Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Охрид - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Охрид.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Охрид

Цена Попуст Продадено
НЕОДОЛИВА ПОНУДА! 40% ПОПУСТ НА ТОРТИЉА СО СЛАНИНА И ЈАЈЦЕ ВО „INSTINCT BAR & FOOD“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 380ДЕН. ЗА САМО 228ДЕН.

* ТОРТИЉА СО СЛАНИНА И ЈАЈЦЕ Не пропуштајте! Посетете го „INSTINCT BAR & FOOD“, вкусете неодоливо вкусна ТОРТИЉА СО СЛАНИНА И ЈАЈЦЕ и уживајте во извонредно богатиот вкус.

228 ден
380 ден
40% Понудата е успешна!
RTG на бели дробови и срце

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

1500 ден
2000 ден
25% Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Охрид

Цена Попуст Продадено
399 ден
600 ден
34% 36Понудата е успешна!
50% ПОПУСТ НА ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА ВО „INSTINCT BAR & FOOD“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 450ДЕН. ЗА САМО 225ДЕН.

* ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА Не пропуштајте! Посетете го „INSTINCT BAR & FOOD“, вкусете неодоливо вкусна пица КАПРИЧИОЗА и уживајте во извонредно богатиот вкус.

225 ден
450 ден
50% 20Понудата е успешна!
БОГАТО МЕНИ СО СВИНСКО ПОД САЧ И ЛУКАНЕЦ ВО РЕСТОРАН „ВИА ИГНАЦИЈА“ - ВЕВЧАНИ ВО ЗА САМО 399ДЕН.

* Аперитив лозова ракија* Мешана салата* Свинско под сач* Луканец (домашен колбас)* Пекарски компир* Домашна лепиња

399 ден
800 ден
50% 9Понудата е успешна!
50% попуст на ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1500ден. за само 749ден.

* ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН Освежете го вашиот изглед, дозволете си себеси да бидете убави и шармантни, затоа што вие тоа го заслужувате! НОВО! МАСТЕР ЈОНИЗАТОР ХАУБА!! (повеќе информации во опис)

749 ден
1500 ден
50% 9Понудата е успешна!
38% попуст на 30 МИНУТНА ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 800ден. за само 499ден.

* 30 МИНУТНА МАСАЖА НА ГРБМасажата е најлесниот начин да ги опуштите вашите затегнати мускули, да го релаксирате вашето тело, да ја зголемите циркулацијата на крвта и протокот на позитивната енергија.

499 ден
800 ден
38% 6Понудата е успешна!
63% попуст на ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И ТРЕТМАН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОСА И ЗАШТИТА НА ВЛАКНОТО „ARGABETA LINE“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 449ден.

* ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И ТРЕТМАН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОСА И ЗАШТИТА НА ВЛАКНОТО „ARGABETA LINE“ ** Нанесување на шампонот ** Нанесување на комбинација од маска и масло на Argabeta Line ** Активирање на третманот под мастер јонизатор хауба ** Миење ** Право фенирање ** Целата Постапка заедно со шишањето трае околу 1 час

449 ден
1200 ден
63% 5Понудата е успешна!
ИЗВОНРЕДНО ВКУСНО МЕНИ СО ПЛЕСКАВИЦА СО КАЈМАК, САЛАТА, АПЕРИТИВ ВО РЕСТОРАН „ВИА ИГНАЦИЈА“ - ВЕВЧАНИ ЗА САМО 349ДЕН.

* ИЗВОНРЕДНО ВКУСНО МЕНИ:** Аперитив лозова ракија** Мешана салата** Плескавица со кајмак** Домашна лепиња

349 ден
700 ден
50% 4Понудата е успешна!
36% попуст на КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 1400ден. за само 899ден.

* Класичен третман за лице во времетраење од 90 минути.* Чистење, тонизирање, пилинг, стискање, маска, ампула, нанесување на кремаПодарете му свежина и чистота на вашето лице и блеснете со нежна и мазна кожа.

899 ден
1400 ден
36% 3Понудата е успешна!
1099 ден
2000 ден
45% 3Понудата е успешна!
ДАСКА ЗА ДВАЈЦА „ДЕДО ДИМО“! ЃОМЛЕЗЕ, ПИТУЛИЦИ, КИСЕЛО МЛЕКО, АЈВАР, СИРЕЊЕ, МАКАЛО, СВЕЖ КРОМИД, СЛАНИНА И ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ВО ЕТНО РЕСТОРАН „ДЕДО ДИМО“ - КУРАТИЦА ЗА САМО 899ДЕН.

