Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите групни попусти портали Kupinapopust.mk

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
3 дена / 2 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера и сопствен превоз / Термин: 24.05 - 26.05.2019 год.

3 дена / 2 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера и сопствен превоз

3500 ден
7618 ден
54% Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Комплетен специјалистички очен оптометриски преглед и до 70% попуст на диоптерски рамки или очила за сонце

Комплетен специјалистички очен оптометриски преглед за само 300 ден. во оптиките на „Bella Vista“ и до 70% попуст на диоптерски рамки или очила за сонце

300 ден
300 ден
- 89Понудата е успешна!
Специјалистички очен оптометриски преглед со најсовремен инструмент камера ТУ ВИН /2 WIN

Специјалистички очен оптометриски преглед за само 150 денари! Проверете ја состојбата на Вашиот вид со најсовремен инструмент камера ТУ ВИН /2 WIN во оптика „Интер - Оптик“

150 ден
150 ден
- 76Понудата е успешна!
390 ден
800 ден
51% 56Понудата е успешна!
Колаген ФОРТЕ + 60 капсули - ја спречува болката и трошењето на зглобовите

780 ден. за колаген ФОРТЕ + 60 капсули - ја спречува болката и трошењето на зглобовите „Green Master„

780 ден
780 ден
- 33Понудата е успешна!
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава

50% попуст или само 75 ден. за развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава во фото студио „ДИЧО“

75 ден
150 ден
50% 29Понудата е успешна!
1637 ден
1637 ден
- 26Понудата е успешна!
Држач за крпи, пешкири и кеси

67% попуст или само 49 денари за држач за крпи, пешкири и кеси од „Тесла Лед“

49 ден
150 ден
67% 25Понудата е успешна!
Печатена маица со текст, боја и големина по Ваш избор

51% попуст или само 390 ден. за печатена маица со текст, боја и големина по Ваш избор од „Anfil Group"

390 ден
800 ден
51% 24Понудата е успешна!
490 ден
1200 ден
59% 21Понудата е успешна!
Ултрасоничен уред за одбрана од агресивни кучиња - Aokeman Sensor 

440 ден. за ултрасоничен уред за одбрана од агресивни кучиња - Aokeman Sensor 

440 ден
440 ден
- 18Понудата е успешна!
Никотин СТОП - 12 филтри

Никотин СТОП - 12 филтри

590 ден
590 ден
- 17Понудата е успешна!
Никотин СТОП - 36 филтри

Никотин СТОП - 36 филтри

1190 ден
1190 ден
- 17Понудата е успешна!
Индивидуална советодавна психотераписка сеанса со времетраење од 90 минути

Решение за Вашите проблеми! 67% попуст или само 490 ден. за индивидуална советодавна психотераписка сеанса со времетраење од 90 минути во „Интернационалниот Гешталт институт на Македонија“

490 ден
1500 ден
67% 15Понудата е успешна!
992 ден
992 ден
- 12Понудата е успешна!
Испитување на семената течност кај партнерот (спермограм)

20% попуст или 800 ден. за испитување на семената течност кај партнерот (спермограм) во ПЗУ „Индус Медика“

800 ден
1000 ден
20% 11Понудата е успешна!
30% попуст на сите парфеми

Со купон од 29 ден. добивате 30% попуст на сите парфеми во парфимерија Лорис, ТЦ Бисер

29 ден
29 ден
- 10Понудата е успешна!
Ножички за нокти и безбедно отстранување на заноктици - марка Solingen

79% попуст или 190 ден. за ножички за нокти и безбедно отстранување на заноктици - марка Solingen од „Тесла Лед“

190 ден
900 ден
79% 9Понудата е успешна!
Држач за батериска лампа за велосипед

61% попуст или само 29 денари за држач за батериска лампа за велосипед од „Тесла Лед“

29 ден
75 ден
61% 9Понудата е успешна!
1+1 ГРАТИС ARGOGEN спреј за рани и повреди со јонизирано сребро, микронизиран зеолит и алое вера

990 ден. за 1+1 ГРАТИС ARGOGEN спреј за рани и повреди со јонизирано сребро, микронизиран зеолит и алое вера

990 ден
990 ден
- 7Понудата е успешна!
 Bluetooth слушалки JBL модел S850 во бела боја

960 ден. за Bluetooth слушалки JBL модел S850 во бела боја

960 ден
960 ден
- 7Понудата е успешна!
Сапун за тело од природни мацерати и ладно цедени масла

Сапун за тело од природни мацерати и ладно цедени масла

129 ден
200 ден
36% 7Понудата е успешна!
Роман по избор или прирачник за здрава исхрана

40% попуст или 174 денари за роман по избор или прирачник за здрава исхрана од "Books by Aleksandar Aleksov"

174 ден
290 ден
40% 7Понудата е успешна!
450 гр. Лесновски природен мед

450 гр. Лесновски природен мед

200 ден
200 ден
- 7Понудата е успешна!
Термин - 02.05 - 30.07.2019 год. 

