Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Скопје - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Еднодневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера о Хотел Дипломат Парк - град Луковит, Бугарија

Соби: Стандардните двојни соби располагаат со клима уред, 21 инчен телевизор, сателитска ТВ, телефон и безжичен интернет. Хотел Дипломат Парк нуди и сместување во простории тип студио, кои се состојат од спална соба, дневен престој и целосно опремена кујна. На располагање на гостите се клима уред, 21 инчен телевизор, сателитска ТВ, телефон и безжичен интернет. Ресторани: Ресторан Дипломат Парк располага со 60 места и нуди традиционална бугарска кујна. Пријатната атмосфера на ресторанот е погодна за службени ручеци и вечери, корпоративни и семејни прослави.   Атракции: Во околината на градот во 1953 година е пронајдено Луковитското Тракиско сребрено богатство, датира од средината до втората половина на IV в.пр.н.е. Месноста е богата со пештери. Тука можат да се видат природните атракции: пештерата "Проходна", С’евата Дупка, "Темната Дупка", "Котлен", Прекрасниот кањон на реката Златна Панега, уникатните карпести  формации "Куклите" во Карлуковското карстно плато. Сè почесто градот и регионот собира луѓе на уметноста,бидејќи  ова место се карактерира како високo енергетска зона.  

1864 ден
1864 ден
- 9Понудата е успешна!
6 месечен online курс по Германски јазик

90% попуст или само 699 ден. за 6 месечен online курс по Германски јазик од „Goethe Sprachschule“

699 ден
18409 ден
96% 206Понудата е успешна!
6 месечен online курс

6 месечен online курс

744 ден
14198 ден
95% 11Понудата е успешна!
Попуст на првата месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца од 6 - 8 год.

32% попуст или само 750 ден. на првата месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца од 6 - 8 год. во најдоброто училиште за уметност „Galeria KOTI“

750 ден
1100 ден
32% 3Понудата е успешна!
6 месечен online курс по општ англиски јазик

6 месечен online курс по општ англиски јазик

558 ден
14508 ден
96% 3Понудата е успешна!
3 + 1 месец гратис за 4 месечен Online курс

3 + 1 месец гратис за 4 месечен Online курс

774 ден
5394 ден
86% 1Понудата е успешна!
Online курс за менаџер на проекти од фондови на ЕУ во времетраење од 90 дена

63% попуст или 27.900 ден. (450 евра) за online курс за менаџер на проекти од фондови на ЕУ во времетраење од 90 дена од „Special Skills Academy Inc.“

27900 ден
74400 ден
63% Понудата е успешна!
Online курс за негователки со времетраење од 3 месеци и сертификат за вработување во ЕУ 

Станете неговател и вработете се во Европската Унија со тримесечен курс и диплома од Обединетото Кралство! 65% попуст или 10.750 ден. (175 евра) за online курс за негователки со времетраење од 3 месеци и сертификат за вработување во ЕУ од „Special Skills Academy Inc.“

10750 ден
31000 ден
65% Понудата е успешна!
Online курс за пивари со сертификат за вработување во ЕУ

Станете пивар и вработете се во Германија, Ирска или ЕУ! 67% попуст или 15.500 ден. (250 евра) за online курс за пивари со сертификат за вработување во ЕУ од „Special Skills Academy Inc.“

15500 ден
47430 ден
67% Понудата е успешна!
Online курс по практично основно сметководство во времетраење од 1 месец

72% попуст или 4500 ден. за online курс по практично основно сметководство во времетраење од 1 месец од „Winner Consulting & Accounting“

4500 ден
16000 ден
72% Понудата е успешна!
1580 ден
1980 ден
20% Понуда која е во тек...
750 ден
1500 ден
50% Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 408
Просечен групни попуст: 19%
Вкупна дневна групна заштеда: 349531 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 115329
2. Moemesto.mk 66894
3. Wow.mk 46438
4. Webklinika.mk 36244
5. Lapaj.mk 29170
6. Kelepur.mk 24588
7. Mkupon.com.mk 22480
8. VipPonuda.com 19877
9. Ekolektiva.mk 3712
10. Goshopping.mk 2067
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+