е во тек...
Прочистувач на воздух - модел KC-930EU-W 

7% попуст или 13990 ден. за прочистувач на воздух - модел KC-930EU-W од „Кони - Копи“

13990 ден
14983 ден
7% 0Понудата е успешна!
Hoverboard BD-S010 Criffit 10

Hoverboard BD-S010 Criffit 10

13800 ден
16560 ден
17% 0Понудата е успешна!
13699 ден
14999 ден
9% 0Понуда која е во тек...
13650 ден
21000 ден
35% 0Понуда која е во тек...
13500 ден
15499 ден
13% 0Понуда која е во тек...
13500 ден
15499 ден
13% 0Понуда која е во тек...
12999 ден
15999 ден
19% 0Понуда која е во тек...
12999 ден
15999 ден
19% 0Понуда која е во тек...
12798 ден
15998 ден
20% 0Понуда која е во тек...
Голема ТВ комода со прилагодливи полици во темно кафена или бела боја - модел LAPPLAND

12772 ден. за голема ТВ комода со прилагодливи полици во темно кафена или бела боја - модел LAPPLAND од „Ikea“

12772 ден
12772 ден
- 0Понудата е успешна!
12749 ден
13998 ден
9% 0Понуда која е во тек...
12499 ден
14399 ден
13% 0Понуда која е во тек...
Пакети за двајца со појадок и вечера + минерален базен во Семеен хотел Алфаризорт Чифлик***

Вгнезден помеѓу резервите Кашка, Василева и Козја стена, местото&nbsp; е дел од Националниот парк Централен Балкан. Се наоѓа на 16 километри јужно од Тројан, во близина на изворот на реката Бели Осам. . Благодарение на 9-те хидротермални изворот во регионот, селото стекнува слава како СПА центар и се етаблира како СПА центар за рехабилитација. Седум од изворите се со температура од 50- 61 степени, нискоминерализирани и слабо алкална, а два од изворите се со нерадонови води. Во близина на хотелот се наоѓа термален извор со топла минерална вода 52 &deg;, извира од длабочина 1000 метри, со лековито - профилактички својства. Алфарорит Чифлик е на 30-минутно возење од ски-патеката на Беклемето. Оддалечен е на 210 километри од Софија и 130 километри од Пловдив, а од околните градови Ловеч е на 52 километри, Севлиево - 72 километри, Плевен - 88 километри, Габрово - 100 км, Враца - 155 километри. Семејниот хотел има нов сопственик и нов менаџер. Сите соби се реновирани. Со поглед кон реката се гради нов СПА центар, кој ќе располага со сауна, руска бања, соба за релаксација, контрастна туш, &quot;ледено ведро&quot; и масажен кабинет. До моментот на неговото завршување (летото 2017 год.), клиентите на хотелот уживаат во надворешен минерален базен со &quot;топило&quot; и дел за пливање и сауна. Исто така целосно е реновиран надворешниот минерален базен, располага веќе со детска секција &quot;топило&quot; и дел за пливање. Ресторанот, таверната, базенот и лоби барот се реновирани. Ќе има и нова конференциска сала со 50 седишта. До моментот на нејзиното завршување, хотелот обезбедува просторија, погодна за мали конференции до 20 луѓе. За децата, крај реката се гради игралиште и зоо катче со зајаци, мини-кокошки и диви патки. Исто така има посебно детско катче во лоби барот, располага со бројни игри, интересни детски книги и енциклопедии, како и место за игра. Семејниот хотел нуди бесплатен паркинг, бесплатен Wi-Fi во заедничките простории на хотелот бесплатен сеф на рецепција и соба за чување на багаж.

12324 ден
12324 ден
- 0Понудата е успешна!
12249 ден
12999 ден
6% 0Понуда која е во тек...
11992 ден
14990 ден
20% 0Понуда која е во тек...
10700 ден
11000 ден
3% 0Понуда која е во тек...
Дводневен делничен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Кемпински Хотел Гранд Арена*****, Банско

Кемпински Хотел Гранд Арена Банско им нуди на нашите гости 8 барови и ресторани. Лоби барот нуди меѓународни оброци и голема разновидност на пијалоци и коктели. Бела Виста Лаунџ Ве доближува до природата со својот неверојатен поглед кон планината. Гледајте возбудливи спортски настани на Плазма екраните на сончевата Бела Виста тераса.&nbsp; Ресторан Галерија е нашиот меѓународен ресторан, кој предлага ексклузивно бифе во текот на денот и ноќта. Уживајте во одбраните јадења од целиот свет. Коме Прима е нашиот медитерански ресторан, кој Ви ја нуди најдобрата италијанска кујна во Банско. Овде ќе имате можност да набљудувате како храната Ви се приготвува во нашата &ldquo;шоу&rdquo; кујна од врвни мајстори. Витамин барот&nbsp; е перфектното место за свежи и здрави пијалоци после тренинг во фитнес центарот. Во барот пушењето е забрането, а на гостите им нудиме голем избор на овошни коктели. Ла веранда Бар &amp; Лаунџ нуди не само исклучителен поглед кон планината, но и уникално мени и затоплен надворешен базен. Пиано Бар &ldquo;Sing Sing&rdquo; ја загрева крвта со одлични музички изведби и духовита атмосфера. Исклучително модерниот центар им нуди на своите клиенти внатрешен и надворешни базени, отворено и затворено џакузи, отворен тенис терен, 2 вида на парни бањи-Амам и Арома парна бања,2 вида сауни-Финска и Био сауна, Фитнес центар, соларуим и уникатна снежна соба. Пинг-понг, пикадо и Детското катче исто така стојат на располагање на гостите на на Кемпински Хотел Гранд Арена Банско. &ldquo;Kempinski The Spa&ldquo; е патување инспирирано од менувањето на временските сезонни во Европа. Повикувајќи се на мудроста и лековитите својства на природата процедурите Спа го возобновуваат природниот баланс во организмот. Распослан во подножјето на величествената Пирин планина и опкружен од недопрена природа Kempinski The Spa нуди неверојатно доживување, предложено со европски стил. Уште од влегувањето во Спа центарот, сетилата оживуваат преку ароми и нежна музика. Експертски обучени терапевти и нивните лековити раце Ве носат на место за подмладување и релаксација. Водени од сезонските елементи на пролет, лето, есен и зима, овде нашите гости успеваат да постигнат совршен&nbsp; баланс на телото и умот. Секоја процедура е прилагодена со желбите и потребите на гостите и е принесена со целосно природни продукти, вклучувајќи Elemental herbology масло за сезонската масажа, и St. Barth&rsquo;s и Thalgo за масажите за лице и тело. Кемпински Хотел Зографски Арена Банско е водечки туристички комплес во Банско, кој нуди исклучителни конференциски капацитети, исто како и првокласно сместување и услуга. На вашите услуги ќе Ви биде професионален консиерж, кој ќе ги организира вашите корпоративни семинари, конференции и настани. &nbsp;

10491 ден
10491 ден
- 3Понудата е успешна!
Полица за нагодување модел KALLAX со 16 полици и боја по Ваш избор

10230 ден. за полица за нагодување модел KALLAX со 16 полици и боја по Ваш избор од „Ikea“

10230 ден
10230 ден
- 0Понудата е успешна!
Над - душек со димензии 200х160 цм - модел MOSHULT / Шифра 002.723.31

За удобен и пријатен сон! 10168 ден. за над - душек со димензии 200х160 цм - модел MOSHULT од „Ikea“

10168 ден
10168 ден
- 0Понудата е успешна!
10 дневна интензивна програма за слабеење (3 мезотерапии, 10 кавитации, 10 антицелулитни масажи, 10 тунел сауни и 20 кардио вежби)

66% попуст или 10.000 ден. за 10 дневна интензивна програма за слабеење (3 мезотерапии, 10 кавитации, 10 антицелулитни масажи, 10 тунел сауни и 20 кардио вежби) во салон за убавина „Тренд АС“

10000 ден
29500 ден
66% 0Понудата е успешна!
9998 ден
12999 ден
23% 0Понуда која е во тек...
Кабинет со две врати и мијалник модел LILLÅNGEN / Шифра 691.553.44

Кабинет со две врати и мијалник - модел LILLÅNGEN

9920 ден
9920 ден
- 0Понудата е успешна!
Mодерно декоративно огледало, модел HOVET, шифра 500.382.13

9.672 ден. за модерно декоративно огледало со рамка, модел HOVET за Вашиот дом од „Ikea“

9672 ден
9672 ден
- 1Понудата е успешна!
Биро во бела боја - модел MICKE / Шифра 099.030.14

9672 ден. за биро во бела боја - модел MICKE од „Ikea“

9672 ден
9672 ден
- 0Понудата е успешна!
9650 ден
10500 ден
8% 0Понуда која е во тек...
Прочистувач на воздух - модел FU-Y30EU-W

7% попуст или 9500 ден. прочистувач на воздух - модел FU-Y30EU-W од „Кони - Копи“

9500 ден
10185 ден
7% 0Понудата е успешна!
Кабинет со мијалник во бела боја / Шифра 491.553.78

Кабинет со мијалник во бела боја

9424 ден
9424 ден
- 0Понудата е успешна!
9249 ден
10999 ден
16% 0Понуда која е во тек...
Кабинет со мијалник - модел: FULLEN / TÄLLEVIKEN / Шифра 398.914.44

9176 ден. за кабинет со мијалник - модел: FULLEN / TÄLLEVIKEN од „Ikea“

9176 ден
9176 ден
- 0Понудата е успешна!
Бебешко креветче во темно кафена боја модел SUNDVIK или во бела боја модел SOLGUL

9176 ден. за бебешко креветче во темно кафена боја модел SUNDVIK или во бела боја модел SOLGUL од „Ikea“

9176 ден
9176 ден
- 0Понудата е успешна!
 Рамка за спална кревет во бела боја - модел ASKVOLL / Шифра 390.197.01

9176 ден. за рамка за спална кревет во бела боја - модел ASKVOLL од „Ikea“

9176 ден
9176 ден
- 0Понудата е успешна!
Килим во кремаста боја - модел ÅDUM / Шифра 501.637.92

9068 ден. за килим во кремаста боја - модел ÅDUM од „Ikea“

9068 ден
9068 ден
- 0Понудата е успешна!
Работна маса со дрвена масивна подлога и метални ногарки - модел GERTON / ODDVALD / Шифра 298.709.32

8758 ден. за работна маса со дрвена масивна подлога и метални ногарки - модел GERTON / ODDVALD од „Ikea“

8758 ден
8758 ден
- 0Понудата е успешна!
Бело бебешко креветче - модел GULLIVER

8680 ден. за бело бебешко креветче - модел GULLIVER од „Ikea“

8680 ден
8680 ден
- 0Понудата е успешна!
Мобилен телефон NOA ELEMENT H2 DARK GREY или NOA ELEMENT H2 ROSE GOLD

8670 ден. за мобилен телефон NOA ELEMENT H2 DARK GREY или NOA ELEMENT H2 ROSE GOLD

8670 ден
8670 ден
- 0Понудата е успешна!
8599 ден
9350 ден
8% 0Понуда која е во тек...
Детски ормар во бела боја - модел HENSVIK / Шифра 901.113.91

8398 ден. за детски ормар во бела боја - модел HENSVIK од „Ikea“

8398 ден
8398 ден
- 0Понудата е успешна!
Килим во темно сива боја - модел MORUM / Шифра 301.982.93

8398 ден. за килим во темно сива боја - модел MORUM „Ikea“

8398 ден
8398 ден
- 0Понудата е успешна!
Прекрасна шарена столица - модел SKRUVSTA / Шифра 602.786.41

8358 ден. за прекрасна шарена столица - модел SKRUVSTA од „Ikea“

8358 ден
8358 ден
- 0Понудата е успешна!
7 ноќевања за 1 лице на база полн пансион / Термин (10.06 - 15.07 или 25.08 - 15.09.2018 год.) 

7 ноќевања за 1 лице на база полн пансион Термин (10.06 - 15.07 или 25.08 - 15.09.2018 год.) 

8312 ден
8312 ден
- 2Понудата е успешна!
8299 ден
9160 ден
9% 0Понуда која е во тек...
Мини фотеља - модел TULISTA / Шифра 200.402.41

8184 ден. за мини фотеља - модел TULISTA од „Ikea“

8184 ден
8184 ден
- 0Понудата е успешна!
 Фиокар модел KALLAX со 4 фиоки + две полици за нагодување / Шифра 791.975.84

8184 ден. за фиокар модел KALLAX со 4 фиоки + две полици за нагодување од „Ikea“

8184 ден
8184 ден
- 0Понудата е успешна!
Плакар со димензии 140х51х181 / Шифра: 502.701.36

8050 ден. за плакар со димензии 140х51х181 од „Ikea“

8050 ден
8050 ден
- 0Понудата е успешна!
7999 ден
8890 ден
10% 0Понуда која е во тек...
Високо столче за на шанк во бела боја - модел JANINGE / Шифра 702.460.89

7778 ден. за високо столче за на шанк во бела боја - модел JANINGE од „Ikea“

7778 ден
7778 ден
- 0Понудата е успешна!
ТВ комода во црна или бела боја - модел BRIMNES

7626 ден. за ТВ комода во црна или бела боја - модел BRIMNES од „Ikea“

7626 ден
7626 ден
- 0Понудата е успешна!
7626 ден
7626 ден
- 0Понудата е успешна!
Тридневен или петдневен делничен пакет со појадок и вечера + три процедури на ден и СПА во Балнео Хотел Свети Спас*****, Велинград

Хотелскиот дел на комплексот располага со 105 двокреветни соби, 4 VIP студиa и 115 луксузни апартмани &ndash; со атрактивни како дизајн и по боја решенија, со божествени глетки и на југ, и на север кон величествените Родопи. Сите простории во хотелот се опремени со LCD телевизор, мини бар, интернет, сателитска, телефон во бања и соба. Отворен и затворен паркинг со 120 места. СПА хотелот ги содржи следниве зони: зона за одмор и рекреација која вклучува основен ресторан со 300 места, ресторан-тераса - 100 места, кафе-тераса - 50 места, бар-ресторан Панорама - 80 места, лоби-бар - 60 места, компјутерска сала, детско катче, сала за фитнес, салон за убавина, туристичко биро. Бизнис зоната&nbsp; вклучува бизнис центар и две конференциски сали со капацитет 30 и 200 места. Салите располагаат со флип чарто, екрани и&nbsp; мултимедија плеери. Wellness зона- вклучува голем и мал (детски) затворен базен со минерална вода, финска сауна, сауна со хромотерапијата, парна бања, сала за релакс, Фреш и Витамин бар. СПА зоната вклучува 2 кабинети за козметички третмани, 15 соби за масажи и 6 простории со кади, египетска бања, турска бања, солариум. &nbsp;