Со купон од 123 ден. и доплата во хотелот од 1111 ден. (20 евра) добивате ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА во период од 02.05 - 30.07.2019 год. во хотел „Olymp“ - Банско

1234 ден
1234 ден
- 6Понудата е успешна!
Пакет од три книги: Лексикон на личните имиња, Фактура и Козметика на непријателот

За љубителите на пишаниот збор! 70% попуст или само 300 ден. за пакет од три книги: Лексикон на личните имиња, Фактура и Козметика на непријателот од Книжарница „Клуб Матица“

300 ден
1000 ден
70% 5Понудата е успешна!
40% попуст на старата колекција на диоптриски рамки + 10% попуст на диоптриски стакла + 40% попуст на старата колекција на очила за сонце + бесплатен оптометриски преглед во оптика "Визус"

Со купон од 59 ден. добивате 40% попуст на старата колекција на диоптриски рамки + 10% попуст на диоптриски стакла + 40% попуст на старата колекција на очила за сонце + бесплатен оптометриски преглед во оптика "Визус"

59 ден
59 ден
- 5Понудата е успешна!
iGlove ракавици во розева боја

iGlove ракавици во розева боја

190 ден
450 ден
58% 5Понудата е успешна!
Машина за пластифицирање хартија / FL-A4-2R HIT

Машина за пластифицирање хартија / FL-A4-2R HIT

975 ден
1083 ден
10% 4Понудата е успешна!
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај

Здрави заби и бисерна насмевка! 66% попуст или 290 ден. за чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај во ПЗУ "ДЕНТАЛЕА ЛИВ"

290 ден
850 ден
66% 4Понудата е успешна!
Професионална шминка

Професионална шминка

850 ден
1000 ден
15% 4Понудата е успешна!
25% попуст на сите фризерско - козметички услуги

Се што на една жена и е потребно. Со купон од 25 ден. добивате 25% попуст на сите фризерско - козметички услуги во Студио за убавина "La Sensa"

25 ден
25 ден
- 4Понудата е успешна!
Две лед светлечки ѕивани

За поголема приметност во сообраќајот! 49 ден. за две лед светлечки ѕивани од „Тесла Лед“

49 ден
49 ден
- 3Понудата е успешна!
Адаптер USA на EU 220V/10A

75 ден. за адаптер USA на EU 220V/10A од „Тесла Лед“

75 ден
75 ден
- 3Понудата е успешна!
Паста за заби со активен јаглен за максимално избелување на вашите заби + бесплатна достава

38% попуст или 590 ден. за паста за заби со активен јаглен за максимално избелување на вашите заби + бесплатна достава

590 ден
950 ден
38% 3Понудата е успешна!
Шопинг во Солун - секоја сабота во месец Мај

21% попуст или само 790 ден. за еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја САБОТА во месец Мај - со Т.А. Идеал Превоз

790 ден
1000 ден
21% 3Понудата е успешна!
 Промотивна понуда за СИТЕ полуматурантки, матурантки и апсолвентки - професионална шминка + трепки

 Промотивна понуда за СИТЕ полуматурантки, матурантки и апсолвентки! 35% попуст или 850 ден. за професионална шминка + трепки од MakeUp „Todorovska“. Дозволете да ја истакнеме вашата убавина!

850 ден
1300 ден
35% 3Понудата е успешна!
Руски поларни машки хулахопки

390 ден. за руски поларни машки хулахопки

390 ден
390 ден
- 3Понудата е успешна!
Интензивно хемиско чистење на штоф на предни и задни седишта на Вашиот автомобил

37% попуст или само 1320 ден. за интензивно хемиско чистење на штоф на предни и задни седишта на Вашиот автомобил во „ДС Ауто“

1320 ден
2100 ден
37% 3Понудата е успешна!
Челична сајла за заклучување на велосипед Super Strong

47% попуст или само 290 денари за челична сајла за заклучување на велосипед Super Strong од „Тесла Лед“

290 ден
550 ден
47% 2Понудата е успешна!
Тример за уво и нос

57% попуст или само 149 денари за тример за уво и нос

149 ден
350 ден
57% 2Понудата е успешна!
Ноќевања за 2 лица појадок и вечера во двокреветна економична соба + СПА / Термин (10.04 - 30.06.2019 год.)

Ноќевањa за 2 лица појадок и вечера во двокреветна економична соба

2943 ден
2943 ден
- 2Понудата е успешна!
Електричен стимулатор за мускули + додатоци за раце и нозе

43% попуст или само 1990 денари за електричен стимулатор за мускули + додатоци за раце и нозе од „Тесла Лед“

1990 ден
3500 ден
43% 2Понудата е успешна!
Термин - 15.04 - 30.09.2019 год.