* ЃОМЛЕЗЕ X2 * ПИТУЛИЦИ X2 * КИСЕЛО МЛЕКО * СИРЕЊЕ (100ГР.) X2 * МАКАЛО * СВЕЖ КРОМИД ИЛИ ЛУК X2 * СЛАНИНА X2 * ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ОД ФУРНА

899 ден
1300 ден
31% 3Понудата е успешна!
НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! 40% ПОПУСТ НА ПИЛЕШКО ВО ФУРНА СО КАШКАВАЛ + ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ВО „INSTINCT BAR & FOOD“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 550ДЕН. ЗА САМО 330ДЕН.

* ПИЛЕШКО ВО ФУРНА СО КАШКАВАЛ + ТАЗЕ ТОПЛО ДОМАШНО ЛЕПЧЕ Не пропуштајте! Посетете го „INSTINCT BAR & FOOD“, вкусете неодоливо вкусно пилешко во фурна со кашкавал придружено со тазе топло домашно лепче и уживајте!

330 ден
550 ден
40% 1Понудата е успешна!
55% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ИСПРАВУВАЊЕ СО КЕРАТИН LISSE DESIGN KERATIN THERAPY - ALFAPARF MILANO ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 6000ДЕН. ЗА САМО 2699ДЕН.

* Прогресивен третман за исправување со кератин за сите типови на коса, Lisse Design Keratin Therapy - Alfaparf Milano* Mазна кадифена сјајна коса која не се заплеткува со употреба на иновативна техника на база на кератин* Долготрајни резултати до 3 месеци* Ги отстранува и најситните и најсуви локни* 100% безбеден, во согласност со европските стандарди* Без парабен, соли и сулфати

2699 ден
6000 ден
55% 1Понудата е успешна!
58% попуст на МИЕЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И АМПУЛА SELECTIVE AVOCADO SHOT во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 600ден. за само 249ден.

* МИЕЊЕ* ПРАВО ФЕНИРАЊЕ* АМПУЛА SELECTIVE AVOCADO SHOTИмајте прекрасна фенирана коса, свилена и мазна со интензивен сјај и чувствувајте се самоуверено и женствено!

249 ден
600 ден
59% 1Понудата е успешна!
56% ПОПУСТ НА НАДГРАДБА НА СВИЛЕНИ ТРЕПКИ + ГРАТИС ПРВА КОРЕКЦИЈА + ГРАТИС МАСАЖА НА ЛИЦЕ И ДЕКОЛТЕ СО АМПУЛИ ОД „BABOR“ ВО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „PETIT SALON“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 3200ДЕН. ЗА САМО 1400ДЕН.

* НАДГРАДБА НА СВИЛЕНИ ТРЕПКИ + ГРАТИС ПРВА КОРЕКЦИЈА + ГРАТИС 15 МИНУТНА МАСАЖА НА ЛИЦЕ И ДЕКОЛТЕ СО НАЈЕФЕКТНИТЕ АМПУЛИ ОД BABOR AMPOULE CONCENTRATES FP

1400 ден
3200 ден
56% 1Понудата е успешна!
ИЗРАБОТКА НА СТАТИЧНА ВЕБ СТРАНА ЗА САМО 2999ДЕН.! KELEPUR ВИ ОВОЗМОЖУВА ПРОФЕСИОНАЛЕН И МОДЕРЕН ВЕБ ДИЗАЈН ПО НЕВЕРОЈАТНА ЦЕНА.

* Дизајн на статична, информативна веб страна ** Основно мени** Почетна страна** За нас** Нашите услуги/производи** Галерија** Контакт форма со локација** Линкови до постоечки профили на социјални мрежи* ВО ПОНУДАТА НЕ Е ВКЛУЧЕН ВЕБ ХОСТИНГ И/ИЛИ РЕГИСТРАЦИЈА НА ДОМЕН!