7552 ден
7552 ден
- 6Понудата е успешна!
7499 ден
8890 ден
16% 0Понуда која е во тек...
Ударен чекан SDS plus од 1500W EXTOL PREMIUM / Шифра 8890207

7490 ден. за ударен чекан SDS plus од 1500W EXTOL PREMIUM од „Купи Алат“

7490 ден
7490 ден
- 0Понудата е успешна!
Надокнадување на изгубени заби со безметална коронка, компјутерски изработена со CAD/CAM систем

30% попуст или за само 7440 денари добивате надокнадување на изгубени заби со безметална коронка, компјутерски изработена со CAD/CAM систем од најквалитетен материјал цирконија во ПЗУ „Дентал АРТ М“

7440 ден
12400 ден
40% 0Понудата е успешна!
Маса со две столчиња од ковано железо - Модел LÄCKÖ / Шифра 498.984.35

7316 ден. маса со две столчиња од ковано железо - Модел LÄCKÖ од „Ikea“

7316 ден
7316 ден
- 0Понудата е успешна!
7299 ден
7999 ден
9% 0Понуда која е во тек...
Дводневен делничен пакет за двајца со појадок + две масажи и СПА во Балнео Хотел Свети Спас*****, Велинград

Хотелскиот дел на комплексот располага со 105 двокреветни соби, 4 VIP студиa и 115 луксузни апартмани &ndash; со атрактивни како дизајн и по боја решенија, со божествени глетки и на југ, и на север кон величествените Родопи. Сите простории во хотелот се опремени со LCD телевизор, мини бар, интернет, сателитска, телефон во бања и соба. Отворен и затворен паркинг со 120 места. СПА хотелот ги содржи следниве зони: зона за одмор и рекреација која вклучува основен ресторан со 300 места, ресторан-тераса - 100 места, кафе-тераса - 50 места, бар-ресторан Панорама - 80 места, лоби-бар - 60 места, компјутерска сала, детско катче, сала за фитнес, салон за убавина, туристичко биро. Бизнис зоната&nbsp; вклучува бизнис центар и две конференциски сали со капацитет 30 и 200 места. Салите располагаат со флип чарто, екрани и&nbsp; мултимедија плеери. Wellness зона- вклучува голем и мал (детски) затворен базен со минерална вода, финска сауна, сауна со хромотерапијата, парна бања, сала за релакс, Фреш и Витамин бар. СПА зоната вклучува 2 кабинети за козметички третмани, 15 соби за масажи и 6 простории со кади, египетска бања, турска бања, солариум. &nbsp;

7268 ден
7268 ден
- 9Понудата е успешна!
Тридневен или петдневен делничен пакет со појадок и вечера + три процедури на ден и СПА во СПА Клуб Бор****, Велинград

Хотелот располага со 48 двокреветни соби и 88 апартмани - атрактивни со по дизајн и по боја решенија. Сите соби и апартмани во хотелот се опремени со плазма телевизор, мини бар, интернет, сателитска ТВ, телефони во бањите и собите, минерална вода во бањите. Во хотелот&nbsp; се одвоени следниве зони: &bull; Рекреативна зона: Основен ресторан со 200 места, ресторан-летна бавча со скара на отворено со 80 места, таверна со 80 места, кафе-бар &quot;Панорама&quot; со 80 места, лоби-бар со 30 места, кафе-летна градина со 40 места, компјутерска сала, детско катче, туристичко биро; &bull; Бизнис зоната вклучува бизнис центар, голема конференциска сала со 100 места, мала конференциска сала со 20 места. Салите располагаат со флип-чарто, екрани, мултимедија-плеери, интернет. SPA, Wellness и Медицина на 2000 квадратни. M! &bull; Wellness зона- вклучува&nbsp; внатрешен базен, надворешен базен (во лето), детски отворен базен (во лето), затворено&nbsp; џакузи, фитнес, Фреш-бар со 20 места; &bull; SPA зоната вклучува: 2 кабинети за козметички третмани, 5 кабинети за масажи, 4 кабинети со кади, кабинет за Ајурведа масажа, турска бања, парна бања, сауна, соба за релаксација, солариум; &bull; Медицинската зона вклучува: ординации по Физиотерапија, Неврологија, Кардиологија и внатрешни болести, Хирургија, Гинекологија и акушерство, Гастроентерологија, Урологија и Дерматологија, медицински манипулации, сала за кинезитерапија, простории за третман со Луга-кал, светлолекување, ултразвук, инхалации, хидротерапија. &nbsp; &nbsp;

7268 ден
7268 ден
- 2Понудата е успешна!
Трпезариска маса со 4 столици во црна боја / Шифра 790.106.90

Трпезариска маса со 4 столици во црна боја

7254 ден
7254 ден
- 0Понудата е успешна!
Потполнување на регија со хијалуронски филери

Задржете ја свежината на лицето, чувството на мазна кожа и полна усна! Со купон од 99 ден. и доплата од 7200 ден. добивате 40% попуст на потполнување на регија со хијалуронски филери во „Ортонова“

7200 ден
12000 ден
40% 3Понудата е успешна!
Душек со димензии по Ваш избор модел MALFORS или HUSVIKA 

За пријатен и удобен сон! 7130 ден. за душек со димензии по Ваш избор модел MALFORS или HUSVIKA од „Ikea“

7130 ден
7130 ден
- 0Понудата е успешна!
6999 ден
7999 ден
13% 0Понуда која е во тек...
Биро - модел MICKE во темно кафена и бела боја

6900 ден. за биро - модел MICKE во темно кафена и бела боја од „Ikea“

6900 ден
6900 ден
- 0Понудата е успешна!
6870 ден
7299 ден
6% 0Понуда која е во тек...
6799 ден
7850 ден
13% 0Понуда која е во тек...
Петдневен делничен пакет со појадок и вечера во Хотел Биле, Бели Осам - Р. Бугарија

Хотел Биле се наоѓа во Тројанскиот Балкан и има 9 пространи двокреветни соби во кои има доволно простор и за Вашето дете, 2 еднокреветни соби, каде што ќе се чувствувате добро, два стандардни хотелски апартмани, семеен апартман којшто е погоден и за и големи семејства , VIP апартман. Секоја соба располага со бања, купатило, тераса, ТВ, безжичен интернет, мини бар, телефон, сеф, фен. Сите соби ги задоволаат стандардите&nbsp; за просторност, мебел, удобност и комфор. &nbsp;

6636 ден
6636 ден
- 0Понудата е успешна!
Удобен душек за кревет за вашето дете - модел JATTETROT 

6634 ден. за удобен душек за кревет за вашето дете - модел JATTETROT од „Ikea“

6634 ден
6634 ден
- 0Понудата е успешна!
Фиокар во бела боја со 6 фиоки модел KULLEN / Шифра 903.092.45

6634 ден. фиокар во бела боја со 6 фиоки модел KULLEN „Ikea“

6634 ден
6634 ден
- 0Понудата е успешна!
Полица за нагодување со фиоки или кутии модел KALLAX со 8 полици и боја по Ваш избор

6634 ден. за полица за нагодување со фиоки или кутии модел KALLAX со 8 полици и боја по Ваш избор од „Ikea“

6634 ден
6634 ден
- 0Понудата е успешна!
Над - душек со димензии 200 х 140 цм - модел TALGJE / Шифра 802.982.33

6634 ден. за над - душек со димензии 200 х 140 цм - модел TALGJE „Ikea“

6634 ден
6634 ден
- 0Понудата е успешна!
Стандарден вид на скара со решетка

Стандарден вид на скара со решетка

6500 ден
6500 ден
- 0Понудата е успешна!
6500 ден
6500 ден
- 0Понудата е успешна!
Маса со 4 столици во црна боја  - модел GUNDE/TÄRENDÖ

6448 ден. за маса со 4 столици во црна боја  - модел GUNDE/TÄRENDÖ од „Ikea“

6448 ден
6448 ден
- 0Понудата е успешна!
Биро во темно кафена или бела боја - модел MICKE 

6438 ден. за биро во темно кафена или бела боја - модел MICKE од „Ikea“

6438 ден
6438 ден
- 0Понудата е успешна!
Велосипед - модел MAX RUNNER 3.0 27.5

6390 ден. за велосипед - модел MAX RUNNER 3.0 27.5

6390 ден
6990 ден
9% 0Понудата е успешна!
Гурманско крчко 8 во 1 CSS 5235B со 1 година гаранција

6350 ден. за гурманско крчко 8 во 1 со 1 година гаранција и овластен сервис од „Унимакс Дат“

6350 ден
6350 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен делничен или викенд пакет во Куќа за гости Робин Худ, Жеравица

Самите куќи за гости се наоѓаат на површина од 1000 метри квадратни и ги исполнуваат сите современи стандарди за удобност и комфор. Вилите се самостојни и се поделени во двокреветни соби и апартмани со капацитет од 16-20 кревети. Сите соби се опремени со приватни бањи, локално греење, мини барови и сателитска телевизија. Секоја од куќите има таверна со камин и кујна за комфор на гостите. На располагање на гостите исто така има скара, детско игралиште и сопствен паркинг.

6320 ден
6320 ден
- 0Понудата е успешна!
Петдневен пакет по цена на четиридневен пакет или седумдневен пакет по цена на шестдневен пакет на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Комплексот се состои од 42 луксузни студиа и едноспални апартмани. Сите апартмани имаат свој балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се опремени според различни сезони, со соодветни бои и мебел. На гостите се обезбедени многу услуги како рум сервис, телефон, интернет, медицински центар, детско катче, ски-гардеробер, паркинг и др. &nbsp;

6307 ден
6307 ден
- 0Понудата е успешна!
Дводневен пакет за двајца возрасни и едно дете до 6 години + СПА во DIPLOMAT PLAZA Hotel & Resort****!

Diplomat Plaza Hotel &amp; Resort се наоѓа во еколошки чиста област, непосредно до живописниот кањон на реката&nbsp; Искар и геопарк &quot;Искар-Панега&quot;, што им овозможува на гостите целогодишно да се восхитуваат на природните атракции во околината. Тука можат да се посетат: пештерата &quot;Проходна&quot; (каде што се наоѓа карпестиот феномен &quot;Божјите Очи&quot;), пештера &quot;Свирчовица&quot;, карпестите феномени &quot;Провртеника&quot; и &quot;Струпаница&quot; ,&quot;Котлен&quot;. Убавиот&nbsp; кањон на река &quot;Златна Панега &quot;и античкиот карпест манастир&quot; Св. Никола &quot;- (Глигора).Гостите можат да се забавуваат и со стрелаштво, воздушна пушка и пиштол, прошетка со офроуд џип, скок&nbsp; со банџи од пештерата&quot; Проходна &quot;, качување по карпи, алпски рапел, рафтинг, Пејнтбол, забавни игри меѓу природата, пикници и излети , романтични вечери на отворено, лов и риболов. Diplomat Plaza Hotel &amp; Resort им нуди на своите гости освен&nbsp; стандардни соби, исто така и тематски луксуз во сместувањето - 9 еднокреветни соби, 23 двокреветни стандардни соби, 19 тематски дизајнирани&nbsp; соби. Благодарение на својот уникатен ентериер, тематските соби на хотелот ги пренесуваат нашите&nbsp; гости&nbsp; до речиси секој агол на светот - од соба &quot;Лондон&quot; во соби &quot;Хонг Конг&quot;, &quot;Чикаго&quot;, &quot;Париз&quot;, &quot;Дубаи&quot; до ултралуксузниот&nbsp; апартман &quot;На седмо небо. Сите соби се со централна климатизација, сателитска дигитална телевизија, мини бар, персонален&nbsp; сеф и интернет конекција. Diplomat Plaza Hotel &amp; Resort располага со различен тип локали за исхрана&nbsp; и забава: Лоби-бар &quot;Atruim&quot; - одлично место како за приватни, така и за деловните средби со одвоени бизнис зони. Извонреден акцент којшто ја дополнува атмосферата е уникатниот&nbsp; панорамски покрив. Ресторан &quot;La Plaza&quot; - Софистицирана атмосфера, гурманска кујна и место, исклучително&nbsp; погодно&nbsp; за семејни и корпоративни прослави, коктели, гала вечери и свадби. Винарија &quot;При момите&quot; &ndash; дизајнирана&nbsp; во оригинален етно стил,предлага бугарска кујна и локални специјалитети, совршено дополнети со специјално селектирани&nbsp; вина. Локалот е со панорамска тераса, работи преку целата година Пицерија &quot;Plaza&quot; - за обожавателите на вкусна пица и домашни торти и колачи. На располагање на гостите е зона за игри со пинг понг и фудбал на маса. Кон локалот има отворена градина со детско катче и е претпочитано место за детски прослави. Healthybar &ndash; аранжирана просторија за појадок. Соодветно место за одржување на работилници, ручеци и вечери во затворен круг. Diplomat Plaza Hotel &amp; Resort нуди угостителски услуги(кетеринг) со индивидуален стил и пристап. Организирање на бизнис кетеринг, угостителски услуги на матурски вечери, свадби, семејни и детски прослави, градинарски угостителски забави и скари. Center Health &amp; Beauty -SPECIAL.SPIRITS.FROM.SPECIAL.PLACES.В центарот се развиваат трите главни насоки -Spa, Wellness и Antiaging.SPA Area располага со затворен базен со сребрена - јонска филтрација со различна зона за деца, џакузи, плажа зона со лежалки, финска сауна, инфраред сауна, парна бања и контрастен душ.WELLNESS иANTIAGINGАrea има зона за релаксација, сали за&nbsp; масажа, термо-зона, амам, хидро-масажа кади и Vip парна баня. Center Health &amp; Beauty нуди анти-стареењето, релаксирачки,третмани за детоксикација - масажи и третмани за тело и лице, козметички и фризерски услуги, spa Маникир и педикир други. &nbsp; Diplomat Plaza Hotel &amp; Resort обезбедува и одлична можност за организирање на различен тип корпоративни настани: обуки, тим-билдинг програми, семинари, конференции. Конференцискиот центар на комплексот располага со четири сали со современа техничка опрема, со природна светлина, централна климатизација и Wi-Fi. &nbsp;

6288 ден
6288 ден
- 1Понудата е успешна!
Тридневен или петдневен делничен пакет на база All Inclusive Light + со или без процедури во хотел Астреја****

Капацитетот на хотелот е 100 легла, распоредени во 36 двокреветни соби, 6 апартмани, со можност за сместување до четири гости и два VIP апартмани. Сите соби и апартмани се со тераси со прекрасен поглед, просторен и релаксирачки интериор. Секој апартман се состои од две широки простори и бања со када, а во луксузните апартмани има тангенторна када. Во сите соби и апартмани има мини бар, телевизор со кабловска телевизија, Wi-Fi, телефон, фен, радио, клима.