Со купон од 300 ден. и доплата од 2170 ден. (35 евра) добивате 53% попуст за две ноќевања за едно лице + незаборавна адреналинска рафтинг авантура на Тара + комплетна рафтинг / hiking опрема, лиценциран водич и туристичка такса во период од 15.04 - 30.09.2019 год. во прекрасниот рафтинг камп „Highlander“

2470 ден
5270 ден
53% 2Понудата е успешна!
 Доставата за Скопје за пратки до 1кг 

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг 

99 ден
99 ден
- 2Понудата е успешна!
Ортодонтски специјалистички преглед

85% попуст или само 150 денари за ортодонтски специјалистички преглед во ПЗУ "Ортодонција"

150 ден
1000 ден
85% 2Понудата е успешна!
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 03.10/30.06.2019 год.

Со купон од 525 ден. и доплата од 2975 ден. (48 евра) добивате две ноќевања за две лица со појадок во двокреветна соба во период од 03.10 - 30.06.2019 год. во хотел „Almopia 3* близу топлите бањи во Лутраки, Грција

3500 ден
3500 ден
- 2Понудата е успешна!
Белград и Нови Сад - Термин - 24.05 - 26.05.2019 год.

Белград и Нови Сад - 24.05 - 26.05.2019 год.! 37% попуст или 5000 ден. за 3 дена / 2 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз + посета на Икеа заедно со Т.А „Ноа Турс“

5000 ден
7998 ден
37% 2Понудата е успешна!
 E-Table масичка за лаптоп

 990 ден. за E-Table масичка за лаптоп

990 ден
990 ден
- 2Понудата е успешна!
7 или 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз

Резервирајте на време! 10% попуст до 30.04 + дополнителен kupinapopust попуст. Цени почнувајќи од само 69 евра за предсезонски аранжмани во Грција - 7 или 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз. Одберете ја Вашата вила и патувајте безгрижно со Т.А „Fibula“

4278 ден
4278 ден
- 2Понудата е успешна!
Чувар куќа - традиционално насаден во земјен сад кој ја одржува влагата на растението

36% попуст или само 250 ден. за чувар куќа - традиционално насаден во земјен сад кој ја одржува влагата на растението

250 ден
390 ден
36% 1Понудата е успешна!
100% памучни сет постелнини 4/1 со димензија 200х240 - 200х220 цм

1250 ден. за 100% памучни сет постелнини 4/1 со димензија 200х240 - 200х220 цм

1250 ден
1250 ден
- 1Понудата е успешна!
Big Vision Glasses - наочари што зголемуваат

390 ден. за Big Vision Glasses - наочари што зголемуваат од „Тесла Лед“

390 ден
390 ден
- 1Понудата е успешна!
Уништувач на хартија - модел OS080D 

Уништувач на хартија - модел OS080D

2430 ден
2700 ден
10% 1Понудата е успешна!
ЛЕД рефлектор од 50W за надворешна и внатрешна употреба

790 ден. за ЛЕД рефлектор од 50W за надворешна и внатрешна употреба

790 ден
790 ден
- 1Понудата е успешна!
Чистење на клима и дополнителни 35% попуст за чистење на фреон

Ултрапромотивна цена за чистење на Вашата клима! 46% попуст или само 750 ден. за чистење на клима и дополнителни 35% попуст за чистење на фреон во „Хаус Мајстор“

750 ден
1400 ден
46% 1Понудата е успешна!
ЕХО на абдомен + ЕКГ со интерпретација + мерење на притисок и преглед 

75% попуст или 680 ден. за ЕХО на абдомен + ЕКГ со интерпретација + мерење на притисок и преглед во ПЗУ „Интермед Арт“

680 ден
2700 ден
75% 1Понудата е успешна!
Елма тешка пегла (црна) TP - 001

1630 ден. за Елма тешка пегла (црна) TP - 001

1630 ден
1850 ден
12% 1Понудата е успешна!
Препознатливиот традиционален македонски симбол „Пеперутка“ преточен во рачно изработена слика во рамка (56 x 46 цм) од чист срмен конец и додатни украсни елементи

62% попуст или 1900 ден. за препознатливиот традиционален македонски симбол „Пеперутка“ преточен во рачно изработена слика во рамка (56 х 46 цм) од чист срмен конец и додатни украсни елементи. Поседувајте уникатна слика во Вашиот дом или канцеларија

1900 ден
5000 ден
62% 1Понудата е успешна!
Уред за професионална нега на нокти (додатоци за обликување, мазнење, чистење на кутикули и турпиење на ноктите) - Salon Shaper / Шифра AS30174