2999 ден
6000 ден
50% 1Понудата е успешна!
790 ден
1500 ден
47% 1Понудата е успешна!
ИЗРАБОТКА НА ДИНАМИЧНА ВЕБ СТРАНА, БЛОГ ИЛИ МАГАЗИН БАЗИРАНО НА WORDPRESS ПЛАТФОРМА ЗА САМО 8999ДЕН.!

* Дизајн на динамична веб страна, блог или магазин базирана на Wordpress платформата ** Почетна страна ** За нас ** Новости/ Блог ** Нашите услуги/производи ** Галерија ** Контакт форма со локација ** Линкови до постоечки профили на социјални мрежи * Избор од бесплатни дизајни и теми за Wordpress со можност за доплата за дизајн по ваш избор * Административен панел и обука за самостојно управување со веб страната. * ВО ПОНУДАТА НЕ Е ВКЛУЧЕН ВЕБ ХОСТИНГ И/ИЛИ РЕГИСТРАЦИЈА НА ДОМЕН!

8999 ден
18000 ден
50% Понудата е успешна!
НЕЗАБОРАВНО АДРЕНАЛИНСКО УЖИВАЊЕ! АТВ ТУРА МАЗАТАР ЗА ДВАЈЦА ОД ЕТНО РЕСТОРАН „ДЕДО ДИМО“ - КУРАТИЦА ЗА САМО 3599ДЕН.

* 3-ЧАСОВНА АТВ ТУРА МАЗАТАР ЗА ДВАЈЦА, ПРОШЕТКА НИЗ НЕДОПРЕНА ПРИРОДА КАДЕ СЕ ГЛЕДААТ ОХРИД И ПРЕСПА

3599 ден
4000 ден
10% Понудата е успешна!
ИЗРАБОТКА НА СТАТИЧНА ВЕБ СТРАНА + ХОСТИНГ И РЕГИСТРАЦИЈА НА ДОМЕН ЗА САМО 5999ДЕН.! KELEPUR ВИ ОВОЗМОЖУВА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЕБ РЕШЕНИЕ ПО НЕВЕРОЈАТНА ЦЕНА.

Веб пакет кој вклучува:* Дизајн на веб страна ** Основно мени** Почетна страна** За нас** Нашите услуги/производи** Галерија** Контакт форма со локација** Линкови до постоечки профили на социјални мрежи * РЕГИСТРАЦИЈА НА .MK ИЛИ .COM ДОМЕН* ВКЛУЧЕН ВЕБ ХОСТИНГ ЕДНА ГОДИНА* EMAIL АДРЕСИ - НЕОГРАНИЧЕНО

5999 ден
12000 ден
50% Понудата е успешна!
НЕЗАБОРАВНО АДРЕНАЛИНСКО УЖИВАЊЕ! 1 ЧАС СЛОБОДНО ВОЗЕЊЕ НА АТВ ЗА ЕДЕН ИЛИ ДВАЈЦА ОД ЕТНО РЕСТОРАН „ДЕДО ДИМО“ - КУРАТИЦА ЗА САМО 2250ДЕН.

* 1 час слободно возење (еден или двајца на едно АТВ) Слободна прошетка во околината на с. Куратица која располага со шумски обележани патеки, природа и видоковци

2250 ден
2500 ден
10% Понудата е успешна!
ИЗРАБОТКА НА ДИНАМИЧНА ВЕБ СТРАНА, БЛОГ ИЛИ МАГАЗИН БАЗИРАНО НА WORDPRESS ПЛАТФОРМА + ХОСТИНГ И РЕГИСТРАЦИЈА НА ДОМЕН ЗА САМО 11999ДЕН.!

* Дизајн на динамична веб страна, блог или магазин базирана на Wordpress платформата ** Почетна страна ** За нас ** Новости/ Блог ** Нашите услуги/производи ** Галерија ** Контакт форма со локација ** Линкови до постоечки профили на социјални мрежи * Избор од бесплатни дизајни и теми за Wordpress со можност за доплата за дизајн по ваш избор * Административен панел и обука за самостојно управување со веб страната.* РЕГИСТРАЦИЈА НА .MK ИЛИ .COM ДОМЕН* ВКЛУЧЕН ВЕБ ХОСТИНГ ЕДНА ГОДИНА* EMAIL АДРЕСИ - НЕОГРАНИЧЕНО

11999 ден
24000 ден
50% Понудата е успешна!
ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА, ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ И ИНТЕГРАЦИЈА СО ВАШАТА БАНКАРСКА СМЕТКА ЗА САМО 8999ДЕН.

ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА* Основен дизајн прилагоден за сите екрани (Desktop, Tablet, Mobile)* Неограничен број на производи и категории* Шопинг кошничка* Плаќање со платежни картички (кредитни/дебитни)* Процесирање на платежни картички преку Casys/cPay* Административен панел за самостојно управување со веб продавницата.* Можност за дополнителни јазици и валути* ВО ПОНУДАТА НЕ Е ВКЛУЧЕН ВЕБ ХОСТИНГ И/ИЛИ РЕГИСТРАЦИЈА НА ДОМЕН!

8999 ден
18000 ден
50% Понудата е успешна!
ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА, ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ, ИНТЕГРАЦИЈА СО ВАШАТА БАНКАРСКА СМЕТКА + ХОСТИНГ И РЕГИСТРАЦИЈА НА ДОМЕН ЗА САМО 11999ДЕН.

ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА* Основен дизајн прилагоден за сите екрани (Desktop, Tablet, Mobile)* Неограничен број на производи и категории* Шопинг кошничка* Плаќање со платежни картички (кредитни/дебитни)* Процесирање на платежни картички преку Casys/cPay* Административен панел за самостојно управување со веб продавницата.* Можност за дополнителни јазици и валути* РЕГИСТРАЦИЈА НА .MK ИЛИ .COM ДОМЕН* ВКЛУЧЕН ВЕБ ХОСТИНГ ЕДНА ГОДИНА* EMAIL АДРЕСИ - НЕОГРАНИЧЕНО

11999 ден
24000 ден
50% Понудата е успешна!
33% попуст на ГЕЛ-ЛАК + ПАРАФИН ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 1200ден. за само 799ден.

* Гел-лак на природни нокти на раце + парафинИмајте цврсти, убави, негувани и модерни нокти кои ќе направат вашите раце долго време да изгледаат заводливо и убаво.

799 ден
1200 ден
33% Понудата е успешна!
33% попуст на ПЕДИКИР И ГЕЛ-ЛАК ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 1200ден. за само 799ден.

* Педикир и гел-лак.<br><br>Подарете им на стапалата педикир третман, негувајте ги, нека бидат мазни и нежни, а вие самоуверени.

799 ден
1200 ден
33% Понудата е успешна!
499 ден
1200 ден
58% Понудата е успешна!
62% ПОПУСТ НА ДЕПИЛАЦИЈА НА ЦЕЛИ НОЗЕ СО ПРЕПОНИ + МАСАЖА НА ЛИЦЕ И ДЕКОЛТЕ СО АМПУЛИ ОД „BABOR“ ВО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „PETIT SALON“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1300ДЕН. ЗА САМО 490ДЕН.

* ДЕПИЛАЦИЈА НА ЦЕЛИ НОЗЕ СО ПРЕПОНИ + 15 МИНУТНА МАСАЖА НА ЛИЦЕ И ДЕКОЛТЕ СО НАЈЕФЕКТНИТЕ АМПУЛИ ОД BABOR AMPOULE CONCENTRATES FP

490 ден
1300 ден
62% Понудата е успешна!
32% ПОПУСТ НА ДЕПИЛАЦИЈА ЗА МАЖИ: ГРБ, ГРАДИ И СТОМАК ВО НОВООТВОРЕНОТО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „PETIT SALON“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1300ДЕН. ЗА САМО 890ДЕН.

* ДЕПИЛАЦИЈА ЗА МАЖИ: ГРБ, ГРАДИ И СТОМАК * Третирање со специјален гел за отворање на порите пред депилација за побезболна депилација * Депилација * Третирање по депилација со гел/лосион за затворање на порите и смирување на кожата

890 ден
1300 ден
32% Понудата е успешна!
ТАВА СЕЛСКО МЕСО ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА, ДУПЛА МЕШАНА САЛАТА И ДЕСЕРТ БАКЛАВА И СЛАТКО ОД СМОКВИ ВО КОМПЛЕКС МИНАМИ - ГОРНО КОЊСКО - ОХРИД ЗА САМО 1500ДЕН.