6257 ден
6257 ден
- 8Понудата е успешна!
ОТВОРЕТЕ СОПСТВЕНА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА! 80% ПОПУСТ ЗА ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА, ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ И ИНТЕГРАЦИЈА СО ВАШАТА БАНКАРСКА СМЕТКА ЗА САМО 6200ДЕН.

ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА* Основен дизајн прилагоден за сите екрани (Desktop, Tablet, Mobile)* Неограничен број на производи и категории* Шопинг кошничка* Плаќање со платежни картички (кредитни/дебитни)* Процесирање на платежни картички преку Casys/cPay* Административен панел за самостојно управување со веб продавницата.* Можност за дополнителни јазици и валути* Можност за интеграција со веќе постоечка веб страна или регистрација и хостинг на нова веб страна.* Бесплатна техничка поддршка еден месецБесплатни консултации на телефон 070/391-586

6200 ден
31000 ден
80% 11Понудата е успешна!
6200 ден
9000 ден
31% 0Понуда која е во тек...
6199 ден
7800 ден
21% 0Понуда која е во тек...
Душек со пена за бебешко креветче - модел SKONAST

6076 ден. за душек со пена за бебешко креветче - модел SKONAST од „Ikea“

6076 ден
6076 ден
- 0Понудата е успешна!
Рамка за кревет во бела боја за деца - модел KRITTER

6076 ден. за рамка за кревет во бела боја за деца - модел KRITTER од „Ikea“

6076 ден
6076 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен делничен или викенд пакет за двајца со појадок и вечера + СПА во Хотел Вела Хилс****, Велинград

Хотел Вела Хилс ве пречекува со својата гостољубивост, на одлична локација, огреан од сончевите зраци и опкружен од прекрасна панорама, под јасното сино небо над Родопите. Хотелот започна со работа во декември 2015 година. Восхитувачката архитектура за посетителите предлага удобност и одлични можности за Релаксација во прекрасната природа, здрава клима и лековита минерална вода од Чепинските минерални извори. Хотелот располага со 155 основни кревети, распоредени во пространи двокреветнини стандардни и Двокреветни луксузнини соби, опремени и опремени со стил. На располагање на гостите е нашиот ресторан, којшто располага со 160 места,&nbsp; деноноќен Лоби бар, Тоник СПА бар. За најмалите клиенти има надворешно детско катче и просторија со играчки и можност за забава. Конференциските сали даваат можност да се комбинираат работата со релаксација и уживање. Хотелот располага со сопствен паркинг со 65 места за гостите. И не на последно место, а можеби на прво: СПА центар, како и плажата со надворешни минерални базени, придонесуваат за целосен одмор и релаксација за нашите гости.

6004 ден
6004 ден
- 0Понудата е успешна!
1 третман дермаролер Glavzdrav + 5 третмани со hyaluron, collagen, phytodon, herbamin и mumiton

54% попуст или 6000 ден. за 1 третман дермаролер Glavzdrav + 5 третмани со hyaluron, collagen, phytodon, herbamin и mumiton во салон за убавина „Тренд АС“

6000 ден
13000 ден
54% 0Понудата е успешна!
5990 ден
6990 ден
14% 0Понуда која е во тек...
Прочистувач на воздух од 25W - модел Honeywell HA010E

5931 ден. за прочистувач на воздух од 25W - модел Honeywell HA010E

5931 ден
5931 ден
- 0Понудата е успешна!
Тридневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел Алегра, Велинград

Сместен во подножјето на ридовите, хотелот им нуди на своите гости тишина и комфор. Хотелот располага со 9 двокреветни соби, 13 студиа, 5 двособни апартмани и 2 трособни апартмани. Собите се опремени со дигитална телевизија, мини бар, WIFI. За време на престојот секој гостин може да отседне во нашиот Класичен ресторан со 80 места, кој нуди&nbsp; традиционални јадења во комбинација со елегантен амбиент и квалитетна услуга. Во Лоби барот&nbsp; може да уживате во пријатна атмосфера и квалитетни&nbsp; алкохолни пијалоци. СПА центарот во хотелот &quot;Алегра&quot; освојува со неповторливата&nbsp; атмосфера и е идеално место за релаксација и бегство од грижите. На располагање на гостите се - внатрешен базен, надворешно и внатрешно џакузи. лежалки, турска бања, сауна, парна бања, релакс сала. На располагање на гостите е и бесплатен паркинг. Надворешно и внатрешно детско катче. Заедно со одлични услови за балнео и климатско лекување, СПА и велнес одмор, релаксација меѓу природата, еко и планински туризам, опознавачки&nbsp; и културно-историски тури, и благодарение на високиот професионализам, добрата конференциска база, првокласна кујна и можности за забава триѕвездниот хотел &quot;Алегра&quot; е погодно место и за спроведување на успешни бизнис настани, самити, тим билдинг и незаборавни семејни прослави. &nbsp;

5878 ден
5878 ден
- 2Понудата е успешна!
Дводневен и тридневен пакет за двајца со појадок и вечера со дегустација на 4 вида "Живо Белгиско Пиво" во Куќа за гости Уника

Опремата на сите простории вклучува: клима уред , инфраред отоплување (безшумен&nbsp; - невидлив сончев спектар), бесплатен безжичен интернет, кабелска телевизија со 60 канали, 21 инчен телевизор, фрижидер - минибар, маса, гардероба, тераса со алуминиумска маса и 4 столици , бања и локално греење. Знаменитости: Градот Тројан ја сочувал својата преродбеничка романтична убавина, живее и денес надвор од&nbsp; бурните времиња и само Градскиот часовник потсетува за минувањето на минутите кои тука се часови .... Куќите и дворовите, црквите и улиците со чешми, Првото светско училиште во Бугарија, - овде се задржал изгледот и духот од Преродбата. Трјавна чува над 140 споменици на Бугарската преродбенска архитектура. Овде се ремек делата на Тревненската уметничка школа. Недопрена убавина, мир и комфор, недопрена природа, чист воздух - сето тоа го прави гратчето прави Трјавна привлечна туристичка дестинација.

5846 ден
5846 ден
- 1Понудата е успешна!
Кабинет за чевли во темно кафена боја - Модел BRUSALI / Шифра 702.676.04

5828 ден. за кабинет за чевли во темно кафена боја - Модел BRUSALI од „Ikea“

5828 ден
5828 ден
- 1Понудата е успешна!
Душек за детско креветче во сина боја - модел VYSSA VACKERT

5642 ден. за душек за детско креветче во сина боја - модел VYSSA VACKERT од „Ikea“

5642 ден
5642 ден
- 0Понудата е успешна!
Mини фотеља - модел SOLSTA / Шифра 600.998.47

5520 ден. за мини фотеља - модел SOLSTA од „Ikea“

5520 ден
5520 ден
- 0Понудата е успешна!
5499 ден
6499 ден
15% 0Понуда која е во тек...
Дводневен и тридневен делничен пакет за двајца со појадок и вечера + масажи во Хотел Бугарија, Велинград

Прекрасната природа, минералните извори и поволните за лекувањето на голем број болести климатски карактеристики го прават Велинград популарна дестинација меѓу&nbsp; бугарски и странски туристи. Крунисан како &quot;СПА престолнина на Балканот&quot; градот пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, бутик кујна и живописни&nbsp; места за одмор и рекреација. Овде има&nbsp; балнеосанаториуми за рехабилитација на различни заболувања, како и бројни хотели. &nbsp;

5309 ден
10618 ден
50% 1Понудата е успешна!
Дводневен или тридневен делничен пакет за двајца со појадок и вечера + масажи во Хотел Бугарија, Велинград

Прекрасната природа, минералните извори и поволните за лекувањето на голем број болести климатски карактеристики го прават Велинград популарна дестинација меѓу&nbsp; бугарски и странски туристи. Крунисан како &quot;СПА престолнина на Балканот&quot; градот пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, бутик кујна и живописни&nbsp; места за одмор и рекреација. Овде има&nbsp; балнеосанаториуми за рехабилитација на различни заболувања, како и бројни хотели. &nbsp;

5309 ден
10618 ден
50% 0Понудата е успешна!
Тридневен пакет на база All inclusive во Спа хотел Марина Холидеј Клуб**** гр. Поморие Р. Бугарија

Комплексот се состои од 150 луксузно опремени апартмани, СПА центар, два ресторана, два коктел барови, надворешен базен, конференциска сала, мини голф и подземна гаража. Во здравствениот центар на комплексот, третманите со кал и луга се комбинираат со разни спа процедури, масажи и други велнес терапии. ВИП Понудата е обезбедена од SPA хотел Марина Холидеј Клуб **** &nbsp;

5309 ден
5309 ден
- 0Понудата е успешна!
5300 ден
9000 ден
41% 0Понуда која е во тек...
Ротирачка полирка од 600W EXTOL PREMIUM / Шифра 8892510

5290 ден. за ротирачка полирка од 600W EXTOL PREMIUM од „Купи Алат“

5290 ден
5290 ден
- 0Понудата е успешна!
5290 ден
5290 ден
- 0Понудата е успешна!
Дрвена рамка за единачен кревет со димензија 207х97 цм / Шифра 990.102.84

Дрвена рамка за единачен креветДимензија 207х97 цм

5270 ден
5270 ден
- 0Понудата е успешна!
Акумулаторски одвртувач LI-ION, 1500MAH, (2Х) EXTOL INDUSTRIAL/ Шифра 8791151

13% попуст или само 5239 ден. за акумулаторски одвртувач LI-ION, 1500MAH, (2Х) EXTOL INDUSTRIAL од „Купи Алат“

5239 ден
5990 ден
13% 0Понудата е успешна!
5175 ден
5175 ден
- 1Понудата е успешна!
Бела комода за ТВ - модел LACK / Шифра на производот: 001.053.23

5175 ден. за бела комода за ТВ - модел LACK од „Ikea“

5175 ден
5175 ден
- 0Понудата е успешна!
Двокрилен ормар со стаклени врати - модел ANEBODA / Шифра  901.217.62

Двокрилен ормар со стаклени врати - модел ANEBODA

5159 ден
5159 ден
- 0Понудата е успешна!
Класично бебешко креветче - модел SNIGLAR

5146 ден. за класично бебешко креветче - модел SNIGLAR од „Ikea“

5146 ден
5146 ден
- 0Понудата е успешна!
Ормар во бела боја модел BOSTRAK / Шифра 203.349.03

5146 ден. за ормар во бела боја модел BOSTRAK од „Ikea“

5146 ден
5146 ден
- 0Понудата е успешна!
Биро во кафена или бела боја - модел BRUSALI

5146 ден. за биро во кафена или бела боја - модел BRUSALI од „Ikea“

5146 ден
5146 ден
- 0Понудата е успешна!
Кошница за чување на Вашите предмети модел KVISTBRO / Шифра 503.222.39

5146 ден. за прекрасно дизајнирана кошница за чување на Вашите предмети модел KVISTBRO од „Ikea“

5146 ден
5146 ден
- 0Понудата е успешна!
Oрмар со огледало за во бања - модел LILLÅNGEN / Шифра 098.939.82

5084 ден. за ормар со огледало за во бања - модел LILLÅNGEN од „Ikea“

5084 ден
5084 ден
- 0Понудата е успешна!
10 HOT body wrapping третмани со пилинг на тело + ПОДАРОК од 5 освежителни третмани на лице

За совршена фигура! 50% попуст или само 5000 ден. за 10 екстра ефективни третмани на тело - hot body wrapping со антицелулитна крема + пилинг на тело + масажа за отстранување на масти и намалување на обем + ПОДАРОК од 5 освежителни третмани на лице во салон за убавина „Лаванда Релакс“

5000 ден
10000 ден
50% 0Понудата е успешна!
4999 ден
5999 ден
17% 0Понуда која е во тек...
 Столче хранилка /Шифра 8054

4990 ден. за столче хранилка за полесно храненње на Вашите малечки од „Зизи Трег“

4990 ден
4990 ден
- 0Понудата е успешна!
 Полица за книги во бела боја - модел BILLY

4898 ден. за полица за книги во бела боја - модел BILLY од „Ikea„

4898 ден
4898 ден
- 2Понудата е успешна!
Ударна дупчалка од 850W EXTOL CRAFT / Шифра 8790031

4890 ден. за ударна дупчалка од 850W EXTOL CRAFT до „Купи Алат“

4890 ден
4890 ден
- 0Понудата е успешна!
Соковник мултипрактик 4 во 1 CSS 5425B со 1 година гаранција

4880 ден. за соковник мултипрактик 4 во 1 со 1 година гаранција и овластен сервис од „Унимакс Дат“! Уживајте во Вашите свежи напитоци

4880 ден
4880 ден
- 0Понудата е успешна!
Мобилен телефон NOA CORE NEXT GREY

4850 ден. за мобилен телефон NOA CORE NEXT GREY

4850 ден
4850 ден
- 0Понудата е успешна!
4800 ден
6000 ден
20% 0Понуда која е во тек...
Сет од 21 клуч - вилушкасти / окасти FORUM / Шифра 4730200

4690 ден. за сет од 21 клуч - вилушкасти / окасти FORТUM (од 6 до 22мм) од „Купи Алат“

4690 ден
4690 ден
- 0Понудата е успешна!
Ноќевање во вила за 6 лица + користење на СПА услуги (од недела до четврток)

Ноќевање во вила за 6 лица + користење на СПА услуги (од недела до четврток)

4588 ден
6200 ден
26% 0Понудата е успешна!
4588 ден
4588 ден
- 0Понудата е успешна!
Дрвена рамка - модел FJELLSE / Димензии 207х147 / Шифра 301.850.64

Дрвена рамка - модел FJELLSE(Димензии 207х147)

4588 ден
4588 ден
- 0Понудата е успешна!
Петдневен делничен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Хотел Алегра, Велинград

Сместен во подножјето на ридовите, хотелот им нуди на своите гости тишина и комфор. Хотелот располага со 9 двокреветни соби, 13 студиа, 5 двособни апартмани и 2 трособни апартмани. Собите се опремени со дигитална телевизија, мини бар, WIFI. За време на престојот секој гостин може да отседне во нашиот Класичен ресторан со 80 места, кој нуди&nbsp; традиционални јадења во комбинација со елегантен амбиент и квалитетна услуга. Во Лоби барот&nbsp; може да уживате во пријатна атмосфера и квалитетни&nbsp; алкохолни пијалоци. СПА центарот во хотелот &quot;Алегра&quot; освојува со неповторливата&nbsp; атмосфера и е идеално место за релаксација и бегство од грижите. На располагање на гостите се - внатрешен базен, надворешно и внатрешно џакузи. лежалки, турска бања, сауна, парна бања, релакс сала. На располагање на гостите е и бесплатен паркинг. Надворешно и внатрешно детско катче. Заедно со одлични услови за балнео и климатско лекување, СПА и велнес одмор, релаксација меѓу природата, еко и планински туризам, опознавачки&nbsp; и културно-историски тури, и благодарение на високиот професионализам, добрата конференциска база, првокласна кујна и можности за забава триѕвездниот хотел &quot;Алегра&quot; е погодно место и за спроведување на успешни бизнис настани, самити, тим билдинг и незаборавни семејни прослави. &nbsp;