53% попуст или 450 ден. за уред за професионална нега на нокти (додатоци за обликување, мазнење, чистење на кутикули и турпиење на ноктите) - Salon Shaper

450 ден
960 ден
53% 1Понудата е успешна!
Адаптер USA-CN на EU 220V/6A

49 ден. за адаптер USA-CN на EU 220V/6A од „Тесла Лед“

49 ден
49 ден
- 1Понудата е успешна!
Појас за спортски активности Go-Belt

299 ден. за појас за спортски активности Go-Belt од „Тесла Лед“

299 ден
299 ден
- 1Понудата е успешна!
Четка за сјајно и еластично влакно на вашите миленици 

399 ден. за четка за сјајно и еластично влакно на вашите миленици 

399 ден
399 ден
- 1Понудата е успешна!
Комплетен преглед (Анамнеза, ЕКГ, Ехо на абдомен, Ехо на тироида) + извештај

21% попуст или само 790 ден. за комплетен преглед (Анамнеза, ЕКГ, Ехо на абдомен, Ехо на тироида) + извештај во ПЗУ „Хумана Жена“

790 ден
1000 ден
21% 1Понудата е успешна!
Супер двочасовна роденденска забава во диско стил

 Прославете го роденденот на Вашето дете во диско стил!! 40% попуст или само 1500 ден. за двочасовна супер роденденска забава, покани за дечињата, диско топка, DJ и караоке натпревар само во „Тениска Академија Аеродром“

1500 ден
2500 ден
40% 1Понудата е успешна!
Адаптер AU03-90

Адаптер AU03-90

1380 ден
1380 ден
- Понудата е успешна!
2480 ден
2480 ден
- Понудата е успешна!
Ноќевања за 2 лица појадок, ручек и вечера во двокреветна економична соба + СПА / Термин (01.07 - 31.08.2019 год.)

Ноќевањa за 2 лица појадок, ручек и вечера во двокреветна економична соба

4209 ден
4209 ден
- Понудата е успешна!
Ноќевања за 2 лица појадок и вечера во двокреветна економична соба + СПА / Термин (01.07 - 31.08.2019 год.)

Ноќевањa за 2 лица појадок и вечера во двокреветна економична соба

3228 ден
3228 ден
- Понудата е успешна!
Ноќевања за 2 лица појадок во двокреветна економична соба + СПА / Термин (01.07 - 31.08.2019 год.)

Ноќевањa за 2 лица појадок во двокреветна економична соба

2279 ден
2279 ден
- Понудата е успешна!
1500 ден
1500 ден
- Понудата е успешна!
Основен курс по финансиско сметководство преку реална документација, работа на сметководствен програм + обука за изработка на завршни сметки и уверение

9000 ден. за основен курс по финансиско сметководство преку реална документација, работа на сметководствен програм + обука за изработка на завршни сметки и уверение. Искористете го попустот од 40% и посетете ја целата обука во „ПРОБИВ ИКС“

9000 ден
15000 ден
40% Понудата е успешна!
Пакет од три книги: Љубовникот на Ленин, Безимениот и Живот на тркала + ГРАТИС боенка за деца

За љубителите на пишаниот збор! 70% попуст или само 300 ден. за пакет од три книги: Љубовникот на Ленин, Безимениот и Живот на тркала + ГРАТИС боенка за деца од Книжарница „Клуб Матица“

300 ден
1000 ден
70% Понудата е успешна!
1426 ден
1426 ден
- Понудата е успешна!
Ноќевања за 2 лица појадок, ручек и вечера во двокреветна економична соба + СПА / Термин (10.04 - 30.06.2019 год.)

Ноќевањa за 2 лица појадок, ручек и вечера во двокреветна економична соба

3829 ден
3829 ден
- Понудата е успешна!
Организатор на далечински управувачи

299 ден. за организатор на далечински управувачи од „Тесла Лед“

299 ден
299 ден
- Понудата е успешна!
Термин - 20.05 - 15.06.2019 год.

1550 ден. (25 евра) за 1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive + бесплтано користење на надворешен базен со лежалки во период од 20.05 - 15.06.2019 год. во Хотел „Central 4*“ - Златни Песоци, Бугарија

1550 ден
1550 ден
- Понудата е успешна!
Ноќевања за 2 лица појадок во двокреветна економична соба + СПА / Термин (10.04 - 30.06.2019 год.)

