Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Скопје - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Еднодневен пакет за до четири лица со појадок и вечера или појадок, ручек и вечера во Парк-Хотел Атлиман Бич

Дополнителни бесплатни услуги: - Бесплатен безжичен интернет во просторот за рецепција, лоби бар, бесплатен ресторан и внатрешен парк. - Детско катче со објекти за забава и спорт - пинг понг - Одбојкарско играчиште - Фитнес 24-часовна продавница се наоѓа на 20 метри од хотелот. Дискотека Zangadore е на 500 метри. Автобуската станица во Китен е на околу 900 метри од хотелот. Дополнителни платени услуги: Користење на паркинг место од страна на клиентите на хотелот - сопствен необезбеден паркинг под видео надзор и бариера. Цена по возило за 24 часа во случај на резервација за паркирање со ноќевање. - автомобил – 1.5 € - минибус, џип – 2 € За гарантиран паркинг простор потребно е да направите резервација при резервирањето за ноќевањата. Хотелот се состои од 3 згради на 5 спрата, има 2 лифтови и има 178 двокреветни соби, 12 семејни соби и 3 апартмани. Секоја соба има балкон, кабловска телевизија, минибар и приватна бања. Некои од просториите располагаат со кујна.

3792 ден
3792 ден
- 7Понудата е успешна!
Еднодневен пакет во двоспален апартман за до четири лица во Куќа за гости Нептун, Приморско

Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас. Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија. Понудата е обезбедена од страна на нашиот партнер Куќа за гости Нептун, град Приморско. 

2686 ден
2686 ден
- 4Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за наем на цела куќа за до 15 лица со појадок во Куќа за гости Родопски кат, с. Лештен

Куќа за гости Родопски Кат нуди сместување во 4 апартмани, од кои 2 луксузни и 2 обични и 4 двокреветни луксузни соби опремени со сите удобности. Таверната на гостинската куќа Родопски Кат има 80 седишта во својата главна сала, како и дополнителни места во летната бавча. За целосен престој на своите гости, гостинската куќа Родопски Кат нуди прекрасно уреден надворешен простор со летен бар, надворешен базен со детски дел и лежалки до него, голем надворешен простор за деца, заштитен паркинг. Во комплексот е достапен Wi-Fi интернет. Двокреветни соби Куќата за гости Родопски Кат располага со 2 стандардни и 2 двокреветни делукс соби, од кои секоја има централно греење, подно греење, фотелја, приватна голема и пространа бања со туш и фен, веранда (само луксузни соби), сателитска ТВ, клима, безжичен интернет поврзување. Има и заедничка веранда каде што можете да уживате / уживате во зајдисонцето / волшебното зајдисонце /. Луксузни апартмани Достапни во гостинската куќа Родопски Кат се четири луксузни апартмани, кои се состојат од спална и дневна со софи. Објектите во апартманите вклучуваат централно и подно греење, купатило со фен, сателитска ТВ, клима уред, мини-бар, безжична интернет конекција.

22436 ден
22436 ден
- Понудата е успешна!
20% ПОПУСТ на Психолошко советување и Психотерапија

ГЕШТАЛТ ЦЕНТАР "Младен Костиќ" АСПЕКТИ-Скопје

1200 ден
1500 ден
20% Понуда која е во тек...
890 ден
1500 ден
41% Понуда која е во тек...
3500 ден
5000 ден
30% Понуда која е во тек...
1990 ден
3000 ден
34% Понуда која е во тек...
5000 ден
7000 ден
29% Понуда која е во тек...
490 ден
700 ден
30% Понуда која е во тек...
500 ден
1500 ден
67% Понуда која е во тек...
4400 ден
5500 ден
20% Понуда која е во тек...
4800 ден
6000 ден
20% Понуда која е во тек...
500 ден
1800 ден
72% Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% Понуда која е во тек...
1580 ден
1980 ден
20% Понуда која е во тек...
30% попуст на масажа на цело тело 50 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

950 ден
1360 ден
30% Понуда која е во тек...
400 ден
700 ден
43% Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% Понуда која е во тек...
910 ден
1140 ден
20% Понуда која е во тек...
35% попуст на масажа на заден дел од телото 40 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

650 ден
1000 ден
35% Понуда која е во тек...
800 ден
1000 ден
20% Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 100
Просечен групни попуст: 20%
Вкупна дневна групна заштеда: 107912 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 115329
2. Moemesto.mk 66894
3. Wow.mk 46438
4. Webklinika.mk 36244
5. Lapaj.mk 29170
6. Kelepur.mk 24588
7. Mkupon.com.mk 22480
8. VipPonuda.com 19877
9. Ekolektiva.mk 3712
10. Goshopping.mk 2067
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+