4582 ден
4582 ден
- 13Понудата е успешна!
Пакети за две или четири лица во двокреветна соба или апартман во вила Orange, Созопол

На само 100 метри од хотелот се наоѓаат добро одржуваните плажи, од каде што исто така се открива убава морска Панорама. Водата е кристално чиста и условите гарантираат одлична можност за релаксиран одмор во текот на целото лето. Гостите можат да уживаат во надворешен базен со посебен детски дел, расположени во убавата градина на комплексот. За секој од гостите е предвидена бесплатна употреба на лежалки и чадор. За Вашиот комфор нашиот персонал на базените предлага различни освежувачки пијалоци и коктели, кои да допренесат за Вашиот целосен одмор. За децата има изграден атрактивно детско катче. Прошетката до стариот дел на Созопол и посета на културните и природни знаменитости ќе го надополнат Вашиот одмор и ќе ги направат вашите моменти интригантни, емоционални и романтични. Созопол е најстариот град на бугарското црноморско крајбрежје. Црквите во стариот дел се одликуваат со старите икони, прекрасните иконостаси во стилот на бугарските стари уметнички занаети.Особено интересна и карактеристична е архитектурата на Созополските преродбенски куќи. Градот е жив уметнички и културен центар, и е омилено место на луѓето на уметноста. Овде во септември традиционално се организира културниот фестивал &quot;Аполонија&quot;, кој ги собира современите таленти на Бугарија. Популарна дестинација е и островот &quot;Св.Иван&quot;, до кој може да дојде со лотка. Незаборавена екскурзија може да се направи и на реката &quot;Ропотамо&quot;, која ќе Ве плени со убавата и недопрена природа и со една од најатрактивните скални формации во Бугарија &ndash; &bdquo;Лавската глава&rdquo; Дополнителни услуги: рецепција 24 часа, менувачница, бесплатен безжичен интернет, бесплатен паркинг, сеф на рецепција со доплата, базен, детско катче, автомобили и велосипеди за изнајмување.

4550 ден
4550 ден
- 0Понудата е успешна!
Кабинет со стаклени врати во бела или црна боја - модел DETOLF

4539 ден. за кабинет со стаклени врати во бела или црна боја - модел DETOLF од „Ikea“

4539 ден
4539 ден
- 0Понудата е успешна!
Сеф со дигитален безбедносен код - EXTOL CRAFT / Шифра 99030

4490 ден. за сеф со дигитален безбедносен код со димензии 350х250х250мм - EXTOL CRAFT од „Купи Алат“

4490 ден
4490 ден
- 0Понудата е успешна!
 DVR HD-SDI EN-5304 4CH 1080p

11% попуст или 4450 ден. за DVR HD-SDI EN-5304 4CH 1080p

4450 ден
5000 ден
11% 0Понудата е успешна!
Пакети на база All inclusive + СПА во Хотел Орфеј****, Пампорово

Сместување: Хотелот Орфеј, на располагање на гостите се соби, како и апартмани со 1 и 2 спални. Во секоја соба и апартман има телевизор, телефон, мини бар, интернет, бањите се со када и фен. Ресторани и барови: Хотелот Орфеј, Пампорово има главен ресторан, таверна Орфеј, лоби бар, бар базен / витамин бар. Спа услуги и слободно време: Во Спа &amp; Велнес центарот на Орфеј, гостите имаат можност да избираат од внатрешен базен, турска бања, туш &quot;Виши&quot;, 2 масажни кади, џакузи, парна бања, Финска бања, инфрацрвена сауна, финска сауна, масажа ординации, Руски ВИП апартман. Хотелски услуги: Во хотелот има салон за убавина- козметика за лице и тело, маникир и педикир, лекарски кабинет. Освен&nbsp; тоа има и&nbsp; конференциска сала со 120 места, сала за состаноци со 30 места, продавници, менувачница, билијард, перење и пеглање, употреба на личен сеф. &nbsp;

4424 ден
4424 ден
- 0Понудата е успешна!
4402 ден
4402 ден
- 1Понудата е успешна!
4400 ден
5500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
Канцелариска фотеља - модел RENBERGET / Шифра 20339420

4370 ден. за канцелариска фотеља - модел RENBERGET од „Ikea“

4370 ден
4370 ден
- 9Понудата е успешна!
4320 ден
5400 ден
20% 0Понуда која е во тек...
7 ноќевања за 1 лице во двокреветна / Термин 20.05 - 27.05.2018 год.

7 ноќевања за 1 лице во двокреветнаТермин 20.05 - 27.05.2018 год.

4278 ден
6138 ден
30% 0Понудата е успешна!
4200 ден
4590 ден
8% 0Понуда која е во тек...
Mоп чистач на пареа CSS 4100C со 1 година гаранција

4200 ден. за моп чистач на пареа со 1 година гаранција и овластен сервис од „Унимакс Дат“! Уживајте во чистењето на Вашиот дом или канцеларија

4200 ден
4200 ден
- 0Понудата е успешна!
Рачен машки часовник - модел Sector R3251197002 EXPANDER 90 во црна боја 

16% попуст или 4141 ден. за рачен машки часовник - модел Sector R3251197002 EXPANDER 90 во црна боја 

4141 ден
4941 ден
16% 0Понудата е успешна!
Дводневен делничен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Вела Хилс****, Велинград

Хотел Вела Хилс ве пречекува со својата гостољубивост, на одлична локација, огреан од сончевите зраци и опкружен од прекрасна панорама, под јасното сино небо над Родопите. Хотелот започна со работа во декември 2015 година. Восхитувачката архитектура за посетителите предлага удобност и одлични можности за Релаксација во прекрасната природа, здрава клима и лековита минерална вода од Чепинските минерални извори. Хотелот располага со 155 основни кревети, распоредени во пространи двокреветнини стандардни и Двокреветни луксузнини соби, опремени и опремени со стил. На располагање на гостите е нашиот ресторан, којшто располага со 160 места,&nbsp; деноноќен Лоби бар, Тоник СПА бар. За најмалите клиенти има надворешно детско катче и просторија со играчки и можност за забава. Конференциските сали даваат можност да се комбинираат работата со релаксација и уживање. Хотелот располага со сопствен паркинг со 65 места за гостите. И не на последно место, а можеби на прво: СПА центар, како и плажата со надворешни минерални базени, придонесуваат за целосен одмор и релаксација за нашите гости.

4108 ден
4108 ден
- 12Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за до пет лица во викенд населба Малина, Боровец

Сите вили се двокатни и располагаат со: 2 самостојни спални со 1 двоен и 2 единечни кревети на вториот кат; дневна соба со телевизор, гардероба, седење со софа кревет и 1 дополнителен кревет; кујна со маса со 6 столици, шпорет, фрижидер и кујнски површина со мијалник, декориран со сите потребни садови и прибор; бања со бања и туш-кабина; тераса со масичка и клупа. Гостите на вилата населба Малина се добредојдени во ресторан Јагода со капацитет 90 места. Ресторанот се наоѓа на помалку од 100 м. од рецепцијата и нуди одлична кујна и квалитетни пијалоци. &nbsp;

4108 ден
4108 ден
- 3Понудата е успешна!
Маса со две столчиња за надворешна употреба модел TÄRNÖ / Шифра 698.984.15

4092 ден. за маса со две столчиња за надворешна употреба - модел TÄRNÖ од „Ikea“

4092 ден
4092 ден
- 5Понудата е успешна!
 Детска дрвена масичка за пикник - модел RESÖ / Шифра 702.283.25

4092 ден. за детска дрвена масичка за пикник - модел RESÖ од „Ikea“

4092 ден
4092 ден
- 0Понудата е успешна!
Прибор за јадење од 60 елементи - модел DRAGON

4092 ден. за прибор за јадење од 60 елементи - модел DRAGON од „Ikea“

4092 ден
4092 ден
- 0Понудата е успешна!
Пакети за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Комплекс &quot;Forest Nook&quot; - Пампорово располага со девет фамилијарни вили, од кои секоја е соодветно опремена, располагаат со надворешно скара, безжичен интернет. На првиотот кат во секоја вила се наоѓа дневна соба со камин на дрва, парно греење, телевизор, DVD. Кујната е опремен со вградени апарати за приготвување на храна, кон кујната&nbsp; има трпезарија. До вториотот кат се качува по кружни&nbsp; дрвени скали, кои водат до две спални,кои се загреваат со парно. Секоја спална&nbsp; е со посебно купатило. &nbsp;

4076 ден
4076 ден
- 2Понудата е успешна!
Стол Монти ХБ со силна метална конструкција

24% попуст или 4025 ден. за стол Монти ХБ со силна метална конструкција

4025 ден
5290 ден
24% 4Понудата е успешна!
Акумулаторски одвртувач EXTOL PREMIUM со 2 батерии и 2 брзини / Шифра 8891151

15% попуст или само 3999 ден. за Акумулаторски одвртувач EXTOL PREMIUM со 2 батерии и две брзини од „Купи Алат“

3999 ден
4690 ден
15% 0Понудата е успешна!
3999 ден
4570 ден
12% 0Понуда која е во тек...
3999 ден
4600 ден
13% 0Понуда која е во тек...
Дигитално ласерско метро со должина на мерење од 0,05 - 80 м / Шифра 8820043

3990 ден. за дигитално ласерско метро со должина на мерење од 0,05 - 80 ЕXTOL PREMIUM од „Купи Алат“

3990 ден
3990 ден
- 0Понудата е успешна!
3990 ден
4810 ден
17% 0Понуда која е во тек...
Столица - модел NOLMYRA

3968 ден. за столица - модел NOLMYRA од „Ikea„

3968 ден
3968 ден
- 2Понудата е успешна!
Петдневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Делфин***, Сончев брег

Хотел Делфин, Сончев Брег има сместувачката база од 156 места. Хотелскиот комплекс располага со ресторан, лоби бар, скара, бар-базен, продавница, детско катче, сауна, сала за фитнес, персонални сефови и интернет во фоајето. Собите се опремени со клима уред, мини бар, кабловска телевизија и телефон и Wi-Fi.

3950 ден
3950 ден
- 0Понудата е успешна!
Циклонска правосмукалка со 1 година гаранција

3930 ден. за циклонска правосмукалка со 1 година гаранција и овластен сервис од „Унимакс Дат“! Уживајте во чистењето на Вашиот дом или канцеларија

3930 ден
3930 ден
- 0Понудата е успешна!
Прибор за јадење со 24 елементи - модел SEDLIG

3906 ден. за прибор за јадење со 24 елементи - модел SEDLIG од „Ikea“

3906 ден
3906 ден
- 0Понудата е успешна!
3900 ден
8100 ден
52% 0Понуда која е во тек...
3850 ден
4200 ден
8% 0Понуда која е во тек...
Sports Action Camera HD 4K (30fps Wi-Fi) White

20% попуст или само 3800 ден. за Sports Action Camera HD 4K (30fps Wi-Fi) White

3800 ден
4752 ден
20% 2Понудата е успешна!
Клуб маса во бела боја модел LACK / Шифра 100.659.58

3795 ден. за клуб маса во бела боја - модел LACK од „Ikea“

3795 ден
3795 ден
- 3Понудата е успешна!
Топловоздушен фен со променлива температура, 2000W - EXTOL CRAFT / Шифра 8794800

3790 ден. за топловоздушен фен со променлива температура и проток на воздухот - EXTOL CRAFT од „Купи Алат“

3790 ден
3790 ден
- 0Понудата е успешна!
50% попуст на пакети за двајца со појадок и вечера + СПА во Комплекс Рим***, Велинград

Покрај хотелот во комплексот се наоѓаат ресторан и таверна, каде се нудат разни специјалитети- српска скара, бугарски јадења, а за доброто расположение на гостите има и богата музичко-уметнички програма. Во комплекс &quot;Рим&quot; се наоѓа изградената во 1918 г. КАРБОНАТНА БАЊА, реконструирана и модернизирана. Водата во неа е хипертермална,се&nbsp; применува&nbsp; за лекување на воспалителни болести и при заболувања на периферниот нервен систем. Повелете во комплекс &quot;Рим&quot; и уживајте во пријатна атмосфера, во друштво на пријатели, примамливи&nbsp; јадења и пијалоци! Уште одамна&nbsp; бугарските цареви знаеле за&nbsp; лековитите својства на минералините извори во овој регион. За целосна употреба на лековитите својства на различните по минерален состав и температура води, во Велинград се надградени и модернизирани&nbsp; 6 бањи со прегради и тушеви . Вкупниот број на минералните извори е 27. Изворите со минерална вода за пиење се број 11 и број 15, сите&nbsp; чешми во квартал&nbsp; Чепино, а исто така и сонда&nbsp; број 5 од истата населба , која се наоѓа кај шумскиот пункт. Температурата на одделните&nbsp; извори е различна: во квартал. Чепино - 42 &deg; -43 &deg; C; во квартал. Лаџене - 28 &deg; -63 &deg; C; во квартал&nbsp; Каменица - 84 &deg; -89 &deg; С, а во село&nbsp; Драгиново на&nbsp; 5 километри&nbsp; од Велинград&nbsp; - 94 &deg; C. Вкупниот проток на минералниот проток&nbsp; е 143 л / сек. &nbsp;

3729 ден
7458 ден
50% 60Понудата е успешна!
Дводневен делничен пакет со појадок + СПА и масажа во реновираниот Спа Хотел Рич****, Велинград