Ноќевањa за 2 лица појадок во двокреветна економична соба

2057 ден
2057 ден
- Понудата е успешна!
USB Hub со 4 порта

149 ден. за USB Hub со 4 порта од „Тесла Лед“

149 ден
149 ден
- Понудата е успешна!
Професионална шминка со козметика од брендот "Kryolan" во студио за убавина "Beauty Port"

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 500 ден. добивате професионална шминка со козметика од брендот "Kryolan". Искористете го попустот од 40% во студио за убавина "Beauty Port" и изгледајте совршено во секоја прилика

600 ден
1000 ден
40% Понудата е успешна!
Прстен држач за мобилен телефон

45 ден. за прстен држач за мобилен телефон од „Тесла Лед“

45 ден
45 ден
- Понудата е успешна!
VIVAX Караоке пренослив звучник VOX BS-300 + 1 година гаранција + бесплатна достава

25% попуст или 7450 ден. за VIVAX Караоке пренослив звучник VOX BS-300 + 1 година гаранција + бесплатна достава

7450 ден
9990 ден
25% Понудата е успешна!
Jапонско исцртување на вашите веѓи

Со купон од 590 ден. и доплата од 3000 ден. добивате 1 третман - јапонско исцртување на вашите веѓи во Студио за убавина "Beauty Port"

3590 ден
6000 ден
40% Понудата е успешна!
1582 ден
1582 ден
- Понудата е успешна!
Термин - 24.05 - 26.05.2019 год.

Викенд во прекрасното Банско во хотел Orphey 4* - 24.05 - 26.05.2019 год.! 25% попуст или само 4650 ден. за две ноќевања за едно лице на база All Inclusive + автобуски превоз + користење на СПА центар заедно со Т.А „Бисер Пром“

4650 ден
5250 ден
11% Понудата е успешна!
Подлога за сечење KW трио 450 х 600 мм (А2) 

Подлога за сечење KW трио 450 х 600 мм (А2) 

600 ден
679 ден
12% Понудата е успешна!
Рачна еко-хефталка без хефт игли KW-Trio 5299

Хит во канцелариската опрема! 10% попуст или 275 ден. за рачна еко-хефталка без хефт игли KW-Trio 5299 од Кони - Копи

275 ден
305 ден
10% Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во двокреветно или фамилијарно студио + СПА / Термин - 07.05 - 06.12.2019 год.

1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во двокреветно или фамилијарно студио + СПА

1424 ден
1424 ден
- Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице со појадок во двокреветно или фамилијарно студио + СПА / Термин - 07.05 - 06.12.2019 год.

1 ноќевање за 1 лице со појадок во двокреветно или фамилијарно студио + СПА

1108 ден
1108 ден
- Понудата е успешна!
Тромесечен курс по деловен англиски

81% попуст или само 300 ден. за тромесечен курс по деловен англиски во центарот за јазично образование "Bronco"

300 ден
1600 ден
81% Понудата е успешна!
Тромесечен интензивен конверзациски курс по англиски или германски јазик 

85% попуст или само 200 ден. за тромесечен интензивен конверзациски курс по англиски или германски јазик во центарот за јазично образование"Bronco"

200 ден
1300 ден
85% Понудата е успешна!
SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL

4390 ден. за SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL

4390 ден
4990 ден
12% Понудата е успешна!
Комплетен сет на тегови

38% попуст или само 2400 денари за комплетен сет на тегови од „Тесла Лед“

2400 ден
3850 ден
38% Понудата е успешна!
RFID / NFC Метален заштиник за кредитни картици од кражба на податоци

350 ден. за RFID / NFC Метален заштиник за кредитни картици од кражба на податоци од „Тесла Лед“

350 ден
350 ден
- Понудата е успешна!
RFID / NFC држач за кредитни картички за заштита од кражба на податоци

199 ден. за RFID / NFC држач за кредитни картички за заштита од кражба на податоци од „Тесла Лед“

199 ден
199 ден
- Понудата е успешна!
Практичен тренер за миленичиња „KEKO Banish Dog Trainer“

450 ден. за практичен тренер за миленичиња „KEKO Banish Dog Trainer“ од „Тесла Лед“

450 ден
450 ден
- Понудата е успешна!
Појас за слабеење „Extreme Body Belt”

250 ден. за појас за слабеење „Extreme Body Belt” од „Тесла Лед“

250 ден
250 ден
- Понудата е успешна!
Вакумска помошна рачка при влез или излез од туш кабина или када

350 ден. за вакумска помошна рачка при влез или излез од туш кабина или када од „Тесла Лед“

350 ден
350 ден
- Понудата е успешна!
Хромиран сет на тегови од 20 килограми + куфер

36% попуст или само 4600 денари за хромиран сет на тегови од 20 килограми + куфер од „Тесла Лед“

4600 ден
7200 ден
36% Понудата е успешна!
Мини тег од 0.5кг

Мини тег од 0.5кг

160 ден
320 ден
50% Понудата е успешна!
GEJZER Алфа бокал 62047P

Само 840 ден. за GEJZER Алфа бокал 62047P

840 ден
930 ден
10% Понудата е успешна!
 LAMART џогер со кофа LT 8031

Само 1299 ден. за LAMART џогер со кофа LT 8031

1299 ден
1470 ден
12% Понудата е успешна!
2 уникатно везени памучни навлаки за перници

Изненадете ја Вашата сакана личност! 550 ден. за 2 уникатно везени памучни навлаки за перници од македонско производство со одличен квалитет

550 ден
550 ден
- Понудата е успешна!
Термин - 15.04 - 30.09.2019 год. 

