Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Стругa - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Стругa.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Стругa

Цена Попуст Продадено
299 ден
600 ден
50% 80Понудата е успешна!
5300 ден
9000 ден
41% Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Стругa

Цена Попуст Продадено
ГУРМАНСКА ПОРЦИЈА МЕШАНА СКАРА СО ГАРНИР И ПОМФРИТ ВО РЕСТОРАН „АНТИКА“ - СТРУГА ЗА САМО 280ДЕН.

* ГУРМАНСКА ПОРЦИЈА МЕШАНА СКАРА:** Домашен колбас** Пилешки стек** Шарска плескавица** Бела свинска вешалица** Гарнир** Помфрит** Лепче

280 ден
400 ден
30% 19Понудата е успешна!
ФАМИЛИЈАРЕН РУЧЕК ЗА 4 ЛИЦА! ПРЖЕН КРАП, ДОМАШЕН ЛЕБ, ДАСКА СО МАКАЛА, ГАРНИР КОМПИР СО ЗЕЛЕНЧУК, ШИШЕ ВИНО 0,75Л. И ДЕСЕРТ ВО ВИЛА РАДОЖДА - СТРУГА ЗА САМО 1480ДЕН.

* ПРЖЕН КРАП (2 ~ 2.5 кг.) * ДОМАШЕН ЛЕБ * ДАСКА СО МАКАЛА * ГАРНИР КОМПИР СО ЗЕЛЕНЧУК * ШИШЕ ВИНО 0,75Л. ВРАНЕЦ , МУСКАТ ИЛИ МАКЕДОСНКО БЕЛО * ДЕСЕРТ

1480 ден
2200 ден
33% 9Понудата е успешна!
ПАСТРМКА НА ТАВА! БОГАТ РУЧЕК ИЛИ ВЕЧЕРА ЗА ДВАЈЦА ВО ВИЛА РАДОЖДА – СТРУГА: АПЕРИТИВ, САЛАТА, РИБА, ВИНО И ДЕСЕРТ ЗА САМО 800ДЕН.

** Аперитив: две жолти ракии** Мешана салата за две лица ** Две парчиња сирење** Макало, Леб** ПАСТРМКА НА ТАВА ЗА ДВАЈЦА** Две чаши Вино вранец или траминец** Десерт

800 ден
1600 ден
50% 9Понудата е успешна!
БОГАТА ПОХОВАНА ДАСКА: ПОХОВАН КАШКАВАЛ, ПОХОВАНИ ЗДЕНКИ, ПИЛЕШКИ ПРСТИ, ПЕЧЕНО СИРЕЊЕ, ПОМФРИТ И СОС ВО РЕСТОРАН „АНТИКА“ - СТРУГА ЗА САМО 399ДЕН.

* БОГАТА ПОХОВАНА ДАСКА:** ПОХОВАН КАШКАВАЛ** ПОХОВАНИ ЗДЕНКИ** ПИЛЕШКИ ПРСТИ** ПЕЧЕНО СИРЕЊЕ** ПОМФРИТ** СОС

399 ден
700 ден
43% 6Понудата е успешна!
ФАМИЛИЈАРЕН РУЧЕК ЗА 4 ЛИЦА! КРАП НА РАДОЖДАНСКА ТАВА, ДОМАШЕН ЛЕБ, ДАСКА СО МАКАЛА, ГАРНИР КОМПИР СО ЗЕЛЕНЧУК, ШИШЕ ВИНО 0,75Л. И ДЕСЕРТ ВО ВИЛА РАДОЖДА - СТРУГА ЗА САМО 1540ДЕН.

* КРАП НА РАДОЖДАНСКА ТАВА (2 ~ 2.5 кг.) * ДОМАШЕН ЛЕБ * ДАСКА СО МАКАЛА * ГАРНИР КОМПИР СО ЗЕЛЕНЧУК * ШИШЕ ВИНО 0,75Л. ВРАНЕЦ , МУСКАТ ИЛИ МАКЕДОСНКО БЕЛО * ДЕСЕРТ

1540 ден
2400 ден
36% 4Понудата е успешна!
ГУРМАНСКА ПОРЦИЈА МЕШАНА СКАРА СО ГАРНИР И ПОМФРИТ + ШИШЕ ВИНО ТИКВЕШ 0.75Л. ВО РЕСТОРАН „АНТИКА“ - СТРУГА ЗА САМО 600ДЕН.

* ГУРМАНСКА ПОРЦИЈА МЕШАНА СКАРА + ШИШЕ ВИНО ТИКВЕШ 0.75л.:** Домашен колбас** Пилешки стек** Шарска плескавица** Бела свинска вешалица** Гарнир** Помфрит** Лепче** Шише вино тиквеш 0.75л.

600 ден
1000 ден
40% 4Понудата е успешна!
ЕДЕН КИЛОГРАМ ТРЕСЕНА ПАСТРМКА НА ТРАДИЦИОНАЛЕН РАДОЖДАНСКИ НАЧИН, МАКАЛО, ПЕКАРСКИ КОМПИР, ГАРНИР ЗЕЛЕНЧУК + ШИШЕ ВИНО 0,75Л. И ДЕСЕРТ ВО ВИЛА РАДОЖДА - СТРУГА ЗА САМО 950ДЕН.