Двокреветна соба- лукс: Собите се со брачен кревет, погодни како за самостојно сместување, така и за парови. Дополнителните канапе - 1 или 2 даваат можност за сместување на 1 или 2 деца или возрасни. Тие се со тераси и без тераси, собите се за непушачи. На располагање на нашите гости се брз безжичен интернет, LCD телевизор, клима уред, мини бар, централно подно греење, собна услуга, бања со када и туш, фен, козметички огледало. СПА и Велнес: Зоната за Спа и Велнес вклучува: Надворешен и внатрешен базен со минерална вода; Џакузи со минерална вода; Пештера со распоредени во неа: класична сауна, инфраред&nbsp; кабина, парна бања, емоционален&nbsp; туш, топли лежанки за релаксација; Бањи базирани на&nbsp; магичниот дејство&nbsp; на светски познатата велинградска минерална вода со додадени соли, алги, масла; Масажни кабини организирани во самостоен сектор Ви осигуриваат&nbsp; спокојство и дискреција. Внатрешноста е целосно усогласен со различните&nbsp; класични и егзотични ритуали. Високо квалификуван персонал се грижи за&nbsp; гостите по индивидуални програми прилагодени на нивните желби и конкретна состојба. Таверна Омар: Прочуената Таверна &quot;Омар&quot; е со капацитет од 180 места има&nbsp; свежа градина со ражен, скара и печка на дрва. Чувството за автентична битова атмосфера е надополнета од страна на вкусно приготвените бугарски јадења и волшебна музика во живо. Класичен ресторан: Автентичен кралски комфор. Декоративен малтер и&nbsp; рачно ткаен&nbsp; текстил по индивидуален проект ја надополнува луксузната атмосфера. Класичниот ресторан располага со 40 места и е погоден за една незаборавна вечер. Ноќен бар: Ноќен Бар &quot;Рич&quot; претставува префинет бар што им нуди на своите клиенти Евергрин и ретро музика со вариететна програма, претставена&nbsp; од страна на професионален DJ, кој се грижи&nbsp; за желбите на гостите. Барот &quot;Рич&quot; има&nbsp; 100 места. Клиенти се сместуваат&nbsp; на сепаре и на располагање е подиумот каде ноќната забава&nbsp; не запира. Летна Градина Фонтани: Ако сакате да уживате во чаша ароматично кафе, префинет&nbsp; коктел или пијалок - ова е вашето место. Меѓу егзотични шатори, разиграни&nbsp; и илуминирачки фонтани, убавина и спокојство, многу зеленило. Тука може да се види единствениот од ваков вид на Балканот отворен параклис-икона на Пресвета Богородица - Ширшаја небесата. Локацијата е погодна за организирање на детски забави, бидејќи во напосредствена близина се наоѓа и детско катче. ВИП Понуди за СПА одмор, предоставени од нашиот партнер - Спа хотел Рич**** гр. Велинград &nbsp;

3666 ден
3666 ден
- 0Понудата е успешна!
Ноќевање во вила за 4 лица + користење на СПА услуги (од недела до четврток) 

Ноќевање во вила за 4 лица + користење на СПА услуги (од недела до четврток) 

3658 ден
5200 ден
30% 0Понудата е успешна!
3599 ден
4290 ден
16% 0Понуда која е во тек...
Гедора сет од 108 пара додатоци за клучеви TONS FORM / Шифра 006018

16% попуст или 3599 ден. за гедора сет од 108 пара додатоци за клучеви TONS FORM

3599 ден
4290 ден
16% 0Понудата е успешна!
 Дрвена рамка за единечен кревет - модел FJELLSE / Шифра 401.805.65

3596 ден. за дрвена рамка за единечен кревет - модел FJELLSE од „Ikea“

3596 ден
3596 ден
- 0Понудата е успешна!
Електричен заварувач на пластични цефки од 1500W - EXTOL CRAFT - Шифра 419310

3590 ден. за електричен заварувач на пластични цефки од 1500W, температура 300 °C - EXTOL CRAFT од „Купи Алат“

3590 ден
3590 ден
- 0Понудата е успешна!
 Пакет од 40 третмани за слабеење (10 кавитации, 10 антицелулитни масажи и 20 кардио вежби)

50% попуст или 3500 ден. за пакет од 40 третмани за слабеење (10 кавитации, 10 антицелулитни масажи и 20 кардио вежби) во салон за убавина „Тренд АС“

3500 ден
7000 ден
50% 1Понудата е успешна!
3500 ден
7000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
3500 ден
4500 ден
22% 0Понуда која е во тек...
Детска количка во розева боја / Шифра 3160

3500 ден. за детска количка во розева боја од „Зизи Трег“

3500 ден
3500 ден
- 0Понудата е успешна!
3499 ден
3999 ден
13% 0Понуда која е во тек...
Еднодневни викенд пакети за двајца со вклучен појадок во хотел Дрстар*****, Силистра

Хотелски услуги 26 стандардни соби 7 делукс соби 4 јуниор апартмани 7 луксузни апартмани 24-часовна рецепција услуга во соба перење, пеглање, хемиско чистење прифаќа Visa, MasterCard, Diners Club, Discover кредитни картички НАГРАДИ Хотел Дрстар е добитник на наградата &quot;Луксузен класичен хотел на годината&quot; од страна на Luxury Travel Guide. Luxury Travel Guide е луксузен туристички водич, кој дава информации за најдоброто од светот на модата и дизајнот, туристички дестинации, хотели, спа центри, забава, храна и пијалоци, нови технологии. Партнерите за туристички водичи за луксуз се водечки светски компании и хотелски брендови. Хотел Дрстар е носител на златна марка за квалитет &quot;Автентична Бугарија&quot; и член на Луксузни и бутик хотели - Првокласна селекција. Хотел Дрстар Ви предлага два надворешни базени за возрасни и деца, како и летен бар. Хотелот располага со сауна, масажа, солариум. Постои тениско игралиште до хотелот, а за љубителите на адреналинот хотелот нуди приватен авион. Од пристаништето за мали бротчиња можете да отидете на романтична пловидба по реката Дунав, да ловите риба, да се восхитувате на зајдисонцето и Дунавското крајбрежје, или да отидете до романскиот град Калараси. Капацитет на лотката е 6 седишта. Времетраење на патувањето 30 минути. Може да не сте слушнале за Сувите реки крај Силистра, но кога ги видите ќе бидете изненадени од убавината која се наоѓа овде. Ќе летате над кањони и карпести манастири. Неверојатно е да летате над реките, од кои некои исчезнаа пред стотина години. Овие реки имаат развиени неверојатни кањони и пештери, тешко достапни од земјата. Екскурзии се изведуваат со Cessna и AN-2. Cessna е еден мотор, четири седишта, во кој најдобро можете да уживате во задоволството на летање. Капацитет на авион - 3 лица Времетраење на патувањето - 15 мин. ЗНАМЕНИТОСТИ ВО СИЛИСТРА Уметничка галерија Археолошки музеј Меџихи Табија тврдина Римска гробница Православна црква &quot;Св. Петар и Павле &quot; Биосферски резерват Сребрена Карпести манастири - Срелково Етнографска куќа &ndash; град Алфатар Црквата &quot;Св. Троица &quot;-&nbsp; град Алфатар

3476 ден
3476 ден
- 1Понудата е успешна!
Столица - клацкалка PELLO - шифра 500.784.64

3450 ден. за столица - клацкалка PELLO од „Ikea“

3450 ден
3450 ден
- 11Понудата е успешна!
Еднодневен делничен и викенд пакет за двајца на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во хотел Астреја****

Капацитетот на хотелот е 100 легла, распоредени во 36 двокреветни соби, 6 апартмани, со можност за сместување до четири гости и два VIP апартмани. Сите соби и апартмани се со тераси со прекрасен поглед, просторен и релаксирачки интериор. Секој апартман се состои од две широки простори и бања со када, а во луксузните апартмани има тангенторна када. Во сите соби и апартмани има мини бар, телевизор со кабловска телевизија, Wi-Fi, телефон, фен, радио, клима.

3413 ден
3413 ден
- 95Понудата е успешна!
8 дена / 7 ноќевања во Неа Врасна - Грција во одлично опремената „Vila Jorgos“ + организиран превоз / Термин (24.05 - 31.05.2018 год.)

8 дена, 7 ноќи во Неа Врасна - Грција (24.05 - 31.05.2018 год.) преку туристичката агенција „Весна Турс“. 3410 ден. по лице за пакет аранжман од 8 дена во одлично опремената „Vila Jorgos“ + организиран превоз

3410 ден
4278 ден
20% 0Понудата е успешна!
8 дена / 7 ноќи во Неа Врасна - Грција (24.05 - 31.05.2018 год.) 

8 дена / 7 ноќи во Неа Врасна - Грција (24.05 - 31.05.2018 год.) преку туристичката агенција „Весна Турс“. 3410 ден. по лице за пакет аранжман од 8 дена во одлично опремената „Vila Gerakina“ + организиран превоз

3410 ден
4278 ден
20% 0Понудата е успешна!
Штедлива греалка SAMDAN 3000 2400W со 1 година гаранција

3400 ден. за штедлива греалка SAMDAN 3000 2400W со 1 година гаранција од „Зизи Трег“

3400 ден
3400 ден
- 0Понудата е успешна!
3390 ден
3999 ден
15% 0Понуда која е во тек...
Четиридневен пакет по цена на тридневен пакет со појадок и вечера + минерален базен во Хотел Евридика, Девин

Хотел Евридика е мал бутик хотел, создаден со идејата да ви обезбеди удобност, дискреција и спокојство за вашиот одмор на планината Родопи да прерасне во навистина пријатно искуство. Хотелот располага со 5 двокреветни соби, 6 студија, 2 апартмани и 1 луксузен апартман. Собите во хотелот се дизајнерски декорирани, секоја соба е со различна архитектура и опремена со последната генерација мулти сплит клима уред, телевизор со сателитска ТВ, телефон и минибар. Секоја соба има фен и водата во бањите е минерална. Некои од бањите имаат кади, а останатите се со туш кабини. На четвртиот кат на Спа Хотел Евридика, Девин со фантастичен поглед кон вечно зелените шуми на Родопите и прекрасниот центар на спа одморалиште Девин, елегантниот спа центар на хотелот располага со: -Сауна -Парна бања - Тангентор - Простории за масажа - Шок туш - Зона за релаксација До СПА центарот се наоѓа сала за фитнес. Комплексот има можност за организирање на корпоративни, семејни и други свечености и манифестации, подготовка на специјални јадења и специјалитети во пријатна и комфотна атмосфера по претходна нарачка.

3318 ден
3318 ден
- 2Понудата е успешна!
Белеење на заби со метода по Ваш избор

Блеснете празнично! Со купон од 99 ден. добивате до 45% попуст за белеење на заби со метода по Ваш избор во специјалистичка ординација по ортодонција и естетска стоматологија „Ортонова“!

3300 ден
6000 ден
45% 0Понудата е успешна!
Android TV BOX R9 plus

15% попуст или за само 3300 денари добивате Android TV BOX R9 plus

3300 ден
3900 ден
15% 0Понудата е успешна!
Хилта MAXIPLUS од 850W MP-HD005 + подарок Fumax заштитни очила / Шифра 5908-5701

15% попуст или 3299 ден. за хилта MAXIPLUS од 850W MP-HD005 + подарок Fumax заштитни очила

3299 ден
3890 ден
15% 0Понудата е успешна!
3290 ден
3999 ден
18% 0Понуда која е во тек...
Пневматска ексцентрична брусилка EXTOL PREMIUM / Шифра 8865038

3290 ден. за пневматска ексцентрична брусилка EXTOL PREMIUM од „Купи Алат“

3290 ден
3290 ден
- 0Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет со појадок, попладневна ужина и вечера + користење на СПА услуги и масажи во Хотел Сириус****, Св. Константин и Елена - Бугарија

Одморалиштето. Св. Константин и Елена се наоѓа само на 5 километри североисточно од морската престолнина&nbsp; на Бугарија &ndash; градот&nbsp; Варна. Близината на динамичниот град ги открива пред вас своите историски знаменитости: Римските Терми, Археолошкиот музеј, кадешто чувајте најстарото златно богатство во светот- тракиското златно богатство, и модерните Аквариум, планетариум и единствениот на Балканскиот полуостров делфинариум, каде што ќе се восхитите и ќе споделите весела игра со Варненските делфини. Предлаганиот&nbsp; широк&nbsp; спектар на можности за забава, како и високиот стандард на услуги, го претвораат хотелскиот комплекс SIRIUS BEACH во одлично место за рекреативен туризам. Комплекс SIRIUS BEACH располага со главен ресторан, лоби бар, Скај бар и ресторан-Кораб. Лоби бар - префинета атмосфера,пријатно место за кафе, пијалок&nbsp; и средба со пријателите. Ресторанот Кораб - едно пријатно искуство со мени од Медитеранот, традиционални и национални специјалитети. Најважнен во ресторан Сириус е квалитетот на храната. Менито претставува мешавина од софистицирана&nbsp; морска храна, свежа риба приготвена на скара, мезе од маринирани риби. Задоволството од морските специјалитети не би било целосно без да е комбинирано со вино. Во ресторанот се нудат најдобрите бугарски вина, како и прочуените француски вина од Бордо, италијански, шпански, дури и новозеландски вина. И поважно од богатото мени е тоа што секое јадење се подготвува со вештина и специјален однос! Хотелски комплекс SIRIUS BEACH нуди затворен базен со топла минерална вода ( 37&deg;) со џакузи. Во WELLNESS-центарот на комплексот квалификувани кадри се грижат за убавината и здравјето на гостите на хотелот &ndash; се предлага ароматерапија, масажи, третмани со кал, сауна, солариум. &nbsp;

3286 ден
6573 ден
50% 0Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок и вечера + СПА (недела - четврток)

Ноќевање со појадок и вечера + СПА (недела - четврток)

3162 ден
3162 ден
- 0Понудата е успешна!
Дводневен делничен и викенд пакет со појадок, вечера и Wellness пакет во Бутик СПА Хотел Heaven**** Велинград

Ресторан &quot;Дионис&quot; нуди вкусно приготвените јадења, декорирани од нашите мајстори со многу вкус и љубов, одбрани вина од најпознатите познатите региони во Бугарија и светот кои персоналот вешто ги комбинира со соодветни храна и совршена услуга. Ресторанот работи и со био продукти, имаме секојдневно достава со пресно месо и риба, зачинети со соодветни маринади&nbsp; и зачини за&nbsp; задоволување на&nbsp; најсофистицираните вкусови! &nbsp;

3160 ден
6320 ден
50% 26Понудата е успешна!
Пакети за тројца или четворица во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Викенд населба &quot;Јагода&quot; брои 40 дрвени вили - фински тип: 5 луксузни вили, 10 со сопствена сауна и 25 без сауна. Сместувањето е за максимално 4 луѓе (може да се стави дополнителен кревет&nbsp; или бебешко креветче). Населбата&nbsp; располага со ресторан, каде можете да уживате во вкусни јадења, богата гама од пијалоци и пријатна атмосфера. Сите вили во населба &quot;Јагода&quot; се тип студио и располагаат со: дневна со 1 двоен кревет или 2 кревети, дневен престој, гаредеробер, телевизор со сателитска телевизија; мала спална соба со два кревети распоредени еден над&nbsp; друг, удобни се и за возрасни; кујна со шпорет, фрижидер и мијалник, опремен и со основните садови, чинии, чаши и прибор; бања со туш и тоалет; 10 од вилите имаат самостојна сауна; тераса со масичка и клупа. &nbsp;

3160 ден
3160 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен делничен или викенд пакет за двајца со појадок, ручек и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Панорама Резорт****, Банско

СПА ЦЕНТАР Панорама 4 * Велнес и спа центар во хотел Панорама Ресорт е лоциран на површина од 1000 квадратни метри,&nbsp; за гостите предлагаме базен, сауна и парна бања, турска бања, амам, фитнес сала, џакузи, зона за релаксација, како и неколку СПА ординации каде што можете да уживате во разни масажи, терапии и други СПА процедури, извршени од тим на професионалци кои работат во најголемите спа центри во Европа и Азија. РЕСТОРАН Панорама 4 * Стилно опремениот ресторан Панорама предлага италијанска кујна за своите гости. Гости на ресторанот можат да уживаат во домашните пици, тестенини, главни јадења и класични италијански десертни рецепти. Овде можете да ги одржите вашите прослави, свадбена забава или друг вид настани. Детското катче е достапно на децата секој ден од 08:00 до 22:00 часот. Има надзор на искусни аниматори, со работно време во текот на летото од 12:00 до 19:00 часот, и секој ден во зима со работно време од 09:00 до 19:00 часот. Креативните аниматори ќе го развеселат секојдневниот живот на децата од декември до средината на март од 9:00 до 22:00 часот. Родителите можат да ги пуштат своите деца во соодветни часови во детското катче со пополнување на образец со информации за детето. Враќањето на децата е контролирано бидејќи за време на престојот во просториите одговорноста за малите гости ја преземаат аниматорите. Вашите деца овде ќе цртаат, ќе моделираат фигури, фигурини, ѕвезди, ќе создаваат апликации, ќе учествуваат во различни игри, ќе пеат и ќе се препуштат на детската имагинација.