Со купон од 300 ден. и доплата од 4030 ден. (65 евра) добивате 44% попуст за две ноќевања за едно лице + незаборавна адреналинска рафтинг авантура на Тара + лудо џип САФАРИ и пешачење низ дождовната шума на националниот парк Сутјеска + комплетна рафтинг / hiking опрема, лиценциран водич и туристичка такса во период од 15.04 - 30.09.2019 год. во прекрасниот рафтинг камп „Highlander“

4330 ден
7750 ден
44% Понудата е успешна!
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.

Со купон од 181 ден. и доплата од 1631 ден. (26,3 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive Light во лукс студио или едноспален апартман + СПА услуги во период од 09.04 - 13.06.2019 год. во хотел „3 Mountains“ 3* Разлог, Банско

1812 ден
3000 ден
40% Понудата е успешна!
Sencor мали апарати за домаќинство со 24 месеци гаранција

Sencor мали апарати за домаќинство со 24 месеци гаранција

0 ден
0 ден
- Понудата е успешна!
Термин - 01.06 - 30.06.2019 год.

Летувајте во Сутоморе - Црна Гора! Со купон од 500 ден. и доплата од 992 ден. (16 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице на база полн пансион + користење на надворешен базен во Вила „Smokva“ во периодот од 01.06 - 30.06.2019 год.

1492 ден
1492 ден
- Понудата е успешна!
Сеф со дигитален безбедносен код - EXTOL CRAFT / Шифра 99030

4490 ден. за сеф со дигитален безбедносен код со димензии 350х250х250мм - EXTOL CRAFT од „Купи Алат“

4490 ден
4490 ден
- Понудата е успешна!
4030 ден
4030 ден
- Понудата е успешна!
Наочари за зголемување - Zoom Vision

520 ден. за наочари за зголемување - Zoom Vision

520 ден
520 ден
- Понудата е успешна!
Професионален ионски фен за сушење коса - Марка Grundig HD-6862 +1 година гаранција и овластен сервис + бесплатна достава / Шифра на производот: 12

1599 ден. за професионален ионски фен за сушење коса - Марка Grundig HD-6862 + 1 година гаранција и овластен сервис + бесплатна достава

1599 ден
1599 ден
- Понудата е успешна!
Мини тример - Модел Grundig MT-3910 + бесплатна достава / Шифра на производот: 25

24% или 1899 ден. за мини тример - Модел Grundig MT-3910 + бесплатна достава

1899 ден
2498 ден
24% Понудата е успешна!
Термин - 01.07 - 25.08.2019 год.

Со купон од 124 ден. и доплата од 1240 ден. (20 евра) во прекрасниот хотел „Dana Park**“, Златни Песоци, Бугарија добивате 59% попуст за 1 ноќевањe за едно лице во двокреветна соба на база All Inclusive + бесплатно користење на базен + лежалки + чадор во период од 01.07 - 25.08.2019 год.

1364 ден
3348 ден
59% Понудата е успешна!
Термини - 15.06 - 30.06 и 26.08 - 15.09.2019 год.

Со купон од 105 ден. и доплата од 1054 ден. (17 евра) во прекрасниот хотел „Dana Park**“, Златни Песоци, Бугарија добивате 65% попуст за 1 ноќевањe за едно лице во двокреветна соба на база All Inclusive + бесплатно користење на базен + лежалки + чадор во период од 15.06 - 30.06 и 26.08 - 15.09.2019 год.

1159 ден
3348 ден
65% Понудата е успешна!
Термин - 01.07 - 25.08.2019 год.

Со купон од 124 денари и доплата од 1240 ден. (20 евра) во прекрасниот хотел ,,Dana Palace***", Златни Песоци - Бугарија добивате 63% попуст за 1 ноќевање за едно лице во двокреветна соба на база All Inclusive + бесплатно користење на базен и лежалки во период од 01.07 - 25.08.2019 год.

1364 ден
3720 ден
63% Понудата е успешна!
KAPPA правосмукалка KP502

Само 3590 ден. за KAPPA правосмукалка KP502

3590 ден
4090 ден
12% Понудата е успешна!
Термини - 01.06 - 30.06 и 26.08 - 15.09.2019 год.

Со купон од 111 денари и доплата од 1116 ден. (18 евра) во прекрасниот хотел ,,Dana Palace***", Златни Песоци - Бугарија добивате 67% попуст за 1 ноќевање за едно лице во двокреветна соба на база All Inclusive + бесплатно користење на базен и лежалки во период од 01.06 - 30.06 и 26.08 - 15.09.2019 год.