* ТАВА СЕЛСКО МЕСО ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА (СВИНСКО ИЛИ ПИЛЕШКО МЕСО ПО ИЗБОР) * ДУПЛА МЕШАНА САЛАТА * ДЕСЕРТ БАКЛАВА И СЛАТКО ОД СМОКВИ

1500 ден
2500 ден
40% Понудата е успешна!
830 ден
1000 ден
17% Понуда која е во тек...
5940 ден
9000 ден
34% Понуда која е во тек...
425 ден
850 ден
50% Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% Понуда која е во тек...
800 ден
1000 ден
20% Понуда која е во тек...
750 ден
1800 ден
58% Понуда која е во тек...
950 ден
1190 ден
20% Понуда која е во тек...
3500 ден
5000 ден
30% Понуда која е во тек...
37000 ден
43000 ден
14% Понуда која е во тек...
990 ден
1500 ден
34% Понуда која е во тек...
990 ден
1500 ден
34% Понуда која е во тек...
990 ден
1800 ден
45% Понуда која е во тек...
290 ден
400 ден
28% Понуда која е во тек...
290 ден
400 ден
28% Понуда која е во тек...
400 ден
500 ден
20% Понуда која е во тек...
4490 ден
8100 ден
45% Понуда која е во тек...
160 ден
200 ден
20% Понуда која е во тек...
90 ден
150 ден
40% Понуда која е во тек...
Анти Миг, масло 10мл.

Пантер факс

220 ден
300 ден
27% Понуда која е во тек...
Масло од еукалиптус

Пантер факс

220 ден
300 ден
27% Понуда која е во тек...
масло од оригано

Пантер факс

255 ден
300 ден
15% Понуда која е во тек...
340 ден
500 ден
32% Понуда која е во тек...
830 ден
1000 ден
17% Понуда која е во тек...
1125 ден
1350 ден
17% Понуда која е во тек...
1990 ден
2300 ден
13% Понуда која е во тек...
CRILIN women’s

Пантер факс

1900 ден
2200 ден
14% Понуда која е во тек...
1900 ден
2200 ден
14% Понуда која е во тек...
ХОНИМУН (Honeymoon)

Пантер факс

1440 ден
1600 ден
10% Понуда која е во тек...
140 ден
400 ден
65% Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% Понуда која е во тек...
690 ден
1200 ден
43% Понуда која е во тек...
4800 ден
6000 ден
20% Понуда која е во тек...
4400 ден
5500 ден
20% Понуда која е во тек...
22000 ден
27500 ден
20% Понуда која е во тек...
1430 ден
1800 ден
21% Понуда која е во тек...
690 ден
1200 ден
43% Понуда која е во тек...
6200 ден
9000 ден
31% Понуда која е во тек...
990 ден
2750 ден
64% Понуда која е во тек...
195 ден
300 ден
35% Понуда која е во тек...
390 ден
590 ден
34% Понуда која е во тек...
1275 ден
1500 ден
15% Понуда која е во тек...
400 ден
1600 ден
75% Понуда која е во тек...
500 ден
1800 ден
72% Понуда која е во тек...
5000 ден
7000 ден
29% Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% Понуда која е во тек...
400 ден
700 ден
43% Понуда која е во тек...
1780 ден
1980 ден
10% Понуда која е во тек...
740 ден
825 ден
10% Понуда која е во тек...
740 ден
825 ден
10% Понуда која е во тек...
20% ПОПУСТ на Психолошко советување и Психотерапија

ГЕШТАЛТ ЦЕНТАР "Младен Костиќ" АСПЕКТИ-Скопје

1200 ден
1500 ден
20% Понуда која е во тек...
3990 ден
6000 ден
34% Понуда која е во тек...
1580 ден
1980 ден
20% Понуда која е во тек...
890 ден
1400 ден
36% Понуда која е во тек...
500 ден
1500 ден
67% Понуда која е во тек...
1580 ден
1980 ден
20% Понуда која е во тек...
2070 ден
2590 ден
20% Понуда која е во тек...
910 ден
1140 ден
20% Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 88
Просечен групни попуст: 35%
Вкупна дневна групна заштеда: 113793 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 115329
2. Moemesto.mk 66894
3. Wow.mk 46438
4. Webklinika.mk 36244
5. Lapaj.mk 29170
6. Kelepur.mk 24588
7. Mkupon.com.mk 22480
8. VipPonuda.com 19877
9. Ekolektiva.mk 3712
10. Goshopping.mk 2067
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Охрид и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+