3128 ден
3128 ден
- 0Понудата е успешна!
Кабинет за чевли / Шифра 502.484.28

3105 ден. за кабинет за чевли од „Ikea“

3105 ден
3105 ден
- 0Понудата е успешна!
Прибор за јадење од нерѓосувачки челик - модел SVIT

3100 ден. за прибор за јадење од нерѓосувачки челик - модел SVIT од „Ikea“

3100 ден
3100 ден
- 0Понудата е успешна!
Удобно столче со прилагодлива висина - модел SKÅLBERG/SPORREN / Шифра 690.236.12

3100 ден. за удобно столче со прилагодлива висина - модел SKÅLBERG/SPORREN од „Ikea“

3100 ден
3100 ден
- 0Понудата е успешна!
Прибор за јадење со дрвени рачки - модел RUSTIK

3100 ден. за прибор за јадење со дрвени рачки - модел RUSTIK од „Ikea“

3100 ден
3100 ден
- 0Понудата е успешна!
Дводневен, тридневен или петдневен пакет на база All Inclusive light во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Лоциран во месноста Страгите, од хотелот се открива прекрасен поглед кон Пирин планина. При дизајнирањето на резиденцијата е предвидено секој прозорец и секој балкон да предоставува одлична панорамска глетка на величествената планина и природа. Хотелот располага со SPA центар - затворен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес центар и кабинети за масажа. Голем избор од двокреветни соби, студиа, еднокреветни&nbsp; апартмани со кујна и апартмани&nbsp; со камин во дневната соба. &bull; Рецепциja и туристичка канцеларија; &bull; Лоби бар; &bull; Ресторан; &bull; Откриен&nbsp; бар за летните денови; &bull; Лифт&nbsp; во&nbsp; секој&nbsp; сектор&nbsp; на комплексот; &bull; Гардероба за скијање; &bull; Подземен паркинг и надземни паркинг места; &bull; Кабелска телевизија во секоја соба; &bull; Неверојатната локација, величествените&nbsp; глетки кон планината, удобните&nbsp; апартмани, како и&nbsp;нашиот љубезен персонал, ќе го направат незаборавен вашиот одмор! &nbsp;

3097 ден
3097 ден
- 4Понудата е успешна!
BB ноќевање во студио

BB ноќевање во студио

3069 ден
3875 ден
21% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање во студио

1 ноќевање во студио

3069 ден
5210 ден
41% 0Понудата е успешна!
Пакети за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

Базата е погодна за семеен туризам и организиран туризам-училишни логори. За нашите гости достапен е надворешен бар со BBQ, туристичка кујна, каде што може да се подготвува храна. Бесплатен обезбедуван паркинг за 30 возила. Во комплексот има детско игралиште со лулашки, лизгалки, песочник.

3065 ден
3065 ден
- 0Понудата е успешна!
7 ноќевања за 1 лице / Термин 19.05 - 26.05.2018 год. 

7 ноќевања за 1 лице / Термин 19.05 - 26.05.2018 год. 

3038 ден
6138 ден
51% 8Понудата е успешна!
Масичка во зелена боја за деца - модел MAMMUT

3038 ден. за масичка во зелена боја за деца - модел MAMMUT од „Ikea“

3038 ден
3038 ден
- 0Понудата е успешна!
7 ноќевања за 1 лице / Термин 19.05 - 26.05.2018 год. 

7 ноќевања за 1 лице / Термин 19.05 - 26.05.2018 год. 

3038 ден
4898 ден
38% 0Понудата е успешна!
3018 ден
3550 ден
15% 0Понуда која е во тек...
Професионална боречка видео игра - WWE 2K17 PS4

3005 ден. за професионална боречка видео игра - WWE 2K17 PS4

3005 ден
3005 ден
- 0Понудата е успешна!
Тридневни, петдневни и седумдневни пакети за двајца во Куќа за гости Чифчибашиеви, Приморско -Р. Бугарија

Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас. Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија.

3002 ден
6004 ден
50% 2Понудата е успешна!
Kератински третман за трајно исправување и нега на Вашата коса со професионалната линија за коса + фенирање 

50% попуст или само 3000 ден. за кератински третман за трајно исправување и нега на Вашата коса со професионалната линија за коса + фенирање во „Social Hair Salon“

3000 ден
6000 ден
50% 3Понудата е успешна!
30 третмани за слабеење (10 стимулации, 10 антицелулитни масажи и 10 тунел сауни)

50% попуст или 3000 ден. за пакет од 30 третмани за слабеење (10 стимулации, 10 антицелулитни масажи и 10 тунел сауни) во салон за убавин „Тренд АС“

3000 ден
6000 ден
50% 0Понудата е успешна!
Детски женски велосипед во розева боја со корпа за кукла и помошни тркала / Шифра 8037

3000 ден. за детски женски велосипед во розева боја со корпа за кукла и помошни тркала од „Зизи Трег“

3000 ден
3000 ден
- 0Понудата е успешна!
2999 ден
3299 ден
9% 0Понуда која е во тек...
Ударна дупчалка од 750W EXTOL PREMIUM / Шифра 8890012

2999 ден. за ударна дупчалка од 750W EXTOL PREMIUM HD 750 CA од „Купи Алат“

2999 ден
2999 ден
- 0Понудата е успешна!
2999 ден
3738 ден
20% 0Понуда која е во тек...
Седиште за во кола за Вашите малечки / Шифра 3162

2990 ден. за седиште за во кола за Вашите малечки од „Зизи Трег“

2990 ден
2990 ден
- 0Понудата е успешна!
Ѕиден часовник - модел BRAVUR / Шифра 403.919.02

2940 ден. за прекрасен ѕиден часовник - модел BRAVUR од „Ikea“

2940 ден
2940 ден
- 0Понудата е успешна!
Детски велосипед во сина боја со помошни тркала / Шифра 8012

2900 ден. за детски велосипед во сина боја со помошни тркла од „Зизи Трег“

2900 ден
2900 ден
- 0Понудата е успешна!
Тандем летање со параглајдер од Водно + превоз + снимање со GoPro

Извонредно искуство!!! 20% попуст или само 2890 денари за тандем летање со параглајдер од Водно + превоз + снимање со GoPro од параглајдинг клуб Фокс!!!

2890 ден
3600 ден
20% 2Понудата е успешна!
Акумулаторски одвртувач EXTOL CRAFT со лед светилка / Шифра 402400

2890 ден. за акумулаторски одвртувач со лед светилка EXTOL CRAFT од „Купи Алат„

2890 ден
2890 ден
- 1Понудата е успешна!
2890 ден
4170 ден
31% 0Понуда која е во тек...
Трпезариска маса со димензија 75х75х74цм / Шифра 502.800.98 и 502.801.02 

Трпезариска маса со шифра 502.800.98 и 502.801.02Димензија 75х75х74цм

2875 ден
2875 ден
- 4Понудата е успешна!
Дрвен фиокар со 3 фиоки кој може да се фарба / Шифра 753.057.09

2875 ден. за дрвен фиокар со 3 фиоки кој може да се фарба модел RAST од „Ikea“

2875 ден
2875 ден
- 2Понудата е успешна!
2875 ден
2875 ден
- 0Понудата е успешна!
 Декоративна лампа за вашиот дом

54% попуст или само 2860 ден. за декоративна лампа за вашиот дом

2860 ден
6200 ден
54% 1Понудата е успешна!
2820 ден
3528 ден
20% 0Понуда која е во тек...
КРЧКО (6.5L) CSS 5235 со 1 година гаранција

2790 ден. за КРЧКО (6.5L) со 1 година гаранција и овластен сервис од „Унимакс Дат“

2790 ден
2790 ден
- 0Понудата е успешна!
Рачно изработени анатомски оклагии за МАДЕРО терапија 

27% попуст или 2780 ден. за рачно изработени анатомски оклагии за МАДЕРО терапија од продавница за производи „5-ка пластика“

2780 ден
3800 ден
27% 0Понудата е успешна!
Детски велосипед во зелена боја со помошни тркала / Шифра: 8036

2770 ден. за детски велосипед во зелена боја со помошни тркала од „Зизи Трег“

2770 ден
2770 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен делничен или викенд пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Панорама Резорт****, Банско

СПА ЦЕНТАР Панорама 4 * Велнес и спа центар во хотел Панорама Ресорт е лоциран на површина од 1000 квадратни метри,&nbsp; за гостите предлагаме базен, сауна и парна бања, турска бања, амам, фитнес сала, џакузи, зона за релаксација, како и неколку СПА ординации каде што можете да уживате во разни масажи, терапии и други СПА процедури, извршени од тим на професионалци кои работат во најголемите спа центри во Европа и Азија. РЕСТОРАН Панорама 4 * Стилно опремениот ресторан Панорама предлага италијанска кујна за своите гости. Гости на ресторанот можат да уживаат во домашните пици, тестенини, главни јадења и класични италијански десертни рецепти. Овде можете да ги одржите вашите прослави, свадбена забава или друг вид настани. Детското катче е достапно на децата секој ден од 08:00 до 22:00 часот. Има надзор на искусни аниматори, со работно време во текот на летото од 12:00 до 19:00 часот, и секој ден во зима со работно време од 09:00 до 19:00 часот. Креативните аниматори ќе го развеселат секојдневниот живот на децата од декември до средината на март од 9:00 до 22:00 часот. Родителите можат да ги пуштат своите деца во соодветни часови во детското катче со пополнување на образец со информации за детето. Враќањето на децата е контролирано бидејќи за време на престојот во просториите одговорноста за малите гости ја преземаат аниматорите. Вашите деца овде ќе цртаат, ќе моделираат фигури, фигурини, ѕвезди, ќе создаваат апликации, ќе учествуваат во различни игри, ќе пеат и ќе се препуштат на детската имагинација.

2718 ден
2718 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневни пакети со појадок, вечера и бесплатен влез за Аквапарк во Royal Castle Hotel & SPA*****, Елените!

Елегантните соби на дизајнерски хотел Royal castle се украсени во топли пастелни тонови. Сите соби имаат телевизор со рамен екран, минибар и самостоен балкон. Некои од собите нудат неверојатен поглед кон морето. На плажаата и покрај базенот се обезбедени бесплатни лежалки и чадори. Гостите на Royal castle имаат слободен пристап до аквапарк Атлантида, кој е опремен со водени лизгалки и бројни базени. Гостите можат да избираат од различни ресторани, како и да уживаат во италијанска гурманска кујна. Освен тоа можете да си направите романтична вечера на брегот на морето со специјално мени и личен готвач. Спа центарот нуди богат асортиман од здравствени и козметички третмани. Хотел Royal castle&nbsp; располага и со фитнес центар, тениско игралиште, како и сопствени капацитети за водни спортови. Хотел Royal castle се наоѓа на само 30 минути возење од историскиот стар град Несебар, заштитен од УНЕСКО, каде што гостите можат да го посетат комплексот на византиските бањи (т.н. терми), како и неколку средновековни цркви.