1228 ден
3720 ден
67% Понудата е успешна!
Термин - 01.07 - 25.08.2019 год.

Со купон од 124 денари и доплата од 1240 ден. (20 евра) во Хотел „Царевец**“, Златни Песоци, Бугарија добивате 52% попуст за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база All Inclusive во период од 01.07 - 25.08.2019 год.

1364 ден
2500 ден
45% Понудата е успешна!
TRGOPRODUKT печка Thalia EKO

Само 5990 ден. за TRGOPRODUKT печка Thalia EKO

5990 ден
7750 ден
23% Понудата е успешна!
Термини - 01.06 - 30.06 и 26.08 - 15.09.2019 год.

Со купон од 105 денари и доплата од 1054 ден. (17 евра) во Хотел „Царевец**“, Златни Песоци, Бугарија добивате 54% попуст за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база All Inclusive во период од 01.06 - 30.06 и 26.08 - 15.09.2019 год.

1159 ден
2500 ден
54% Понудата е успешна!
Фурминатор за мачки

650 ден. за фурминатор за мачки

650 ден
650 ден
- Понудата е успешна!
Фурминатор за кучиња

650 ден. за фурминатор за кучиња

650 ден
650 ден
- Понудата е успешна!
Термини - 12.04 - 14.04; 19.04 - 21.04 или 03.05 - 06.05.2019 год.

Со купон од 228 ден. и доплата од 1291 ден. (21 еврo) добивате 1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман за термин по Ваш избор:  од 12.04 - 14.04; 19.04 - 21.04 или 03.05 - 06.05.2019 год. во прекрасниот хотел ,,Winslow Infinity" - Банско

1519 ден
1519 ден
- Понудата е успешна!
4163 ден
4898 ден
15% Понудата е успешна!
FM Transmitter H20BT

720 ден. за FM Transmitter H20BT

720 ден
720 ден
- Понудата е успешна!
2352 ден
4458 ден
47% Понудата е успешна!
Лесновски прополис од 20 ml - 30% екстракт

Лесновски прополис од 20 ml - 30% екстракт

190 ден
190 ден
- Понудата е успешна!
Индустриска фритеза од 3л- модел MF-3 / Шифра на производот: 366

13% попуст или 5240 ден. за индустриска фритеза од 3л - модел MF-3

5240 ден
5990 ден
13% Понудата е успешна!
Скара - модел MP-30E со димензии 30х45 цм / Шифра на производот: 370

14% попуст или 4745 ден. за скара - модел MP-30E со димензии 30х45 цм

4745 ден
5490 ден
14% Понудата е успешна!
Апарат за чај со капацитет до 50 шољи чај - модел CM-50 / Шифра на производот: 6401

14% попуст или 4745 ден. за апарат за чај со капацитет до 50 шољи чај - модел CM-50

4745 ден
5490 ден
14% Понудата е успешна!
4706 ден
7429 ден
37% Понудата е успешна!
Индустриски тостер - модел ELK-12 / Шифра на производот: 363

10% попуст или 6445 ден. за индустриски тостер - модел ELK-12

6445 ден
7190 ден
10% Понудата е успешна!
7249 ден
13955 ден
48% Понудата е успешна!
Индустриски тостер - модел DT-30 DOKUMIX / Шифра на производот: 1550

10% попуст или 4490 ден. за индустриски тостер - модел DT-30 DOKUMIX

4490 ден
4990 ден
10% Понудата е успешна!
Нутри Практик - Модел NET MultiNutrio + бесплатна достава / Шифра на производот: Forzzini - Нутри Практик

40% попуст или 2850 ден. за Нутри Практик - Модел NET MultiNutrio + бесплатна достава

2850 ден
5999 ден
52% Понудата е успешна!
Овлажнувач на воздух Gorenje - модел H17BY + бесплатна достава

2790 ден. за овлажнувач на воздух Gorenje - модел H17BY + бесплатна достава

2790 ден
3299 ден
15% Понудата е успешна!
1614 ден
1614 ден
- Понудата е успешна!
1345 ден
1345 ден
- Понудата е успешна!
 KONCAR комбиниран фрижидер HL1A 54 262.BF 

9890 ден. за KONCAR комбиниран фрижидер HL1A 54 262.BF 

9890 ден
11240 ден
12% Понудата е успешна!
949 ден
949 ден
- Понудата е успешна!
854 ден
854 ден
- Понудата е успешна!
Сет за маникир и педикир - Модел Laica PC3004 / Шифра на производот: Laica PC3004

31% попуст или 1379 ден. за сет за маникир и педикир - Модел Laica PC3004 + бесплатна достава