* ЕДЕН КИЛОГРАМ ТРЕСЕНА ПАСТРМКА НА ТРАДИЦИОНАЛЕН РАДОЖДАНСКИ НАЧИН * ПЕКАРСКИ КОМПИР * ГАРНИР ЗЕЛЕНЧУК * МАКАЛО * ЛЕБ * ШИШЕ ВИНО 0,75Л. МУСКАТ/ВРАНЕЦ * ДЕСЕРТ ДОМАШЕН КОЛАЧ

950 ден
1900 ден
50% 1Понудата е успешна!
СТРУШКА ТАВА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА + МЕШАНА САЛАТА ВО РЕСТОРАН „АНТИКА“ – СТРУГА . ЗА САМО 999ДЕН.

* БОГАТ РУЧЕК ИЛИ ВЕЧЕРА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА:** Мешана салата за четири лица** Струшка тава за четири лица** Лепче

999 ден
1800 ден
45% 1Понудата е успешна!
МАВРОВСКА ПАСТРМКА НА СКАРА ВО РЕСТОРАН „АНТИКА“ - СТРУГА ЗА САМО 299ДЕН.

* Мавровска пастрмка на скараНе пропуштајте! посетете го ресторан „Антика“ Струга и задоволете го вашиот апетит со неодоливо вкусна Мавровска пастрмка на скара.

299 ден
600 ден
50% Понудата е успешна!
50% попуст на ПОСЕН ОБРОК во ресторан „АНТИКА“ Струга во вредност од 200ден. за само 100ден.

* Печурки, Вариво, Ориз, Помфрит* Лесен, посен и здрав оброк!За сите оние кој ги почитуваат велигденските пости или се вегетаријанци повелете на посно мени во прекрасниот амбиент на ресторан Антика покрај реката Црн Дрим

100 ден
200 ден
50% Понудата е успешна!
950 ден
1190 ден
20% Понуда која е во тек...
425 ден
850 ден
50% Понуда која е во тек...
750 ден
1500 ден
50% Понуда која е во тек...
1500 ден
2700 ден
44% Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% Понуда која е во тек...
800 ден
1000 ден
20% Понуда која е во тек...
750 ден
1800 ден
58% Понуда која е во тек...
3600 ден
4000 ден
10% Понуда која е во тек...
2500 ден
2820 ден
11% Понуда која е во тек...
300 ден
600 ден
50% Понуда која е во тек...
400 ден
1000 ден
60% Понуда која е во тек...
1000 ден
2600 ден
62% Понуда која е во тек...
420 ден
670 ден
37% Понуда која е во тек...
16300 ден
19300 ден
16% Понуда која е во тек...
3500 ден
7000 ден
50% Понуда која е во тек...
390 ден
600 ден
35% Понуда која е во тек...
4800 ден
6000 ден
20% Понуда која е во тек...
4400 ден
5500 ден
20% Понуда која е во тек...
39600 ден
49500 ден
20% Понуда која е во тек...
22000 ден
27500 ден
20% Понуда која е во тек...
1430 ден
1800 ден
21% Понуда која е во тек...
490 ден
800 ден
39% Понуда која е во тек...
1400 ден
2000 ден
30% Понуда која е во тек...
6200 ден
9000 ден
31% Понуда која е во тек...
990 ден
2750 ден
64% Понуда која е во тек...
195 ден
300 ден
35% Понуда која е во тек...
390 ден
590 ден
34% Понуда која е во тек...
1275 ден
1500 ден
15% Понуда која е во тек...
400 ден
1600 ден
75% Понуда која е во тек...
500 ден
1800 ден
72% Понуда која е во тек...
RTG на бели дробови и срце

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

580 ден
1310 ден
56% Понуда која е во тек...
3500 ден
4500 ден
22% Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% Понуда која е во тек...
30% попуст на масажа на цело тело 50 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

950 ден
1360 ден
30% Понуда која е во тек...
35% попуст на масажа на заден дел од телото 40 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

650 ден
1000 ден
35% Понуда која е во тек...
42% попуст на парцијална масажа 20 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

350 ден
600 ден
42% Понуда која е во тек...
400 ден
700 ден
43% Понуда која е во тек...
1780 ден
1980 ден
10% Понуда која е во тек...
740 ден
825 ден
10% Понуда која е во тек...
740 ден
825 ден
10% Понуда која е во тек...
30% ПОПУСТ на Психолошко советување и Психотерапија

ГЕШТАЛТ ЦЕНТАР "Младен Костиќ" АСПЕКТИ-Скопје

850 ден
1200 ден
29% Понуда која е во тек...
795 ден
1500 ден
47% Понуда која е во тек...
1200 ден
2500 ден
52% Понуда која е во тек...
1580 ден
1980 ден
20% Понуда која е во тек...
390 ден
1000 ден
61% Понуда која е во тек...
300 ден
12000 ден
98% Понуда која е во тек...
400 ден
1200 ден
67% Понуда која е во тек...
500 ден
1500 ден
67% Понуда која е во тек...
1580 ден
1980 ден
20% Понуда која е во тек...
2070 ден
2590 ден
20% Понуда која е во тек...
910 ден
1140 ден
20% Понуда која е во тек...
3900 ден
8100 ден
52% Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 66
Просечен групни попуст: 39%
Вкупна дневна групна заштеда: 77374 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 115329
2. Moemesto.mk 66894
3. Wow.mk 46438
4. Webklinika.mk 36244
5. Lapaj.mk 29170
6. Kelepur.mk 24588
7. Mkupon.com.mk 22480
8. VipPonuda.com 19877
9. Ekolektiva.mk 3712
10. Goshopping.mk 2067
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Стругa и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+