2702 ден
2702 ден
- 0Понудата е успешна!
2699 ден
3200 ден
16% 0Понуда која е во тек...
2690 ден
3574 ден
25% 0Понуда која е во тек...
Кола на педали во црвена боја

2690 ден. за кола на педали во црвена боја од „Зизи Трег“

2690 ден
2690 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен делничен или викенд пакет пакет за двајца со појадок и вечера во Апарт Хотел Медите, Сандански

Апарт Хотелот располага со ресторан со 80 места, кој нуди медитеранска и европска кујна, таверна со богат избор на вина и национални јадења, летна бавча со 180 места. Комплексот располага со три конференциски сали: една со 30места, една со капацитет 200места и една сала со 10 места, сите&nbsp; со целосна техничка опрема - идеално место за бизнис состаноци, семинари, настани и прослави, надворешен и внатрешен минерален базен, бар, спа центар, надворешно детско катче, тениско игралиште, игралиште за мини фудбал, еко и велосипедска патека за љубителите на еко туризмот. &nbsp;

2686 ден
2686 ден
- 7Понудата е успешна!
Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Велинград*****

Гранд хотел Велинград располага со 82 соби - 12 стандардни, 50 Делукс, 5 гигант Делукс, 4 апартмани тип Јуниор, 4 Делукс апартмани, 5 VIP апартмани со пространа бања со посебна туш кабина и џакузи и 2 претседателски апартмани - гарантиран луксуз за време на Вашиот одмор. Делукс соба- - 35 метри&nbsp; квадратни, опремен со централна климатизација, LCD телевизор, интерактивна&nbsp; IP телевизија со VoD (видео на барање), бесплатен безжичен интернет, минибар, две поединечни кревети или спална, бања со туш кабина или када, фен, тераса со поглед кон базенот, шумата&nbsp; или градот. Grand Hotel Velingrad - GRAND SPA - СПА ЦЕНТАР Специјално дизајниран и изграден од германска фирма на вкупна површина 1200 м2. Spa &amp; Wellness центарот со изобилство на топла минерална вода е екслузивен рекреативен центар, поделен на 2 зони: Зона општ&nbsp; дел - слободен пристап (Користењето е вклучено во цената на Вашата соба / апартман). Хотелот располага со 4 базени со минерална вода: внатрешни: пливање полуолимписки размери&nbsp; (22м x 10м) и детски, како и големо џакузи, и надворешен: топол зимски (работи во периодот 01.12.2010 - 10.01.2011) и летен. Гранд хотел Велинград инсистира на срдечен&nbsp; прием и ќе ве натера да се чувствувате како дома. На располагање на гостите на SPA хотелот се пријатен лоби бар, класичен ресторан, таверна, бар базен, пијано бар и бар со сала за куглање. Дали е појадок или ручек, попладневно кафе или коктел, брачна прослава или гала- вечера, ние ќе се погрижиме&nbsp; за Вашето задоволство! Локалите во хотелот придаваат дополнителен сјај на нашите понуди: Уште со влегувањето во Гранд хотел Велинград, ќе бидете поздравени од топла пријателска атмосфера и внимателна услуга! Лоби Бар располага со 32 места и се наоѓа во простран дневна хол. Импресионира со стилска и софистицирана атмосфера. Во него можете да уживате во широк избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци, коктели и колачи. Вечер звучи тивка, жива музика крај каминот. Ресторан Класичен ресторан со бугарска и медитеранска кујна и е отворен во текот на целиот ден за сите кои го&nbsp; избрале&nbsp; Велинград за својот одмор. Таверна Во таверната на Гранд Хотел Велинград може да пробате вкусни бугарски и родопски специјалитети приготвени по стари бугарски рецепти. бар базен Можете да се скриете од летните горештини во свежината на нашиот Бар-Базен, кој предлага богата разновидност на&nbsp; освежителни пијалоци. &nbsp;

2686 ден
2686 ден
- 0Понудата е успешна!
2678 ден
3150 ден
15% 0Понуда која е во тек...
Едно ноќевање за две лица со појадок

Едно ноќевање за две лица со појадок

2676 ден
3976 ден
33% 0Понудата е успешна!
GPS навигација со инсталирана мапа на цела Европа

23% попуст или само 2650 денари за GPS навигација AMOI A435 4.3 (со инсталирана мапа на цела Европа)

2650 ден
3700 ден
28% 2Понудата е успешна!
50% попуст на пакети со појадок и вечера во СПА Хотел Орфеј*****, Девин - Р. Бугарија

Комплексот располага со 210 соби, од кои 45 апартмани и 165 двокреветни соби. Меѓу главните предности на комплексот се пријатна атмосфера и можноста за комплетен одмор, квалитетот на СПА услугите и не на последно место вкусната храна. Гостите на хотелот можат да се восхитуваат на бугарската, европска и ориентална кујна во: Главен ресторан со капацитет од 260 внатрешни и 80 надворешните места. Европски ресторан со капацитет од 120 внатрешни и 60 надворешните места. Ориенталски ресторан со капацитет 90 внатрешни и 60 надворешните места. Балнеолошкиот блок на комплексот е единствен од ваков вид и е изграден на начин кој овозможува спроведување на врвни и ефикасни Физикални методологии и програми за балнеопрофилактика, рехабилитација и рекреација. Хотелот се напојува од два минерални извори, познати по своите лековити својства - Беденски и Девински извори, за коишто&nbsp; има дозволи за искористување на водата. По истекот на крајниот рок на дозволите, корисникот може автоматски да ги обнови за пет години. Сето ова го прави СПА Хотел Орфеј како забавен и привлечен центар, така и во место за спроведување на најсовремените и ефикасни Физикални методологии и програми за балнеопрофилактика и рекреација. Бубрежни - уролошки заболувања (бубрежно-камена болест, која протекува со кисела и алкална урина, состојби по литотрипсија, пиелонефритис, гломерулонефритис, акутна бубрежна инсуфициенција од Прв степен) - ендокрини заболувања (различни видови на дијабетес, гихт и хиперурикемија); за надворешна употреба: - локомоторниот апарат (дегенеративни и воспалителни заболувања на зглобовите, пост-травматични и ортопедски болести, оштетување на меките ткива); - Болести на нервниот систем (периферен и централнен); - Половиот систем (ендометритис, параметритис, стерилитет, простатитис и др.) - Кардиоваскуларниот систем (хипертензивна болест, исхемична болест на срцето и пост- инфарктни состојби) - кожни болести (од воспалителна, алергиска и друга природа како егземи, дерматитис, псоријаза и др.) - за инхалациона терапија кај болести на респираторниот систем од воспалителна, алергиска и токсична природа (на трахеите, бронхијална астма, хронична пневмонија и др.) - за спортско-профилактички цели и калење на организмот. Комплексот нуди широк спектар на услуги и производи: Пијано бар со капацитет од 70 места Лоби бар со капацитет од 20 места Бар-басен со капацитет од 45 места СПА и балнеорекреациски услуги Деноноќен рум-сервис Перење и пеглање Сефови за скапоцености Модерно опремен бизнис центар со две конференциски сали&nbsp; (капацитет од 150 и 300 луѓе ) со модерна мултимедија и опрема за озвучување Медицински услуги Туристички тури и екскурзии во околината на градот Девин Продавница&nbsp; за сувенири, фризерски салон,Бутик Паркинг со капацитет од 120 возила Хотелот нуди и прекрасни услови како за рекреација, така и за спорт. На располагање на гостите се: игралиште за тенис, одбојка и фудбал. &nbsp;

2623 ден
5246 ден
50% 46Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера во Бутик-Хотел Вила Булгара Еко

Бутик-Хотел Вила Булгара Еко, Ќулевча располага со 14 соби со индивидуален дизајн. Собите се дизајнирани во винтиџ стил, исполнети со мирисот на цветните ароми и романтика, стилски украсени со внимание и грижа, чувство на удобност се дополнува со нежен памучно-сатенски текстил Van Clefee. &nbsp; Ресторан Менито кое го предлагаме во ресторанот на Вила Булгара еко&nbsp; е добро избалансирано и во согласност со сезонските еко производи кои ги избираме специјално за вас, јадењата се приготвени со многу љубов и инспирација, така што да остават заситени сите сетила и желби.

2623 ден
2623 ден
- 1Понудата е успешна!
Дводневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Ледени Ангели, Боровец

Хотелот поседува луксузни и модерно опремени 28 двокреветни и фамилијарни соби, 8 студија (повеќето имаат камини) и 4 апартмани. На располагање на нашите&nbsp; драги гости&nbsp; се ресторан со атрактивна скара и голема надворешна тераса со прекрасен поглед на падините и вековните шуми на планината Рила. Хотелот нуди уште лоби бар, ноќен клуб, центар за скијање&nbsp; и сноубординг, надворешно и затворено&nbsp; детско катче, две продавници, конференциска сала, сефови, лифт, медицински пункт, спа центар со базен, џакузи, парна бања, турска бања, сауна, простории за масажа. Хотел &quot;Ледени&nbsp; ангели&quot; работи целогодишно, а модерната база со која располага го прават погоден за семеен одмор, зимување, спорт и рекреација, така и за водење на бизнис состаноци и семинари.

2591 ден
5751 ден
55% 3Понудата е успешна!
Дводневен делничен пакет со појадок и вечера + внатрешен базен во Тодорини куќи, Копривштица - Р. Бугарија

Куќата има капацитет од 36 места во соби за двајца, тројца, четворица и еден апартман. Објектот е новоизградена зграда со еколошки чисто парно греење, лоцирана во центарот на градот, веднаш до зградата на Општината. На располагање на гостите се - таверна со бугарска кујна, опширен заден двор, паркинг места. Во близина на хотелот се наоѓа и градскиот парк. На располагање на гостите е и центар&nbsp; за релаксација со парна бања, џакузи и масажи. Собите се со сопствен санитарен јазол, телевизор, интернет. &nbsp;

2591 ден
5182 ден
50% 1Понудата е успешна!
Пакети со појадок + СПА во Хотел Орфеј****, Пампорово

Сместување: Хотелот Орфеј, на располагање на гостите се соби, како и апартмани со 1 и 2 спални. Во секоја соба и апартман има телевизор, телефон, мини бар, интернет, бањите се со када и фен. Ресторани и барови: Хотелот Орфеј, Пампорово има главен ресторан, таверна Орфеј, лоби бар, бар базен / витамин бар. Спа услуги и слободно време: Во Спа &amp; Велнес центарот на Орфеј, гостите имаат можност да избираат од внатрешен базен, турска бања, туш &quot;Виши&quot;, 2 масажни кади, џакузи, парна бања, Финска бања, инфрацрвена сауна, финска сауна, масажа ординации, Руски ВИП апартман. Хотелски услуги: Во хотелот има салон за убавина- козметика за лице и тело, маникир и педикир, лекарски кабинет. Освен&nbsp; тоа има и&nbsp; конференциска сала со 120 места, сала за состаноци со 30 места, продавници, менувачница, билијард, перење и пеглање, употреба на личен сеф. &nbsp;

2591 ден
2591 ден
- 0Понудата е успешна!
2590 ден
3890 ден
33% 5Понуда која е во тек...
50% попуст на пакети со појадок и СПА процедури во СПА Хотел Орфеј*****, Девин - Р. Бугарија

Комплексот располага со 210 соби, од кои 45 апартмани и 165 двокреветни соби. Меѓу главните предности на комплексот се пријатна атмосфера и можноста за комплетен одмор, квалитетот на СПА услугите и не на последно место вкусната храна. Гостите на хотелот можат да се восхитуваат на бугарската, европска и ориентална кујна во: Главен ресторан со капацитет од 260 внатрешни и 80 надворешните места. Европски ресторан со капацитет од 120 внатрешни и 60 надворешните места. Ориенталски ресторан со капацитет 90 внатрешни и 60 надворешните места. Балнеолошкиот блок на комплексот е единствен од ваков вид и е изграден на начин кој овозможува спроведување на врвни и ефикасни Физикални методологии и програми за балнеопрофилактика, рехабилитација и рекреација. Хотелот се напојува од два минерални извори, познати по своите лековити својства - Беденски и Девински извори, за коишто&nbsp; има дозволи за искористување на водата. По истекот на крајниот рок на дозволите, корисникот може автоматски да ги обнови за пет години. Сето ова го прави СПА Хотел Орфеј како забавен и привлечен центар, така и во место за спроведување на најсовремените и ефикасни Физикални методологии и програми за балнеопрофилактика и рекреација. Бубрежни - уролошки заболувања (бубрежно-камена болест, која протекува со кисела и алкална урина, состојби по литотрипсија, пиелонефритис, гломерулонефритис, акутна бубрежна инсуфициенција од Прв степен) - ендокрини заболувања (различни видови на дијабетес, гихт и хиперурикемија); за надворешна употреба: - локомоторниот апарат (дегенеративни и воспалителни заболувања на зглобовите, пост-травматични и ортопедски болести, оштетување на меките ткива); - Болести на нервниот систем (периферен и централнен); - Половиот систем (ендометритис, параметритис, стерилитет, простатитис и др.) - Кардиоваскуларниот систем (хипертензивна болест, исхемична болест на срцето и пост- инфарктни состојби) - кожни болести (од воспалителна, алергиска и друга природа како егземи, дерматитис, псоријаза и др.) - за инхалациона терапија кај болести на респираторниот систем од воспалителна, алергиска и токсична природа (на трахеите, бронхијална астма, хронична пневмонија и др.) - за спортско-профилактички цели и калење на организмот. Комплексот нуди широк спектар на услуги и производи: Пијано бар со капацитет од 70 места Лоби бар со капацитет од 20 места Бар-басен со капацитет од 45 места СПА и балнеорекреациски услуги Деноноќен рум-сервис Перење и пеглање Сефови за скапоцености Модерно опремен бизнис центар со две конференциски сали&nbsp; (капацитет од 150 и 300 луѓе ) со модерна мултимедија и опрема за озвучување Медицински услуги Туристички тури и екскурзии во околината на градот Девин Продавница&nbsp; за сувенири, фризерски салон,Бутик Паркинг со капацитет од 120 возила Хотелот нуди и прекрасни услови како за рекреација, така и за спорт. На располагање на гостите се: игралиште за тенис, одбојка и фудбал. &nbsp;

2560 ден
5119 ден
50% 9Понудата е успешна!
Монтажна маса на преклоп за на балкон - модел ARRESO/ Шифра 703.115.03

2524 ден. за монтажна маса на преклоп за на балкон - модел ARRESO од „Ikea“

2542 ден
2542 ден
- 0Понудата е успешна!
Детска масичка во бела боја - модел KRITTER

2542 ден. за детска масичка во бела боја - модел KRITTER од „Ikea“

2542 ден
2542 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за двајца на база All Inclusive во Хотел Преслав, Златни песоци

Хотелот се состои од две крила, меѓусебно поврзани со лоби бар. Хотел Преслав е на 3 спрата и располага со 153 соби (138 двокреветни соби и 15 едноспални апартмани), лоби бар, рецепција, неверојатно убав англиски двор, сателитска ТВ, хотелски ресторан, надворешен базен, бар на базенот, како и интернет пристап во фоајето на хотелот и собите. Хотелот е реновиран во 2015 година. Двојните соби се пријатно опремени и располагаат со спална или две единечни легла, како има можност и за дополнително, со туш и тоалет, балкон, сателитска ТВ, фрижидер и телефон. Апартманите располагаат со спална и дневна соба - пријатно опремени соби, разделени со врата. Спалната е тип француско легло (двојно), во дневната соба има можност за поставување на дополнително легло, бања, тоалет, балкон, сателитска ТВ, фрижидер, телефон. Ресторанот располага со 300 места, нуди широк избор на европска и бугарска кујна. Лоби барот и прекрасниот англиски двор само ја надополнуваат мирната атмосфера на хотелот и го прават уште попривлечен за одмор. На гостите на хотелот се нудат индивидуални сефови на рецепција со доплата, автомобили за изнајмување, билјард, различни видови игри, фитнес и игралиште за одбојка на плажа во близина на базенот. Доброто расположение и комфорот кој хотел Преслав ви го нуди, го прават атрактивно место за вашиот летен одмор!

2528 ден
2528 ден
- 16Понудата е успешна!
Параглајдерски тандем лет

50% попуст или само 2500 ден. за параглајдерски тандем лет на Водно, Скопска Црна гора или Крушево со мастер инструктор од училиштето за екстремни спортови „ACRO MACEDONIA“

2500 ден
5000 ден
50% 1Понудата е успешна!
Реалксатор за Вашите малечки во розева или сина боја / Шифра 3164

2500 ден. за реалксатор за Вашите малечки во розева или сина боја од „Зизи Трег“

2500 ден
2500 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Hacienda Beach ****, Созопол

Комплексот располага со апартмани со една или две спални, декорирани со едноставни и топли тонови и опремени со сите потребни удобности. Комплексот располага со основен ресторан на база All Inclusive со богати и разновидни јадења, како и италијански &agrave; la carte ресторан. Лоби бар &quot;Green&quot; и базен бар &quot;Барбоса&quot; се идеални места ако сакате да пиете чаша кафе или освежувачки пијалок. Hacienda Beach за своите гости предлага надворешен базен, фитнес центар и спа.