1379 ден
1999 ден
31% Понудата е успешна!
Комплетен сет за вежбање од 11 парчиња

41% попуст или само 2200 денари за комплетен сет за вежбање од 11 парчиња од „Тесла Лед“

2200 ден
3700 ден
41% Понудата е успешна!
Федер за вежбање на раце, грб и градни мускули 

50% попуст или само 475 денари на федер за вежбање на раце, грб и градни мускули од „Тесла Лед“

475 ден
950 ден
50% Понудата е успешна!
Bioskin Derma Spray со природни масла кои помагаат на кожата да стане поцврста и поздрава

1499 ден. за Bioskin Derma Spray со природни масла кои помагаат на кожата да стане поцврста и поздрава

1499 ден
1499 ден
- Понудата е успешна!
Magnetoplag - трајно решение за проблемите со хемороидите

2499 ден. за Magnetoplag - трајно решение за проблемите со хемороидите

2499 ден
2499 ден
- Понудата е успешна!
Комплетен очен преглед

68% попуст или само 320 ден. на комплетен очен преглед  во реномираната поликлиника за очни болести „Офталмос“

320 ден
1000 ден
68% Понудата е успешна!
Изгледајте совршено! Јапонска метода за исцтување на веги, надградба на свилени трепки и професионална шминка со цени почнувајќи од 600 ден. во салонот за убавина "Beauty Port"

Изгледајте совршено! Јапонска метода за исцтување на веги, надградба на свилени трепки и професионална шминка со цени почнувајќи од 600 ден. во салонот за убавина "Beauty Port"

0 ден
0 ден
- Понудата е успешна!
Комплет алерголошки тестови и консултација со спец. Пулмоалерголог + ГРАТИС ЕКГ со интерпретација и мерење крвен притисок

1890 ден. за комплет алерголошки тестови и консултација со спец. Пулмоалерголог + ГРАТИС ЕКГ со интерпретација и мерење крвен притисок во ПЗУ „Интермед Арт“

1890 ден
1890 ден
- Понудата е успешна!
Детска дрвена сложувалка

99 ден. за детска дрвена сложувалка од „Тесла Лед“

99 ден
99 ден
- Понудата е успешна!
Мини спортска торбичка (појас)

73% попуст или само 199 денари за мини спортска торбичка (појас) од „Тесла Лед“

199 ден
750 ден
73% Понудата е успешна!
Вентилатор за лаптоп модел X6

Искористете го попустот од 22% и за само 350 ден. добијте вентилатор за лаптоп X6

350 ден
450 ден
22% Понудата е успешна!
2678 ден
3844 ден
30% Понудата е успешна!
Чувар куќа цвеќе во уникатна рачно изработена глинена саксија со постоље

Само 250 ден. за чувар куќа цвеќе во уникатна рачно изработена глинена саксија со постоље за разубавување на вашиот дом или канцеларија, а воедно и уникатен подарок за секоја пригода

250 ден
250 ден
- Понудата е успешна!
Sports Action Camera HD 4K (30fps Wi-Fi) Black

2900 ден. за Sports Action Camera HD 4K (30fps Wi-Fi) Black

2900 ден
4752 ден
39% Понудата е успешна!
Греач за фритеза / Шифра на производот: 4713

13% попуст или 1750 ден. за греач за фритеза 

1750 ден
2000 ден
13% Понудата е успешна!
Мрежа за фритеза - модел MF-5 / Шифра на производот: 4714

13% попуст или 1750 ден. за мрежа за фритеза - модел MF-5

1750 ден
2000 ден
13% Понудата е успешна!
Силиконска ракавица за миленици - True Touch Glove

325 ден. за силиконска ракавица за миленици - True Touch Glove

325 ден
325 ден
- Понудата е успешна!
Професионална машинка за шишање на миленици - Gemei GM 1023

1300 ден. за професионална машинка за шишање на миленици - Gemei GM 1023

1300 ден
1300 ден
- Понудата е успешна!
Еден тонер

Еден тонер

380 ден
480 ден
21% Понудата е успешна!
Водоотпорна силиконска трака - Flex Tape

455 ден. за водоотпорна силиконска трака - Flex Tape

455 ден
455 ден
- Понудата е успешна!
Мала четка

Мала четка

195 ден
195 ден
- Понудата е успешна!
Ракавици отпорни на сечење - Cut no more

780 ден. за ракавици отпорни на сечење - Cut no more

780 ден
780 ден
- Понудата е успешна!
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 843
Просечен групни попуст: 25%
Вкупна дневна групна заштеда: 573604 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 115834
2. Moemesto.mk 65551
3. Wow.mk 46934
4. Webklinika.mk 35921
5. Lapaj.mk 29529
6. Kelepur.mk 24105
7. Mkupon.com.mk 22913
8. VipPonuda.com 20079
9. Ekolektiva.mk 3663
10. Goshopping.mk 2069
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+