2496 ден
2496 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Спа Хотел Персенк*****, Девин

За Вашиот одмор или бизнис настан петѕвездниот&nbsp; SPA Hotel PERSENK нуди пријатна атмосфера и стил, исклучително спокојство, удобност и можност да уживате&nbsp; во&nbsp; локалните јадења и ароматични вина. Комфор и Спокојство: SPA Hotel PERSENK располага со 70 двокреветни соби, 1 семеен апартман, 4 стандардни и 3 VIP апартмани. Сите се со прекрасна глетка кон градот, планинските падини или градината на хотелот. За љубителите на комфорот нудиме соби кои се елегантно декориран и нудат удобност, комфор и просторност. Опремени се со минибар, клима, LCD телевизор, интернет конекција и телефон. Задоволство и Комфор: За неверојатен одмор на планина! Меѓу пријателска атмосфера, професионална услуга и уникатниот&nbsp; ентериер откријте го богатството од незаборавни вкусови и вистински кулинарски задоволства. Нашиот мајстор-готвач ќе ви понуди широк избор на кулинарски задоволства од бугарската и европска кујна, како и избрани локални специјалитети, кои ќе Ви&nbsp; ги наситат сетилата со арома, визија и вкус. Рестораните &quot;Da&#39;Vinia&quot; и &quot;Enigma&quot;, комбинирајќи грациозност и стил, располагаат со богат асортиман на вина. Совршена комбинација на луксуз и квалитетна услуга во една пријатна атмосфера. Пријатната и комфорна&nbsp; атмосфера на лоби барот&nbsp; и кафуле &quot;Панорама&quot;, лоцирана на покривот на хотелот ќе ве предрасположи&nbsp; за чаша ароматично кафе, богат со витамини Фреш, или пак за&nbsp; аперитив пред вечера. Водата во СПА Хотел ПЕРСЕНК за СПА одмор: Водата што тече во водоводниот систем на СПА Хотел ПЕРСЕНК е изворска и е чиста за консумација. Изворот&nbsp; &quot;Балдаран&quot; се наоѓа во Баташкииот&nbsp; дел на Родопите, а водата оттаму поминува 13 километри&nbsp; за да достигне до градот&nbsp; Девин и до Вашата хотелска соба. Изворот е изграден е и ставен во акција во 1968 година. Протокот на вода е од 51 до 54 л. / Сек., А&nbsp; pH вредноста на водата е&nbsp;&nbsp; 7, 55 (норма 6, 5 - 9, 5). Водата не содржи заостанати&nbsp; хлор и нитрити, а количествата нитрати и хлориди се многу под минимално дозволените вредности. Микро-биолошките, физичко-хемиските и радиолошки својства на изворска вода ја прават погодна за пиење без дополнителна преработка. Во последно истражување на здраствената&nbsp; инспекција &ndash; град Смолјан од декември 2009 година водата е целосно погодна за употреба и помага за подмладување и одржување на организмот во одлична здравствена состојба. Уживајте во Вашиот одмор меѓу свежината на природата и Родопите со изворска вода во СПА Хотел ПЕРСЕНК! &nbsp;

2465 ден
2465 ден
- 6Понудата е успешна!
Дводневен, тридневен или петдневен пакет со појадок и вечера во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Лоциран во месноста Страгите, од хотелот се открива прекрасен поглед кон Пирин планина. При дизајнирањето на резиденцијата е предвидено секој прозорец и секој балкон да предоставува одлична панорамска глетка на величествената планина и природа. Хотелот располага со SPA центар - затворен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес центар и кабинети за масажа. Голем избор од двокреветни соби, студиа, еднокреветни&nbsp; апартмани со кујна и апартмани&nbsp; со камин во дневната соба. &bull; Рецепциja и туристичка канцеларија; &bull; Лоби бар; &bull; Ресторан; &bull; Откриен&nbsp; бар за летните денови; &bull; Лифт&nbsp; во&nbsp; секој&nbsp; сектор&nbsp; на комплексот; &bull; Гардероба за скијање; &bull; Подземен паркинг и надземни паркинг места; &bull; Кабелска телевизија во секоја соба; &bull; Неверојатната локација, величествените&nbsp; глетки кон планината, удобните&nbsp; апартмани, како и&nbsp;нашиот љубезен персонал, ќе го направат незаборавен вашиот одмор! &nbsp;

2465 ден
2465 ден
- 4Понудата е успешна!
КРЧКО (4.5L) со 1 година гаранција

2450 ден. за КРЧКО (4.5L) со 1 година гаранција и овластен сервис од „Унимакс Дат“

2450 ден
2450 ден
- 0Понудата е успешна!
2420 ден
2850 ден
15% 0Понуда која е во тек...
Полица со три рафтови - модел BILLY

2418 ден. за полица со три рафтови - модел BILLY од „Ikea„

2418 ден
2418 ден
- 1Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице во студио, двокреветна соба или еднособен апартман на база BB

Цени почнувајќи од 2418 ден. (39 евра) за 1 ноќевање за 1 лице во студио, двокреветна соба или еднособен апартман на база BB во прекрасниот Хотел „SPA Club Bor 4*“ - Велинград, Бугарија

2418 ден
2418 ден
- 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице на база HB / Термин 14.05 - 30.06 или 02.09 - 30.11.2018

1 ноќевање за 1 лице на база HBТермин 14.05 - 30.06 или 02.09 - 30.11.2018

2418 ден
2418 ден
- 0Понудата е успешна!
Полица за книги во темно кафена боја со димензии 62х24х165цм / Шифра 401.785.91

Полица за книги со димензии 62х24х165цм(темно кафена боја)

2415 ден
2415 ден
- 9Понудата е успешна!
Kлуб масa во бела боја Шифра 000.950.36

Kлуб масa во бела боја Шифра 000.950.36

2415 ден
2415 ден
- 3Понудата е успешна!
Дводневен или тридневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Хотел Капри, Несебар

Хотелот располага со 16 двокреветни соби / сите со опција за дополителен кревет / и 2 апартмани. Сите простории се опремени стилски и модерно и импресионираат со комфор и удобност, располагаат со бања, LCD телевизор, WI-FI, клима, минибар, фен, тераса. Гостите на хотелот може бесплатно да користат лежалки околу базенот, сеф на рецепција, бесплатна гаража, фитнес сала, како и обезбедуван паркинг и WI-FI. Со доплата ви предлагаме руски билијард, билијард и пинг-понг. Хотел Капри располага со ресторан со панорамски поглед на морето и тераса над плажа. Може да уживате во пријатна атмосфера и префинет амбиент со богато мени од свежа риба, традиционални бугарски јадења и интернационална кујна.

2402 ден
2402 ден
- 0Понудата е успешна!
2399 ден
2799 ден
14% 0Понуда која е во тек...
 Штедлив конвектор 8256 (панел) со термостат и тркалца - 2500W со 1 година гаранација + бесплатна достава

Само 2390 ден. за штедлив конвектор 8256 (панел) со термостат и тркалца - 2500W со 1 година гаранација + бесплатна достава од „Зизи Трег“

2390 ден
2390 ден
- 0Понудата е успешна!
50% попуст на викенд и делничен пакет за двајца со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Бугарија, Велинград

Прекрасната природа, минералните извори и поволните за лекувањето на голем број болести климатски карактеристики го прават Велинград популарна дестинација меѓу&nbsp; бугарски и странски туристи. Крунисан како &quot;СПА престолнина на Балканот&quot; градот пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, бутик кујна и живописни&nbsp; места за одмор и рекреација. Овде има&nbsp; балнеосанаториуми за рехабилитација на различни заболувања, како и бројни хотели. &nbsp;

2370 ден
2370 ден
- 4Понудата е успешна!
Викенд и делничен пакет за двајца со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Бугарија, Велинград

Прекрасната природа, минералните извори и поволните за лекувањето на голем број болести климатски карактеристики го прават Велинград популарна дестинација меѓу&nbsp; бугарски и странски туристи. Крунисан како &quot;СПА престолнина на Балканот&quot; градот пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, бутик кујна и живописни&nbsp; места за одмор и рекреација. Овде има&nbsp; балнеосанаториуми за рехабилитација на различни заболувања, како и бројни хотели. &nbsp;

2370 ден
2370 ден
- 0Понудата е успешна!
Четиридневен делничен пакет по цена на тридневен пакет со појадок во хотел Елит, Девин

Хотелот работи преку целата година и располага со 12 двокреветни соби, 3 еднокреветни соби и 3 студиа, сите се стилски и комфорни опремени и се со вкупен капацитет од 40 места. Собите имаат посебна луксузна бања со минерална вода, клима уред, сателитска ТВ, телефон и бесплатен интернет. Добро опремена конференциска сала со 25 места е достапна за деловни гости. Лоби бар е достапен за гостите да уживаат во широк избор на пијалаци. Хотелот исто така, располага со ресторан со летна градина, каде се служат и национални и европски јадења, како и јадења од родопската кујна. Ресторанот нуди квалитетни вина и разни брендирани пијалаци. Секој е добредојден да ги вкуси прочуените родопски специјалитети: пататник, качамак, клин, печено јагнешко по родопски и многу други специјалитети од овој крај на Бугарија. Во централниот дел на живописните Родопи, по долината на реката В&rsquo;ча се наоѓа едно мало туристичко гратче - Девин. Градот комбинира сама по себе прекрасна и уникатна родопска атмосфера и убавина. Познат е со лековити минерални бањи, чист воздух, многуте историски и географски објекти како Јагодинската Пештера, пештерата Ѓаволски грло, Бујновската клисурата, Триград, минерални базен и еко патека &quot;Струилица&quot;. Градот Девин прерасна туристички и балнеолошки центар. Близу до хотелот се наоѓа и Музејот, кој нуди на своите посетители богата збирка од антиквитети, кои раскажуваат многу за минатото и историјата на родопскиот крај.

2370 ден
2370 ден
- 0Понудата е успешна!
 Масичка со 2 столчиња за деца - модел LATT

2356 ден. за масичка со 2 столчиња за деца - модел LATT од  „Ikea“

2356 ден
2356 ден
- 1Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база BB 

Цени почнувајќи од 2356 денари (38 евра) за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база BB во прекрасниот Хотел „Medite Resort &amp; SPA 4*“ - Сандански, Бугарија

2356 ден
2356 ден
- 0Понудата е успешна!
Мобилен телефон NOA CORE T20

2350 ден. за мобилен телефон NOA CORE T20

2350 ден
2350 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All inclusive во хотел Викторија Палас ****, Сончев брег

Хотелот нуди 42 апартмани, 16 еднокреветни и 475 двокреветни соби. Сите соби и апартмани се со клима уред, телефон, сеф, сателитска ТВ и мини бар. Сите апартмани, како и повеќето од собите имаат балкони. Хотелот располага со 1 главен ресторан &ndash; Холивуд, овде се предлагаат јадења од бугарската национална и европска кујна, со капацитет од 500 места. Во комплексот исто така има и италијански ресторан La Gondola кој нуди италијански и рибни специјалитети, со капацитет 70 места. Викторија Паб нуди пријатна атмосфера и весело расположение. Лоби бар -разположен е во фоајето на хотелот. Сафари бар - во пријатен ориенталски стил, лоциран на терасата на хотелот тој открива поглед кон базенот на хотелот со капацитет од 140 места. Бар Mezanine ги привлекува своите гости со нежна музика и бои. Бар Палма - отворен бар лоциран на самиот брег. Бар покрај базен - во форма на брод, лоциран е при внатрешниот базен на хотелот со капацитет 20 места. За Релаксација и рекреација: Фризерски салон, салон за убавина, надворешен базен, внатрешен базен, детски базен, фитнес центар. Хотелот нуди исклучително модерен SPA центар, каде што може да го закрепнете Вашето физичко и духовно здравје. Во мирна и пријатна атмосфера на центарот можете да го соживите телото и духот и да се ослободите од негативната енергија. Центарот за масажи вклучува масажа Клеопатра- масажа со алги со релаксирачки и антицелулитен ефект, Паша масажа- посебна релаксирачка масажа со ароматични масла. Масажа Балинез - специјална масажа со билки. Таи - за истегнување на телото и мускулите, со личен инструктор. СПА - центарот нуди и т.н. чоколадна терапија со специјален чоколадно масло и ароматични масла. Салонот&nbsp; за убавина во СПА-центарот нуди бројни процедури и третмани, како масажи со алги, када со млеко, антицелулитни масажи, масажи со билки и други.

2338 ден
2338 ден
- 0Понудата е успешна!
Штедлива греалка SAMDAN 3005 2200W

Штедлива греалка SAMDAN 3005 2200W

2300 ден
2300 ден
- 0Понудата е успешна!
Штедлива греалка SAMDAN 3004 1800W со 1 година гаранција

2300 ден. за штедлива греалка SAMDAN 3004 1800W со 1 година гаранција од „Зизи Трег“

2300 ден
2300 ден
- 0Понудата е успешна!
Високо квалитетни порцелански коронки

26% попуст или 2294 ден. за високо квалитетни порцелански коронки во ПЗУ „Кристал Дент Ин“

2294 ден
3100 ден
26% 2Понудата е успешна!
2290 ден
3148 ден
27% 0Понуда која е во тек...
2290 ден
2599 ден
12% 0Понуда која е во тек...
Еднодневен пакет за еден или двајца возрасни и дете до 6 год. на база All incluisive Light + СПА во хотел Астреја****

Капацитетот на хотелот е 100 легла, распоредени во 36 двокреветни соби, 6 апартмани, со можност за сместување до четири гости и два VIP апартмани. Сите соби и апартмани се со тераси со прекрасен поглед, просторен и релаксирачки интериор. Секој апартман се состои од две широки простори и бања со када, а во луксузните апартмани има тангенторна када. Во сите соби и апартмани има мини бар, телевизор со кабловска телевизија, Wi-Fi, телефон, фен, радио, клима.

2275 ден
2275 ден
- 0Понудата е успешна!
2260 ден
3960 ден
43% 6Понуда која е во тек...
2250 ден
2490 ден
10% 0Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 988
Просечен групни попуст: 20%
Вкупна дневна групна заштеда: 611842 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 115912
2. Moemesto.mk 61135
3. Wow.mk 47562
4. Webklinika.mk 34816
5. Lapaj.mk 29802
6. Mkupon.com.mk 23314
7. Kelepur.mk 23254
8. VipPonuda.com 20333
9. Ekolektiva.mk 3520
10. Goshopping.mk 2082
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+